Ata Kızı' nı Nasıl Bilirsiniz?

Hyperion

Rally Art
Çok Sevdiğim Temiz Yürekli Benim İçin Özel Birisi :)

sonixes

New member
Meleğin yeryüzünde vukuğu bulmuş hali :)
Canayakın, hiç bir zaman art niyeti olmayan alçakgönüllü güzel insan ;)
Tek derdi insanlarla dost olup iyi geçinmenin yollarını aramak olan kalbi pamuk gibi yumuşak olan insan :)
Karşısındaki insanı dinlemekten hiçbir zaman yorulmaz. Bazen kendi derdini de hiçe sayacak kadar alçakgönüllüdür :)

Herkeze kendini sevdirebilen, rahatlıkla güvenip sırtına dönebileceğin yüce bi dost :)

Daha yazarım ama o kendi hakkındaki düşüncelerimi biliyor ;)

İyi ki varsın cancağızım, iyi ki senle tanışmışım : )

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
İlk Başlarda Soğuk oLarak izLenim yaratmıştı ßenim için. Sonralarda neşeli cıvıl cıvıl ßirisi olduğunu anladım ve Onda Kendimi görür oLDum ;)

OceanGray

>EbruzeN
çalışkan saygılı yardımsever neşeli daha saymaya gerek yok sanırım biliyon zaten :)

AngeL Of Death

Wishmaster
VaLLa eski tanıdığım Zeynep değiLsin açıkçası

Bertaraf oLmamak için taraf oLabiLiyorsun.

BunLar dışında iyisin,çaLışkansın,kısa sürede büyük işLer başardın.

Sevenin,seviLenin çok.

BaşarıLarının devamını diLerim..

Ata Kızı

Angel Of Revenge
VaLLa eski tanıdığım Zeynep değiLsin açıkçası

Bertaraf oLmamak için taraf oLabiLiyorsun.

BunLar dışında iyisin,çaLışkansın,kısa sürede büyük işLer başardın.

Sevenin,seviLenin çok.

BaşarıLarının devamını diLerim..

Ben aynı kişiyim.Hep derim en yakınımda olsa haklının yanındayım daima..Bugun o haklıdır yarın başkası ..taraf tutmam adam kayırmam.

Sende benım tanıdıgım kardesım degılsın Inflames :smile: Daha doğrusu değilmişsin . Bunu anlayalı baya oluyor....hatta yönetımdekı o konudan çok önceydı.. ama buna o konuyu karıstırmadım ...Ama şu an senı savunmam gerekse sonuna kadar savunurum emin ol .
Benı az çok tanıyanlar var ...Asla adam kayırmam adam tutmam .
Sonuçta burda bertaraf olsam ne olacak . Burayı çok sevıyorum ama burası olmazsa başka forum mu yok ? Haksızlığa asla susmam emin ol ; ) Kim olursa olsun ! Ben reel de de susmam bunu bil..sanma sadece forumlarda bırseylere sesım çıkar , savunurm bazıları gibi .Aksıne burda sussam bazen orda konusurum .

Neyse sen benden yaşça küçüksün o yüzden sana kırgınlığım yok . Seni bir kardesım olarak severım .

Benı suçlamana kızmıyorum bile ... Aslında yazacak çok şey var da sözüm var susuyorum uzun süredir , susacagımda.

Ben bir arkadasım haksızca banlandı diye bir forumu bırakıp peşimden de 30 kişi götürdüm başka siteye zamanında .... yanı haksızlıga susarmıyım susmazmı burdan hesap eyle..... Neyse......

mr.aLi

Moderator
taraf değiL de erdemLi diyeLim
kısa zamanda fark yaratan biri oLdu
düzgün,seviyeLi,seviLen ve foruma gerekLi biri

тнєĵøкєя

Altın Üye
Foruma geri döndükten sonra ilk tanıştığım doğru düzgün sayılı üyelerdensin.
Çalışkan, yetenekli, neşeli, ilerici forum için sorumluluklar ve görevler alıp altından başarıyla kalkan birisin.
Konulara İyi yorumlar yapabilen birisin.
Atatürk'ü ve onun yaptıklarını koruyan insanlardansın.

CıngıL Beng

target Love
Birine kızdı mı artık kızdığı kişiye ısınması gerçekten de uzun sürebilir hatta artık o kişiyle bağları bile koparabilir.

Genel olarak iyi ve çalışkan... ayrıca birazda asabiyet var kanımca :D

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
biraz fazla takıntılı ama kötü anlamda deqil =) düşündüqü her ne olursa olsun fark etmez kafasına takar =) buqun ne yesem die düşünürken bunu bile kafasına takıo :p

forumdaki bayan arkadasLarın içinde konustuqum nadir kişilerdensin ; ) sırlarınızı paylasabilir sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz güzin ablayla =)

hep gül özlem :laugh:

-ZeYNA-

♥ŞiiR PeRi'Si♥
ßazı ErkekLerde ßiLe oLmayan MangaL Gibi ßir Yürek Var ßu Kızda :)

AçıksözLü...
oLduğu Gibi...
Sevdiğini Gerçekten Seven...
GüveniLir...
Ne iş Yaparsa Yapsın LayığıyLa Özene ßezene Yapan...
Tam ßir Ata Kızı...
MiLLetin Ardından Konuşma Yerine Yüzüne SöyLeyecek Kadar AsiL oLan ßiri Hemşerim...

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Utandım biraz açıkcası :blushing:Güzel gören güzel düşünür..Yüreğiniz o kadar güzel ki böylesı güzel yorumlar yazmıssınız. Hepinize tek tek teşekkur ederım .Çok mutlu oldum.Allah razı olsun sizlerden. İnşallah daima sizlerde hep mutlu olur gülersınız . İyiki varsınız . Yüreğime güneş yaşamıma umutsunuz...:smile:

l3adl3oy

New member
Çok neşeli, düşünceli, anlayışlı biri.. Görmedim ama çok sevimli olmalı.. Ve en iyisi çok canayakın..

Acemi Şef

Moderator
Canayakın, sevecen, çalışkan, güvenilir ablacım :) seviyorum onu..

Siara

| . Uzαkтαn Seуiяci .
Herkes Hersey'i soyLemis..bi Laf buLamiyorum acikcasi..yha bisey demesemde zaten senin hakkinda ne dusundugumu biLirsin :smile:..Sana cok kiriLdim , ama cok aLinqan biri oLdugumdan,cocukmusum,ama nasiL aLinganisam simdide oyLeyim,Sen Bana SeLam vermediginde Kuserdim,Cok BagLanmistim Sana :smile:..Cok Canyakinsin,Dost CanLisisin, Ata Kizi'sin :smile:..Uzun OmurLer diLerim..Hep MutLu oL,HuzurLu Bi hayat Surmen DiLegiLe :Smile:

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
iyi biliriz..=)

canayakın, içten ve samimisin..kısa zamanda bu kadar çok sevilmeni sağlayan şey de bunlar olsa gerek..

saygı duyduğum ve değer verdiğim üyelerdensin..

LEO

Ruh Hastası
Samimi ve içten..
Güvenilir .En sevdiğim yönüde ablamın
Her zaman doğruları konuşur.
Seviyorum seni.