Avira AntiVir Premium 2008 - 2015 E kadar lisanslı

puzzle988

New member
Dostum 2015 e kadar lisanslı diyorsun ama bu verdiğin demo sürüm bi işe yaramıyorr bedavadan yüklemeyin boşuna kota gitmesin

puffy33

New member
Programın dezavantajı update edilememesi yoksa online protection falan çalışıyor update ederseniz demo sürüm diye uyarı verir

tobe123

Banned
Kardeş Walla Ellerine Sağlık Bende Bunu Arıodum.
Hep Avira Tam Avira Bütün Virüsleri Buluyor Hemde Hiç Kasmıyor Israrla Onerilir...

Dizemen

New member
avira en baba virüs programlarındandır kasper kadar pc yi kasmaz nod32 kadar duyarsız değildir.

extra dip not güncellenmeyen bir virüs programının bence etkisi sıfırdır güncellenmeyecekse lisanslamanın ne anlamı var

retrete

New member
Arkadasim paylasimin icin tesekkurler ancak ben kurduktan sonra update yaptim ve sanirim ondan sonra Avira Guard Enable ifadesini isaretleyemiyorum Start Service yapiyorum yine baslatmiyor bir fikrin var mi nasil duzeltebilirim ?

aquakee

New member
ben de aynı sorunla karsılastım sonucta 2015 yılına kadar ama update yapmazsan tabı , ne anladık o zamn bu ısten dıyesım gelıo

yinede egeme saygı...

ejderler

New member
arkadaşlar bu forumda anti vir yeni biraz arkadaşkarın bilgisi olmayabilir .......
antiviri kendi sitesinden free olarak indirin bir yıl lisans veriyor......
biryıl sonra gene indir gene kur en iyisi bu ben kas kullanıyordum ama bence antivir daha iyi sistemi yormuyor remi az kullanıyor key sorunu yok...
birçok anti vürüs yazılımlarından daha iyi siliyor bakın int kafeler de çoğunluk antivir kurulu .
dostlar ne içindir.......?...................

arkadaşlar esetmod32 yi beğiniyor galiba forumda sıkça var bu konu ısıtıp ısıtıp foruma sürüyorlar .....
nod32 veya eset kullanan arkadaşlar programı kaldırın ve kaspersky veya antivir ile bir taratın bakalım neler göreceksiniz
iligili arkadaşlara duyrulurr..................

HTML