Ay Bi Bakin Pişman Olmiycaksiniz!!!

xDEADx

New member
Öğğ ulan varya bunları yapanları bulup aynısını yapmak lazım dicemde bu sefer onlardan farkımız olmayacak. İnsan değil bunlar HAYVAN HAYVAN.

SadistFace

New member
vala daha öncede seyretmiştim yine izledim ama gerçekten çok kötü yaaaaaaa içim bi tuhaf oluyo hele o odun çok garip ya Allah kimsenin başına vermesin öle ölümler

Seciil

New member
Nerull' Alıntı:
WooOOw cok super olmus sonuna kadar ızledım....
Paylasım ıcın saol....
Ne süper olmuşş anlayamadımm...:eek:
Sadistmisin yahuuuu...Çok kötü bunlar yaa benim gibi soğuk kanlı bi insan bilell.Böğğ yanii

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
cok kötü bişey bide bunların coğu müslümanlar ve hiç kimse bişey demiyor

GLaDıAtOr)

New member
ya blader bune ya neyini paylaştın bunbizmle yemek yiyemedm sayende bune ya geçen sene önümde polisn kafasını dağıttılar pompalıyla onn suratıda bole olmuştu vahşet ya...

BADYTAN

New member
yok yok baba tamamına bakan avalla helal

IN_HELL

New member
arkadaşlar öncelikle paylaşımcı arkadaşa bir teşekkür sunalım ama söylemek istediğim birkaç şey var bilhassa resimler hakkında:

1. o bacağına odun giren adamın olduğu resimde neden arkadaki kız poz veriyor?
2. kafasının üzerinden otobüs geçen zenci kadının kafası yassılaşıyor... buraya kadar güzel. peki o içerden dışarıya doğru ikiye katlanan kemik nasıl oluyorda katlandığın yerden deriyi yırtmıyor? kafatası derisi o kadar esnek değildir, esnek olsa bile yinede deriyi yırtar.
3. sizce böyle bir sahne karşısında olaya insan psikolojisi açısından bakacak olursak; o resmi çeken kişinin hiçbirşey yokmuş gibi o resimleri çekmesi normalmi? (amatör resimlerden bahsediyorum tabi)
4. bir resimde kurbanın gözlerinin ışıkla sansürlendiğini gördüm.. demekki bir photoshop işlemine tabi tutulmuş. eee ben nasıl güvencem o zaman gerçekliğine.

herneyse fazla konuştum sanırım. hergün gördüğüm klasik manzaralar benim için. bunlardan benim midem değil kusma, gaz bile çıkartmaz....

HTML