Aragones Transferi [Tek Başlık]

mrzlem

New member
aziz başkan o kadar paraya kıydı getirdi dedeyi umarım fenerbahce için faydalı olur.
bnce fenerbahceye para için değil de rıdvan dilmen gibi yüreğini vercek birinin gelmesi daha doğru olurdu...

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
gel bakalım dede:D

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
70 küsür yaşında adam
inş yolda ölmezzz

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Eğer kazanılan bir takım başarılar nedeniyle, bir takım başarısızlıkları göz ardı etmeye, tolere etmeye kalkarsak, bunu Fenerbahçe’de gelenek haline getiririz ki, bu da Fenerbahçe’nin geleceği açısından çok büyük bir tehlike oluşturur.

İşte başkanımızın can alıcı ve en önemli teşhisi bu.İşte bunu gördüğü için o efsane başkan.Bu sözü ısrarla Zico diyen arkadaşlarımız defalarca okusun.Başkanın ne demek istediğini anlıyacaklardır.

GebzeLi

Altın Üye
Ya dostLar bu adam Fenere göre değiL.Fener'e hayatta uyum sağLayamaz.BreziLyaLıLarın keyfini kaçırmaktan ba$ka bir$ey yapmadı Fb yönetimi =)
Bu Dede'yi aLıpta n'apacanız ?

KOÇİL

New member
Sezon ortasında cenazemiz var. Umarım öyle olmaz. ( Bir de öyle olursa şom ağızlı diye bana ne yaparlar? )

oLdness_07

The Darkness
o adam Yürürken öLüp gitse napcaz bakaLım.
ßindik ßir aLamete gidiyoruz kıyamete :saskin​

oLdness_07

The Darkness
ßen bu adamı pek sevmedim.Fenerbahçe'nin aradığı adam bu değil kesinLikle.ßiraz daha genç ve dinamik ßir teknik direktör oLsa daha iyi oLur gibime geLiyordu.Takımı ateşleyebiLecek Fatih terim sLeven ßiLic tarzı ßir adam Lazım.bu adamın kendine hayrı Yok gibi =)​

eiffel

Forumun Kulesi
Aragones:Fenerbahçe'nin önerdiği parayı geri çeviremezdim

Fenerbahçe'nin önerdiği parayı geri çeviremezdim

Euro 2008'de şampiyonluğa uzanan İspanya'yı bırakarak F.Bahçe'ye gelecek olan Luis Aragones, F.Bahçe'nin önerdiği maaş için "Ekonomik olarak geri tepilemez bir teklif." dedi.

İspanyol ABC gazetesinde yayımlanan demecinde Aragones, röportajı yapan gazetecinin "Affet beni ama Türkiye biraz delilik gibi geliyor bana." şeklindeki yorumuna karşılık olarak, "Neden? Futbol futboldur. Ekonomik olarak geri tepilemez bir teklif. Taraftarının sıcak olduğu büyük bir kulübe gittiğimi biliyorum, ama her yer aynı. Kazanırsan her şey iyi, kaybedersen kötü. Ben güçlüyüm ve güçlü olup teklifler aldığım sürece teknik direktörlük yapacağım. Bu benim işim. Ailem bu maceraya katılmam için beni destekledi." şeklinde konuştu. Bu arada ABC gazetesi, F.Bahçe'nin, Aragones'e sezon başına net 4 milyon Euro'dan 2 yıllık sözleşme teklif ettiğini, ayrıca sonuçlara göre prim verip kendisine ev ve araba tahsis edeceğini iddia etti. İspanyol teknik adamın aynen Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Del Bosque gibi parasını almak için tam garantiye sahip olacağı da ileri sürüldü. Aragones ile yardımcı antrenör Jose Armando Ufarte'in de Türkiye'ye gideceği, fizik kondisyon çalıştırıcısı Jesus Paredes'in ise halen karar vermediği ifade edildi.

Zaman Spor Servisi​

HTML