Ata Kızı - Öz-Geçmiş - İç Dökümü -

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Kimim Ben ?

Belki de hiçkimse....

Size ben i nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Çünkü bunca yıl geçmiş olmasına rağmen hala kendime hayretler içerisndeyim .
Uzun uzun yazabilmek istiyorum ama bunu yapmayacağım. Belirli aralıklarda bu sayfaya gelip kısım kısım anlatmaya çalışacağım beni. Bir insan kendisini ne kadar anlatabilirse işte o kadar....

Bundan yıllar yıllar önce insanlarda daha az fesatlık varken , aynı mahallede yaşayan insanlar kocaman bir aıle gibiyken dünyaya gelmişim.

Yaşımı söylemek gibi bir niyetım yok ama yaş takıntımda yok . . Çokcana güvensizliğim var ama yine de güvenirim kolayca....

En beğenmediğim huyum kararsızlıgım. Herşey de olmasa bile bazı konularda kararsızlıgım had safhada oluyor . Tipik ikizler burcu özellıgı.Fallara , burçlara pek inanmam ama burcumun birçok özellıgı bende mevcut onu bilir onu sölerım .

İş hayatım ;
Hedef Ecza Dep . Selçuk Ecza Dep. Dem ilaç , özel bir labaratuar , eczanede kalfalık , Tus Sınavına Hazırlık Dersanesı , kıtap satıcılıgı , ve bir yıl kadar da
çocuk bakıcılıgından ibaret.Yanı asıl işim ilaçlar ve en sevdıgım . Ama ihtıyacım varsa yada ruhuma iyi gelecekse kalkar selpak ta satarım yapmadım ama yaparım yani onu begenmem bunu begenmem diye burun kıvırmam.

( Hatırladıklarım bunlar :)

Marka takıntım yoktur . Nerde neyı görüp begenırsam alırım . Bu bazen pazar malı olur bazen en pahalı bir mağazadan olur. Maksat yüreğim o kıyafetı istesın :))

Alışverıs yapmayı çok sevmem.Zaten kıyafete de fazla harcamam. Herzaman olmasa da aniden karsıma çıkan ve gözüme kestırdıgm bır kıyafet varsa anca o zamn pat gıder alırım. Uzun uzn dolanmam bırsey almak için. Gördüğüme olur bu bana der denemeden alrıım ve olur. Yada olmaz der yoluma giderım kırk saat düşünmem.

Annem , babam , erkek kardesımle beraber yasıyorum . Bir ablam var evli ..
Öteki ablam ; Herşeyimi paylaştıgım , sırdaşım , dostum , arkadasım , ablamı herbirseyımi 2004 de 32 yasında kaybettım....
Bunu atlatabılmem(iz) biraz zamanımı(zI) aldı...

neyse burayı çabuk geçeyım ;)

İçimde fırtınalar kopsada bunu genelde bellı etmem çok fazla..etmemeye çalışırım.

Bol bol kıtap okurum her fırsatta. Dostoyevskı en sevdıklerım arasındadır.Siyası kıtaplara karsı da ilgim yadırganamaz safhada olmakla bırlıkte bu aralar ceyhun yılmaz,murathan mungana takmıs durumdayım.Ve Cezmi Ersöz hayranıyım..

Moralımı bozan birşey olmadıgı sürece bitip tükenmek bilmeyen bir enerjim var gibi geliyor sanki. Huzurlu oldugum sürece enerjık yerınde duramayan biriyim .Oturmayı pek sevmem ancak kıtap okudugum zamnlar oturabılıyorum bırde pc basındayken mecbur :)

Her ne kadar güvenım zaman zaman yıkılmıs olsa da ınsanları sevmekten vazgecmeyen biriyim.....birisi kalkıp moralım cok bozuk, hastayım vs gıbı bısey yazsa sitede oyunlarda tanımasamda gıder mesaj atar sorarım neyın var dıye konusmasam rahat edemem..üzülürüm dert yaparım..düşünürüm saatlerce..

Mümkün mertebe herkese selam vermeye çalışırım.
Bilirsiniz bayansanız herkese selam verırsenız yılısık vs kımseyle konusmazsanız ukala kibirli soğuk olursunuz : ) Ben ; Ben olmayı tercıh ettım şahsen..gerisi çok ta umrumda :) .isteyen istedıgını düşünür. Burda zaten öyle düşünecek insan oldugunu sanmıyorum ki çogu arkadasım :smile:

Ben bir selam ın insanın yüzünde tebessum yerlestırdıgıne ınanırım...Belkı çok üzgünsünüz , belkı mutsuz, belkı o an sıkıntlı bır dost arkadas yada hıc tanımadıgınız bir ınsan selamı iyi gelir ruhunuza...belki tam vazgeçiyorken hayattan yaşama gücü verır birine ...

O yüzden önemserım ...kim olursa olsun .Sen tebessum edersen karsındakı de otomaktıkman tebessum edecektır .

Arkası Yarın :smile:

lucian

Stay Away
atarax varsa 3 kilo yollarmısın :D

acı kaybına çok çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

içten ol hep böyle çok seviliyorsun

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Hadi yarın oldu :smile:

Geliyorum , geldim :)

atarax varsa 3 kilo yollarmısın :D

acı kaybına çok çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

içten ol hep böyle çok seviliyorsun

Allah razı olsun arkadasım..Amin...
Güzel düşüncelerın , yorumun için çok teşekkur ederım.
Bu arada Atarax tablet kalmamıs şurubunu yoluyorum sana bir koli :tongue_smilie:

sonixes

New member
Sen her ne kadar ben kendimi anlatamam diyosan da senin iyi niyetli oluşun ve bunu davranışlarına yansıtman, kalbinin temiz oluşundan senin nasıl birisi olduğunu anlayabiliyoruz cancağızım :)

ablan için çok üzüldüm =( Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inş.

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Nedenini bilmiyorum ama insan Psikolojisine büyük bir ilgi duyuyorum...
İnsanları incelemeyi , onları okumaya çalışmayı seviyorum..
Eylül diyince akan sular duruyor sonra ....Eylül le ilgili ne kötü nede iyi anılarım var yaşadıgım . Ama gönlümde Eylül ün yerı yine de bambaşka...
Aşırı derece de doğa hayranıyım . Tatillerimi turistik yerlerde geçirmekten çok dağda, bayırda , çaylarda , derelerde , yaylalarda ağaç tepelerınde geçirmeye bayılırım..
Örümcek korkum var. Nedenini taaa çocukluguma inip araştırmakla beraber henüz bulamadım..
Ölümden korkarım . Ama kendi ölümümden değilde sevdıklerımın ölümünden ...
Şiir yazmayı çok severim . Bir an gelir patır patır yazarım durmadan bazen uzunca bir süre yazamam da orası da ayrı bir konu. Beynime pat diye birden düşüvermeli kelımeler yazmak için yazmam yani..

En büyük hayallerımden biri Kitap yazmak.
Evlatlık almak.
Evlatlık alma düşüncemı çevremdekı çoğu insan anlayamaz..tuhaf gelir..
Bana gelmiyor. Dünyada sevgiye , ilgiye bakıma muhtac onca çocuk varken neden olmasın ?
Birkaç hayalim daha var elbet ama onları da sonra yazarım ..

İnsanların biraz yürekli olmasını istiyorum . Hakkımda ne düşünüyorsa yüzüme konuşmasını istiyorum .
Karşıma geçince kem küm etmesin düşüncelerının yaptıklarının arkasında dursun.
Pısırık , sinsi insanlardan nefret ediyorum.
Dobra insanları çok sevıyorum tabi dobralıgın dozunu kaçıranlarda oluyor ama ne olursa olsun sinsi , ikiyüzlü ve korkak bir insandan daha çok güven duyuyorum ona.

En sevdiğim öğün kahvaltı.Haftasonları kahvaltıları çok özeldır benım için. Ailemle birlıkte gazetelerım yanımda tv karsısında en az bir saat sürer oda en az...
Bol gazete okurum hafyasonu kahvaltı yanında , gazete yoksa kıtap...
Arkadaşlığa , dostluğa çok önem verırım. Değmeyenı de bir kalemde silerim.:hhmencool:

zerkli

New member
güzel yazmışsın.

bu devirde kitap okuyan ve hatta dostoyevski okuyan bir insan bulmak zor iş.

kutluyorum.

eline sağlık...

yassi

เll๔є שคtค&#36
seni yakindan tanima firsati verdigin icin tesekkürler

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
öncelikle acı kaybınız için hem sana hem de ailene sabırlar diliyorum..Allah mekanını cennet eder İnşallah..

sonrasında, içinden gelenleri en doğal haliyle bizlerle paylaştığın için teşekkürler ediyorum..

çok içten, çok güzel yazmışsın..hiç sıkılmadan okudum..

seni tanımak güzel..umarım dilediğin herşeye, tüm güzelliklere kavuşursun.. çünkü bunu hakediyorsun..bir kez daha teşekkürler Zeynep..=)

react

Admin
Kendini anlatırken bu kadar yazacak şey bulabilmek, meziyet olsa gerek :smile:
Aramıza katıldığın ilk günden bugüne kadar çizgini bozmayarak, ne kadar karakterli olduğunu ispatladın.
"Hırsızın hiç suçu yokmu" sorusunu sorabildin.
Afiyetle...

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
gercekten bir solukta okudum pek uzun yazilari sevmem aslinda ama anlatis tarzin cok güzel.
iyiki varsin ve aramizdasin hayatinda basarilar dilerim atakizi ......

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Güzel , içten yorumlarınız için çok teşekkür ederım. Onore oldum..

İyi ki sizler de varsınız , iyiki sizleri tanıdım . Ne mutlu bana....

Yeşil Gözlü

Altın Üye
ablan için üzüldüm :( allah rahmet eylesin...

kendimi nasıl anlatacağımı bilmiyorum demşsin ancak bence kesinlikle kitap falan yazmalısın :D
bir insan kendini bukadar güzel anlatabilirmi diyesim geldi içimden :D şimdide dışımdan dedim gerçi :durdurun

herhalde kitap okumayı sevmenle alakalı ;) bende ceyhun hayranıyım gerçi yeni kitabını alma fırsatım henüz olmadı ancak ceyhun gerçekten iyidir ;) hem güldürür hem ağlatır ;)

bu arada;
yazıdan anladığım kadarıyla: hiç kimse değilsin ;) çok daha fazlasısın ;) ki hackhell için de öyle zaten seviliyosun ;)

Ata Kızı

Angel Of Revenge
ablan için üzüldüm :( allah rahmet eylesin...

kendimi nasıl anlatacağımı bilmiyorum demşsin ancak bence kesinlikle kitap falan yazmalısın :D
bir insan kendini bukadar güzel anlatabilirmi diyesim geldi içimden :D şimdide dışımdan dedim gerçi :durdurun

herhalde kitap okumayı sevmenle alakalı ;) bende ceyhun hayranıyım gerçi yeni kitabını alma fırsatım henüz olmadı ancak ceyhun gerçekten iyidir ;) hem güldürür hem ağlatır ;)

bu arada;
yazıdan anladığım kadarıyla: hiç kimse değilsin ;) çok daha fazlasısın ;) ki hackhell için de öyle zaten seviliyosun ;)

Allah razı olsun arkadasım.Allah sana ve aılene uzun ömürler versın inşallah.
o kadar güzel şeyler yazmıssın ki ne dıyecegımı bılemıyorum.Onore oldum.Güzel gören güzel düşünür derler.Ondan senın de güzel görmen :smile:
Çok , çok teşekkur ederım yüzüme gülümseme kondurdun.O güzel yüreğine , yorum yazan ellerıne sağlık :smile:

SEYDİALİ

seyri alem
evet cv güzel olmus buyrun yarın gelin calısın iş sizin :) selam olsun

DeRSaaDeT

Islambol
Dobra insanları çok sevıyorum tabi dobralıgın dozunu kaçıranlarda oluyor ama ne olursa olsun sinsi , ikiyüzlü ve korkak bir insandan daha çok güven duyuyorum ona.

çok adi bi insansın :p. bana da güven duydun mu?

şaka bi yana hikayeni zevkle okudumda bi otobiyografiden çok sevdiklerim sevmediklerim tarzı bi yazı olmuş. hayat hikayeni de tam anlamıyla duymak isterim =)

Ata Kızı

Angel Of Revenge
çok adi bi insansın :p. bana da güven duydun mu?

şaka bi yana hikayeni zevkle okudumda bi otobiyografiden çok sevdiklerim sevmediklerim tarzı bi yazı olmuş. hayat hikayeni de tam anlamıyla duymak isterim =)

Bir an şok oldum adi bir insansın kısmını okuyunca savaş malzemelerını alıp gelıyordum nerdeyse neyse şakaymış :biggrin: :tongue_smilie:Evet sanırım otobıyografim biraz dediğin gibi oldu :tongue_smilie:Çünkü ben yazmaya başladığım çoğu zaman başka yerlere dalıp gidiyorum.Bir anda aklıma ne gelirse onu yazmaya başlıyorum :biggrin:
Çok teşekkur ederım yorumun için kardeşim :rolleyes:

memnun oldum kardeşim ((-:

Çok teşekkur ederım bende çok memnun oldum kardesım yorumun için , sağol :rolleyes:

PirAdam

Ayın Üyesi
Yüreğin güçlü..ve o yürekten beyne gelip bize yazı olarak sunulanlarsa o yüreğin sırrını ortaya çıkarıp fişkırmaktalar adeta.....teşekkürler..yüreğine sağlık...