arabistandan işkence görüntüleri+20(bakmadan geçmeyin

omemo

New member
gerçi suçları ne bilinmez ama genede böyle zihniyete gerek yok..!!a.b.d hepinizi vurcak bi tane pis islam ülkesi kalmayacak..kara cehalet ile kara çarşaf zihniyeti kalmayacak..hepsinin başina türkiye nin islami bilgisi geçecek..!! geri kalmiş ülke geri kalmiş zihniyet demektir..millet gitti uzya uzayda yaşayacak bu salaklar yüzünden bizler hala neler ile uğraşiyoruz..!! aşağilik ortadoğu ülkeleri

Mc_Lastman

New member
dinimizde hırsızlığın bedeli hangi elin ile çaldıysan onla ödemektir bu bizzat peygamberimiz zamanında uygulanmıştır eğer bu kişiler hırsızlık yapmışsa verilen ceza doğaldır

pErFectioN

New member
yaw beyler ne mutlu türküm diyene allah binlerce sükürler olsun ki böyle güzel bir vatanim var Atatürk sana cok tsk ederim bize böyle vatan verdigin icin adelet kültür farkimiz böyle modern türkiyem benim canim ülkem bir de su arablarin yaptiklarina bakin yaziklar olsun suclu da olsa böylemi yapilir iyiki türküm guruduyorum vatanimla hersey vatan icin :(

gubito

New member
:mad: :Sopa baba bu yukarıdaki linkten saat reklamı çıktı . kafa mı yapıyon bizle yaf. gerçi herkes görmüş ama ben niye göremiyom ki .

.:CHECHEN

Banned
bu şekilde insanlarla alay etmen hiç hoş değil millet adam yerine koyupta konuya bakıyor senin yaptığına bak insanlar bu topici açarken ne psikoloji içinde oluyor sen biliyormusun?ölüm sana çok basit geliyor galiba da insanlarla t....şak geçiyorsun.Millet merak edip bakıyor içinde komik reklam var ayıptır keşke biride senle böyle t..şak geçsede halini görmek isterdim

NeRoN_64

Banned
Baya Dehset Biseymis

karmatte_0488

New member
hemen ıslamıyete laf atın yapmayın boyle arkadaslar.arabıstandır dıyemı bu bızım t.c de %99 musluman ama tum serefsızlıkler de var..demekkı oluyor

mert24

New member
ya arkadaşlar videoya baktıma ama köpeğin kadını elini şey yapıyo ne alaka yani izleyemedim görünür biryere koyarsanız sevinirim

HTML