Arog'mu Muro'mu Destere'mi ?

Arog'mu Muro'mu Destere'mi ?

• Kullanılan toplam oy
    181

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
bence bunların arasında en iyisi AROG ... 10 nomero film olmuş. ben RECO yu bekliyorum sabırsızlıkla...

UzakLara

Kalpsiz
Arog Kesinlikle hayal kırıklığı. Saçma olmuş. Gora daha iyiydi bence. Okadar Reklamına rağmen bu kadar kötü bir filmin çıkması tam anlamıyla bi fiyasko!

PESİMİSTYLE

New member
ya o kadar da kötü değil di ßence ama o kadar reklama ve dökülen paralara yazık olmuş ßeklentilerin altında ßir filmdi

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
muro denen kronun sacma sapan esprilerinin neresine gülüyorlar anlamıyorum adamın tipini gördüğümde bile yaşama hevesin azalıyo muro=kro

cagtayhan

New member
jad€;3804745' Alıntı:
cem yılmaz yine küfürle doldurmuştur filmi gidilmez!

moro geçebilir!

asıl beklediğim ivedik recep :) az küfürlü!

oyumu sonra versem olurmu:melek
arog da küfür yok bi defa çok az onlar da normal bir çok filmde olduğu gibi 3-5 tane var herkes cem yılmaz küfür olmadan bir hiç diyor du cem yılmaz kanıtladı küfürsüz neler yapabileceğini sen sanırım filmi izlemedin

PESİMİSTYLE

New member
evet ßu sefer ki filminde küfür yok denecek kadar azdı 4-5 yerde var onlar da normal yani küfür etmeyen insan varmı ki ßu ülkede :)

M@$K€DGH0$T

GH0$TL0R!D€R
nalet olsun içimdeki insan sevgisine
bu doğum olmamalıydı.karının içinde 'elyın' var!!
SoN OSMANLI güzel bi film
artık darısı RECEP İVEDİK 2 ye :D

ötzi

New member
3. Filmide İzledim. Başarı ve Komedi Olarak Sıralamak Gerekirse Arog, Muro, Destere Derim Ben.

paranoyak

rappertuar
Hiçbiri iyi değil bu sezon favorim:

Osmanlı Cumhuriyeti ve Testere 5...

Osmanlı Cumhuriyeti çoğu kişinin zannettiği gibi bir film değil herkese tavsiye ederim...

burakakg

New member
Arog Ve Muro Anlatılanlar Kadar Değildi Destere beş Para Etmezz.. En iyisi Ve Tavsiyem ISSIZ ADAM[+13 Cinsellik]..xD

HTML