Amerikalılar Irak ta nasıl ölüyor.... Iraklı Sniper

sato

New member
helal olsun adama vatan böle savunulur kardeşim vuracaksın 3 er 5 er şerefsizleri aynen rus Vasili hesabı

silverain13

New member
bazı insanların yüzünden bu insanlar canlarını ödüyorlar.ama arkadaşlar bu insanların suçu olmasa bile onlar savaşa bilerek gidiyorlar ölüm kalım olduğunu bile bile..Keşke hepimiz şehit olabilsek..

rahman.mashadow

New member
Ne şehidi yaw geberen amerikalı askerler şehidmi oluyor şimdi?

Şehidlik makamı birtek islamiyet için geçerlidir.Onlar tüm kafirleri gideceği yer yani cehennemde kendi yağlarında yanacaklar inşAllah

Asselam

LosTCorpsE

New member
Rahman sen üstteki msj ı yanlış anlamışsın:)
--------------------------------------------------------

Video çok güzel tşkler...
Amerika izlesin bunları da savaşın ne olduğunu görsün! Dünyadaki en şerefsizce işleri kendileri yaparlar, ama bi bakmışsın dünyanın kurtarıcısı, bekçisi oluvermiş...

Sen kalkıp kendi cebini doldurmak için bi ülkeyi işgal edecen, evleri basacan, türlü rezilliği yapıp eziyet edecen insanlara, onlarda bakacaklar ha:lol:
İşte böyle sıkarlar adamın kafasına!

Uni_Ts

New member
Adam kendi yöntemince vatanını işgalcilerden koruyor..Allah yardımcısı olsun..Yaptığı iş 10 numara..

saureus

New member
helal olsun wallahi,eskiden counter oynardık deli atardım 4-6 ile o geldi aklıma
hiçde acımadım ölenlere hatta ölen yada yaralanan askere yardıma gelenlere de sıksın dedim içimden ama işin raconu böle değil demekki!yalnız adam muazzam atıyo sağında solunda insanlar var askerlerin çocuklar var pat pat sıkıyo,mest oldum izlerken
az bile bunlar,sen durduk yere girermisin başkasının ülkesine,ödetirler işte bedelini,beter olun beter!!!!!!!!!!!!

Bafone

New member
söylenecek tek cümlevatanını savunuyor paylasım için cok tesekkur ederim

ases

Altın Üye
ne güzel indiriyo mubarek:)

sasaca

New member
walla bi taraftan üzüldüm sonuçta ölen bi insan diger taraftanda o insanlara yaptıkları zulumleri düşününce sonuçta topraklarını koruyo hangimiz olsak o durumda aynısını yapardık. . .

sasaca

New member
walla bi taraftan üzüldüm sonuçta ölen bi insan diger taraftanda o insanlara yaptıkları zulumleri düşününce sonuçta topraklarını koruyo hangimiz olsak o durumda aynısını yapardık. . .

rottegroupe

New member
Sniperin Taktiği

DeLi_DaNa' Alıntı:
kekligi düz ovada avlarlar, sikidim sikidim oynarlar diye bi türkü vardi.adam ona klip cekmis.d
Hay dilinle çok yaşayasın Anadolunu bağrından kopup gelmiş DeLi_DaNa m

saureus' Alıntı:
helal olsun wallahi,eskiden counter oynardık deli atardım 4-6 ile o geldi aklıma
hiçde acımadım ölenlere hatta ölen yada yaralanan askere yardıma gelenlere de sıksın dedim içimden ama işin raconu böle değil demekki!yalnız adam muazzam atıyo sağında solunda insanlar var askerlerin çocuklar var pat pat sıkıyo,mest oldum izlerken
az bile bunlar,sen durduk yere girermisin başkasının ülkesine,ödetirler işte bedelini,beter olun beter!!!!!!!!!!!!
İşin Raconu değil... Bu adamlar profesyonel üstelik çekim yapıyorlar... Eğer diğerlerine de ateş açacak olursa çatışma çıkar bu da bir sniper in isteyeceği son şeydir. Bu sniper ler işlerini en kısa zamanda bitirip olay yerini terk etmelidirler...

Acaba çatışmayamı girmesi daha iyi yoksa böyle Tek tek indirmesimi iyi...

En etkilisi tek tek indirmesi...
Çünkü diğerlerinin çaresizliklerini görüyorsunuz... Tam bir sinir harbi...

'Pulse

New member

'Pulse

New member
aynen öle adam tam pro, birini indirio ama bzen yaralanıo bu seferde yardıma gidenleri indirio helal vallaha

HTML