Atatürk Karşıtı liste Başı

nedensiz35

New member
Cezalandırılmış
Adıyaman’da Milli Görüşçüleri tasfiye eden AKP, aday listesinin başına Meclis’teki mareşal üniformalı Atatürk resmine karşı çıkan Hüsrev Kutlu’yu oturttu. Resmin kaldırılmasını istediği için disipline sevk edilen Kutlu bu talebi nedeniyle uyarı cezası almıştı.

Herkes gitti Kutlu listede kaldı!..
Milli Görüşçülerin liste dışı kaldığı AKP’nin Adıyaman’daki birinci sıra adayı, Meclis’teki mareşal üniformalı Atatürk resminin kaldırılmasını isteyen Hüsrev Kutlu.

İnternetAjans

kaptan61ts

New member
Bunlar ATATÜRK ü anlayamaz.Daha dün Milli eğitim bakanı van da AŞİRET lerin başımızın üstünde yeri var dedi.20.yy Türkiye ye bak.(Tabii demokrasi oralarda gelişmediği icin Aşiret reisi nereye göz kırparsa oy oraya)

fare_07

**forum haşeresi**
beyfendi meclise girince kendisini kışlada hissediyomuş o resmi görünce....

la kaç defa meclise geliyon .......sadece oylamalarda ordasın ...

ogamemanya

New member
yazık. çok yazık... Ciddi tehlikenin farkında mısınız diye bas bas bağırıyoruz işte bunun için

bakero

New member
işte akp zihniyetı goruyosun sevgılı arkdaslar atamızın unıformalı resmıne bıle katlanamayan zıhnıyet bızlerı yonetecek..uyan turk mılletı kendıne gel sure az secımler yaklasıo.....

snrylmz03

New member
resmini kaldırmakla kurtulamazlar Atatürk korkusunu en derinlerinde hissediyorlar ve korktukları başlarına gelecek

leke900

New member
Niye hiç şaşırmadım acaba ama öle deme Pessi adamların kardeşleri bedava kitap alıyor simiti ucuza yiyorlar otobüs biletine zam gelmiyor.Nolcak adamın cebine para giriyor ya o mutludur artık...

ASİL_1

New member
chp nin içinde de Namazdan Niyazdan başörtüsünden Kur'an kurslarından rahatsız olup da liste başı olan bisürü "mübarek" var...Bizde tehlikenin farkındayız.

ASİL_1

New member
DeSaNTRaLiZaSYoN' Alıntı:
olayın chp ile ne alakası var arkadaşım? başlığı ve ilk msgı
doğru algılayamıyorsun sanırım! Mustafa Kemal ATATÜRK dil uzatan
bi adamın tekrar seçileceğinden bahsediliyor.
işiniz gücünüz saçma sapan yorum yazıp rotalığı alevlendirmek.
az mantıklı olun. ki sizide kale alsınlar.
Alakası şu ki hatalar tek yönlü olmuyor her iki tarafda hatalar hemde büyük hatalar yapıyor.anlatılmak istenen budur anlıyabilene, nasıl bakarsan öyle görürsün biraz daha iyiniyetli ol ve anlamaya çalış karşıdakini, bu kadar alevlenmene gerek yok.Senin kaale alman da önemli değil, alanlar alıyor...

cagdas1947

New member
ASİL_1' Alıntı:
chp nin içinde de Namazdan Niyazdan başörtüsünden Kur'an kurslarından rahatsız olup da liste başı olan bisürü "mübarek" var...Bizde tehlikenin farkındayız.
Namaz, niyaz, başörtüsü, Kuran kursları...vb. eğer sen bunları rahatça yazıp da savunabiliyorsan bu ATATÜRK sayesindedir.O olmasa yunanlıların,ingilizlerin,fransızların elinde olsaydı Türkiye, o zaman görürdün namazı nasıl kıldırıyorlar sana.*-******************************************

ASİL_1

New member
cagdas1947' Alıntı:
Namaz, niyaz, başörtüsü, Kuran kursları...vb. eğer sen bunları rahatça yazıp da savunabiliyorsan bu ATATÜRK sayesindedir.O olmasa yunanlıların,ingilizlerin,fransızların elinde olsaydı Türkiye, o zaman görürdün namazı nasıl kıldırıyorlar sana.******************************
Benim yazdıklarımla senin anladıkların arasında dağlar kadar fark var,ben ne hüsrev kutluyu savunuyorum ne de Gazi M. Kemale en küçük bi tarizde bulunmuyorum ama siz istediğiniz gibi yorumluyorsunuz.Hz. Mevlananın dediği gibi ne kadar bilirsen bil karşındakinin anladığı kadar bilirsin...

HTML