Atatürk'ü Kimler Öldürdü

kostak

New member
____yorumSuZuM.

''haydi defolun buradan, cehennem olun gidin, Yahudi uşakları!...''

Sen bu üslubu Büyük Önder Atatürk'e yakıştırıyor musun? Onun gerek kumandanlağına gerek devlet adamlılığına yakıştırıyor musun?..
Mesajın bu kısmına geldikten sonra okumayı bıraktım.

Belli bir dini, belli bir mezhebi, belli bir görüşü savunanlar çok zalimce işler yapabilirler ve bunu da savundukları görüş adına yaptıklarını söyleyebilirler..

Yaptıkları işlerin sonucu, hiçbir zaman savundukları görüşlerin sonucu değil, tamamen kendi yaptıklarının sonucudur. Yahudilerin de yaptıkları Yahudilik dininin sonucu değildir.
Nitekim Yahudiler Hak dinini değiştirdiler. Tıpkı Hıristiyanlar gibi. Her iki kesimin de yaptıkları Yahudilik ve Hıristiyanlık dinini bağlamaz. 'Öz'de bu iki din de Haktır. O dinlere
mensup insanların yaptıklarını dinlerine hakaret ederek yüzlerine vurmamalıyız.

Kur-an'da bize bu öğütlenmektedir; ki onlar da bilmeden bizim dinimize kötü söz söylemesinler. Ne olursa olsun barıştan ve sabırdan yana olmalıyız. Böyle yapmakla belki karşımızdaki biraz düşünür.

Ülkemiz ve insanlarımız üzerinde oynanan oyunlara karşı sabırlıca mücadele etmeliyiz. Kimseye zarar vermek istemeden, onlar bize zarar vermek istese bile..

Karşı tarafla mücadele ederken düşüncelerimizi duygularımızı nefrete dönüştürmemeliyiz. Aksi taktirde istemesek de biz zararlı çıkarız..

Artık bize düşen Atatürk'ün biz ülke gençliğine bıraktığı düşüncelerini ve Türk Devrimlerini yorumlamak ve anlamak.Ve pek doğal olarak ta Emanete sahip çıkmak...

Seni bu düşüncelerle selamlıyorum eline ve emeğine sağlık kardeşim..

_____________________yorumSuZuM.

ManigatöR

PlaYboY 69
evet bunu 2-3 yerde daha duydum

ama gerçek diye bişey yok teori sonuçta

ama banada dağ gibi komutanın bi anda eriyip gitmesi herzaman saçma gelmiştir

mutlaka bi parmakları var şerefszlrn elleri kırılsın elleri

HTML