arkadaslar en kötü kim??

arkadaslar en kötüsü sizce kim???

• Öcalan

Kullanılan: 16 23.5%
  • Ariel Saron

Kullanılan: 6 8.8%
  • Bush

Kullanılan: 13 19.1%
  • Hitler

Kullanılan: 2 2.9%
  • Saddam

Kullanılan: 1 1.5%
  • Şeytan

Kullanılan: 30 44.1%

• Kullanılan toplam oy
    68

donjuan67

New member
bence de sacma bi anket, kusura bakma

hele en kötüsü seytan siklli sundun icin,,
seytan degilki kötü olan, seytana uyan insan kötü olandir,,
anketin sorusunu <en cok kimden nefret edersin> diye yazsaydin seytan derdim, ama en kötü kim diye sorarsan düyadaki tüm piskopat ve kafadan hasta insanlar derim.

Bu 5 serefsizlerin 5ide bu kategoriye giriyo, cünkü insani insan saymayan kötüdür!

GREAT İDEA

Banned
problem burda işte saddamdır hitlerdir bush tur bizene allah aşkına başkalarının düşmanı bizi ilgilendirmez türk milletinin merhafeti zaafıdır...bush la ittifak yapabiliriz mesela o zman da kötümü oluyor

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
bence apo ile şeytan ortak iş yapıyo...

dreamr

New member
arkadaşım apo şeytan değil o şeytandan daha aşağlık bir şey o yüzden onu bu kategoride görmüyom
ve bush diyorum

osiris_cemo

New member
Hemen hepsi birbiriyle eşdeğer fark yok yani ha hitler ha bin ladin ha şeytan.

by_azrail_

New member
hepsi şeytan bumlarım ama içlerinde biri warki ben o apo şerefsizini wşeytan(çift şeytan) olarak görüyorum..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
sondaki şeytan seçeneği yakışmamış mecruben şeytan diorum öbür türlü sharon derdim

b225c

New member
Kanaatimce Şaron'la Bush'un çiftleşmesinden dünyaya gelen Apoyu ailesinden ayırmamak gerek o yüzden kim en kötü sorusuna yanıt veremiyorum. Şaron hayvanının yaptıklarını gördükçe Hitler bişeyler biliyormuşta o katliamları yapmış diye düşünmeden edemiyorum saygılar.

photoshopc

New member
ŞEYTAN ve ŞEYTANIN YERYÜZÜNDEKİ ÇOCUKLARI" nı cok iyi ifade eden bir siralama olmus anket secenekleri anlaminda..tebrik ederim kardesim...şeytan'dan ve şeytanlasmış insanlardan Allah'a sıgınırım...

en kotusu konusuna gelince aslinda hepsi diye bir secenek olsaydi iyi olurdu...seytan zaten misyon itibariyle en kotudur...ama yinede ben arial saron derim...israil yani yahudi...tarihte fitne ve fesatlarda hep basrol oynayan yahudi...şeytani emelleri ugruna pervasizca katliamlar zulumler yapan cocuk yasli demeden olduren kendilerine uyarici olarak gonderilen peygamberleri bile olduren...indirilen tevrati kendi heva ve heveslerine gore degistiren yahudi...sadece islam dusmani degil ayni zamanda insanlik dusmani olan yahudi -israil...ve her kotulugun basi ve baslangici olan yahudi-israil...

allah'in c.c. siddetli gazabi bunlarin uzerine olsun...

HTML