Atatürk Karşıtı liste Başı

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Buna ne denebilir ki !
Akp li arkadaşların yorumunu merak ettim şimdi

Mephisto

R€B€L
ASİL_1 , thedawn , cagdas1947 , des

kuralları okuyunuz lutfen.Bırden fazla mesaj ve karsılıklı atısma tarzında yorumlar yapmıyoruz daha dıkkat.

Bu seferlık ılgılı yerlerı duzeltmeye calıstım sılmedım mesajlarınızı

fa.tit

New member
vay anam vay helal olsun rtp. daha ne diyelim sana, zaten senin düşman olduğunu biliyordukta bu kadar aleni bunu ortaya koyacağını hiç zannetmezdim ATASINI SEVMEYEN VATANINI DA SEVMEZ VATANINI SEVMEYEN MİLLETİNİDE SEVMEZ, YANİ OY VERECEK ARKADŞLAR SİZİİİ.. AKLINIZI BAŞINIZAALIN...

tellek

New member
Ne alaka ya? atasını sevmemekle ne alaka? seviyoruz diye heryeri resimlerle heykellerle donatarakmı atatürkçü olunuyor?
Her kurumu atatürk resimleri ve heykelleriyle dolduruyorsunuz lafa gelince herkes atatürkçü icraata gelince hava.

Kara Kartal

Banned
Cezalandırılmış
Adıyaman’da Milli Görüşçüleri tasfiye eden AKP, aday listesinin başına Meclis’teki mareşal üniformalı Atatürk resmine karşı çıkan Hüsrev Kutlu’yu oturttu. Resmin kaldırılmasını istediği için disipline sevk edilen Kutlu bu talebi nedeniyle uyarı cezası almıştı.

Herkes gitti Kutlu listede kaldı!..
Milli Görüşçülerin liste dışı kaldığı AKP’nin Adıyaman’daki birinci sıra adayı, Meclis’teki mareşal üniformalı Atatürk resminin kaldırılmasını isteyen Hüsrev Kutlu.

İnternetAjans
-Atamızın resmine bile tahammulü yok bu yobazların üstelikk put sanıyorlarr ama bilmiyorlaki asıl put cahilliktirr.........

HTML