Archicad 16 Türkçe x86-x64

fffbbbyyy

New member
üstad
paylaşımlar için teşekkür ederim... yıllardır ofisimiz senin programlarnla çalışıyor.. .. programı kullanmak bi yetenek.. ama kurmak ayrı bir yetenek ...malesef iki yetenek aynı anda hrkeste bulunmuyor.. patch i utanarak söylüyorum beceremedim.. tekrardanda sıkıldın biliyorum ama..
Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmanız yeterli olacaktır.

ar6oll

New member
Merhabalar archicad 16 yı yükledim lakin demo olarak çalışıyor ne yapmam gerekli bu konuda dönüş yaparsanız sewinirim. saygılar...

10dadas25

New member
Ellerine ve emeğine sağlık henüz indirmedim ama eminim indirdiğim zaman sorunsuz kurulacak ve çalışacaktır.

muz_o2000

New member
Programı kurdum....Key olmadığı için sanki dongle varmış gibi kudum. Program çalıştı ama demo mu deil mi bilmiyorum.
Patch yapmaya çalıştım patch faild yazdı.
Kuran arkadaşlar, kurulum adımlarını yazabilir mi rica etsem.

bonanzia

New member
X64 versiyonunu indirdim ama içinden Crack falan çıkmadı. Sadece kurulum dosyası çıktı. Demo modunda açılabiliyor program bir tek ozamanda çizilen proje save yapılamıyor. Crack yokmu arkadaşlar?

conurk

New member
crack (patch) dosyası rar arşivinin içinde ancak arşivden cıkarınca bazı virus programları trojan olarak algılayıp silliyor. virus programınızı devre dışı bırakıp patch dosyasını calıstırmayı deneyin.

Scl

New member
arkadaşlar archicadi indirmem lazım fakat daha önce hiç program indirmedim yardım eder misiniz, indirmek için sayfaya gittim de mail adresi istiyor ne yapmam lazım

jpm59

New member
64 bit versiyonunu nasıl kuracaz. donanım lisans anahtarını mı seçecez ki ordada 2 seçenek çıkıyor. seri numaram var seçeneğinimi seçecez ki ondada serial soruyo. ne yazacaz?