Avira AntiVir Premium 2008 - 2015 E kadar lisanslı

bahdiyar

New member
Verilen lisansı doğru şekilde girdim,kabul ediyor. 2015 yılına kadar lisansı gösteriyor. Dairede 2 arkadaşa kurduk ancak anlaşılmadık bi şekilde,1 ay sonra güncelleme yapmıyor service yazısı geliyor.Help butonu ile sitesine bağlanıyor.İlgilenlerin bilgisine.

hababam25

New member
Verilen lisansı doğru şekilde girdim,kabul ediyor. 2015 yılına kadar lisansı gösteriyor. Dairede 2 arkadaşa kurduk ancak anlaşılmadık bi şekilde,1 ay sonra güncelleme yapmıyor service yazısı geliyor.Help butonu ile sitesine bağlanıyor.İlgilenlerin bilgisine.
INDIRIYORUM AMA INS KARDESIMIN DEDIGI GIBI BIR SEY CIKMAZ ORATAYA
GINEDE SAGOL ELINE KOLUNA SAGLIK

kocbln

New member
Gercekten harika bir program Antivir ama verilen keyleri belli bir süre sonra gecersiz oldugu yazisiyla karsilasiyorsunuz yani anlayacaginiz hic sevinmeyin 2015 e kadar kullanacagiz diye en fazla bir kac hafta sonra sizi uyariri

nickinru

New member
boyle buyuk bir yazılımı 2015 e kadar kullanım suresi vermeyeceklerini düsünüyorum.Umarım indirip kuran arkadaslar üc ay sonrada aynı seyi soylerler.

pireee

New member
2014 e kadar oldağını sanmıyorum , ama program süper benim pc yi formatan kurtaran tek antivirüs gerçektende çok güzel tavsiye ederim

dataxi

New member
ya arkadşalar herkez bir yorum yapmış ama gerçekten akla zarar bir yorum yok key çalışıyor mu 2014 kadar olanı indirdim ama key fos çıktı buda öyle olmasın sakın indiren arkadaşlar bilgi veririseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...!!!!!!!!

myneci

New member
abi iyi güzel hoş ama bi türlü bu antivirin premium fullunu bulamadım sürekli free kullanıyorum ne zaman premium bulsam kesinlikle lisansı dolmuş olior ve guncelleme yapmior inşallah bu olur denicez tşk ederiz

Kurupta çalıştıran olursa haber verirse iyi olur boşuna indirmeyelim emeğinize sağlık şimdiden teşekkurler

estinol

New member
2014 yılına kadar demo versiyonu full olması için satın almanız lazım uptade yapmıyor koruma yapmıyor

HTML