Anti-Virüsle İnternet Security Arasındaki Fark???

adres63

New member
kasper internet security işini fazlası ile görür ayrıca para vermenede gerek yok forumda en az 3 tane programı bulabılırsın...

mesutcal

New member

Benim bildiğim internet security güvenlik duvarı ( firewall ) olarak çalışıo..Antivirüste virüsler için :melek genelde firewall pek kullanılmıo :saskin windowsun kendi duvarı olduğu için :saskin Kaspersky' nin 1-2 yıllık olduğunu sanmıorm..çünkü bu forumda 2010 yılına kadar olan Kaspersky var ..bence en iisi Kasperky :vur

ne 2010 u ya o milattan önceydi şimdiler 80 günlük key buldukmu dua ediyoruz abartıda üstümüze yok o keyi yapan arkadaş herhalde Türkmüş belliki 2010 yılına kadar yapmış keyi:) herşeyimiz yarım yamalak abi nasıl bi milletiz bilmiyorum abi sen al internet security ver parasını kullan 1 yıl hiç kafan ağrımasın boşver:)))

saww6153

New member
birader ben ce orjinal bir ani wiriüs progamı almana gerek yoq internetten istediğin progamı indiebilirsin crak leyip sonsuza kadar kullana bilirsin eğer lisanslı bir progam alırsan craklamana gerek yoq sadece boşuna para wermiş olursun linki şu anda weremeyecem daha sonra atarım saygılar

HTML