Assassins Creed II Crack v2.01 [ÇaLışan Crack]

kedma

New member
Çok teşekkürler büyüksün üstad : )

şimdi bitmişti indirme işlemi crack arıyordum : )

Fuat

New member
Ciddi misin çalışıyor mu inanamıyorum hemen indiriyorum süpersin dostum!!!

kedma

New member
evet sorunsuz oyuna giriyorum ama bendeki sorun oyun başladıktan ssonra ilk bölüme geçince beyaz bir ekran cıkıyor ve öyle kalıyor. bu sorun hakkında bir bilgisi olan var mı ?
ekran kartının ayarlarını düsürdüm hala aynı

kedma

New member
Bu crackle deniyorum zaten başka crack yok elimde...
oyun başlıyor ilk başlangıc videoları falan geciyor tam oyun baslayacak beyaz ekran ama donma falan yok
esc basıyorsun controller options falan geliyor resume diyorsun yine aynı beyaz ekran...
Başka deneyen olursa arkadaşlar yazabilirmi buradan.?

kedma

New member
yaa crack aslında kurulumu falan xpye göre anlatılmış bende win7 var oyunu kurdugum pc de acaba ondan mıdır?bide 64bit ondanda yapabilir. yani crack calısmıyor diyemeyecegim cünkü oyun başlıyor herşey normal bakalım 1 kişidaha denerse anlarız olayı...

Fuat

New member
ah bende bi torrent dosyasını bulsam oyunu indirip hemen kuracağımda torrent bulamıyorum xp bende ki dener söylerdim.

Cehennem_Zebanisi

Super Moderator
Elin değmişken şu kardeşine bi torrent bulsan Assasin creed II i indirebileceği :)
2 seyden anLamam;

1- Win Vista :durdurun
2- Torrent :durdurun

-----------------------------------

Beyaz ekran başLayınca oyunadn çıkın.

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\dWJpc29mdF9nYW1lcg==\4\ , buradaki herşeyi siLin.
Save_1_2 kLasörü içindekiLeri dosyaLarı buraya kopyaLayın.

bi deneyin bakalım oyun acıLcak mı :001_rolleyes:

kedma

New member
denedim bunu olmadı ama save1_2 klasörü diye bir klasör yok zaten... sildim denedim olmadı.

şimdi ek. kartı sürücülerini yenilerini indirip kuracagım...

kedma

New member
cözdüm olayı tabi gecici bir sekilde senin bahsettigin gibi save dosyası bulup oyuna atıyorsun o bölümü gecilmis save dosyası sorun ortadan kalkıyor. vereyimmi save dosyası?

cenger87

New member
çalışmıo dostum buda. beyaz ekranda kalmasının sebebi zaten düzgün çalışan bi crack olamaması. birileri düzgün bitane bulsada oynasak..