Anayasa Değişikliği'ne Cesaret Edemezler

maki1907

New member
Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ;2778489' Alıntı:

Türkiye'nin içişleri ile ilgili kararlar Avrupa Parlementosunda verilmemektedir.
Başsavcının bunu kişisel kin ve garezinden yaptığını iddia ediyorsun fakat bu iddiaların havada kalıyor çünkü bir desteği yok.

türkiyenin iç işerini iç işleri bakanlığı yürütür been avrupa parlementosu yürütür demedim sadece bu gerekçelerle parti kapatılamayacağını düşünüyor avrupa parlamentosu buna dikkatini verseydin beni anlardın konunun dışına çıkma :goz:

bu havadan gerekçelerle dava açtığı için kişiselleştirmiştir demokrasinin işleyişini zedelemiştir bu yetrli bir gerkçe

VAVRULU

Banned
türkiyenin iç işerini iç işleri bakanlığı yürütür been avrupa parlementosu yürütür demedim sadece bu gerekçelerle parti kapatılamayacağını düşünüyor avrupa parlamentosu buna dikkatini verseydin beni anlardın konunun dışına çıkma :goz:

bu havadan gerekçelerle dava açtığı için kişiselleştirmiştir demokrasinin işleyişini zedelemiştir bu yetrli bir gerkçe
ASUHHsdhasdsadSADHASHSAHASD koptum ya :durdurun

Avrupa parlementosu kendi egomonyasındaki partinin , zihniyetin kapatılmasına tabi karşı çıkar =)
Ayrıca Türkiye'nin içişlerini sadece 1 kurum yürütmez bu kadar cahil olma =)

Başsavcı kişiselleştirmiş miş mişte miş miş :durdurun bu kadar gülünç olmayın 162 sayfa iddanameyi Erdoğan'ın kara kaşına kara gözüne bakarakmı doldurmuş ?

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ

davanın gerekçelerinin havadan olduğunu nerden çıkartıyorsun diyorum yoksa sende hukuk profesörü müsün?Avrupa Parlementosu'nun düşüncesi bağlayıcı olmadığı gibi Türk hukuk sistemi düşünerek açıklanmış bir düşünce de değildir.Benim önceki mesajımda Avrupa Parlementosu ile ilgili cümlede ima ettiğim nokta, içimizde Avrupalılardan çok Avrupacıların bulunduğuydu.Türkiye'nin içişlerinin yasama yürütme ve yargı üçlüsü yürütür, İçişleri Bakanlığı da koordinasyonu sağlar :goz: konun dışına bu kadar çıkmak istemezdim =) Demokrasinin ve hukukun işleyeşini zedeleyenler var o da "Katili affetme yetkisi maktülün ailesine aittir" diyen kişilerdir.

T

Banned
Muhtar bile olamaz dediler Adam cumhurbaşkanlığını kendi isteğiyle reddetti
Akp ikinci seçimde tek başına gelemez dediler Daha fazlasıyla geldi
Bu parti cumhurbaşkanını seçemez Abdullah Gül cumhurbaşkanı olamaz dediler
Sonrası malum
Şimdide yine bişeyi yapamazlar diyolar
Sonrası yine malum ..(=
Bunlar akpye gazmı veriyo nedir ..

HTML