Amerika,da FBI Sınav Sorusuymuş..

darkwater1

New member
neden olduğunu biliorum sanırım.çünkü saat durmuş durumdadır ve saat sesinin gelmemesi gerekirken geldiği için yatağın altına bakıyor ve kzıın cesediyle karşılaşıyor...

adali111

New member
sıkı durun cevap geliyorr:
burda önemli nokta şu yoldan geçen arabanın farı duvardaki saate geliyo demi,öyleyse::
duvardaki saat digital bi saat oldugu halde yatakta yatan kız saniye sesleri duydu ve hemen yatagın altına baktı...
Rica Ederim..

illegal66

New member
walla biraz hayal gücü değil bayağı bir hayalgücü lazım .. Łîøŋкïŋg yakın zamanda roman felan yazıyo musun :)...

amerikalı değiller mi işte ille bi pislik yapcaklar =)

atıcaksın bunların kafasına ayakkabıyı, bak bidaa böle yapıolarmı =)

brave_0690

New member
yatağın altından birisi ışık tutuyor sanıyor çunku psikilojiktir ses gelir hemen yatak altından deriz.
kızın ölümü ise evde biri var ve o far kızın katilinin arabasının farı:D bu mu cvp?

bahadiryal

New member
dışarıdan geçen araç duvarı aydınlattığında yataktaki kız duvarda asılı olan saati görüyor,o saat bozuk olduğu için yatagın altında duruyor normalde,ama katil kızı öldürüp yatağın altına sakladığı için saati duvara asmış,o yüzden kız farın saati aydınlatmasının ardından direk olarak yatağın altına bakıyor....:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap

ranger52

New member
Peki arkadaşının cesedini gören bu kız hemen f.b.ı yı arıyor polisler olay yerine geliyor ve kızı sorguya alıyorlar kız anlatmaya başlıyor ben akşam dışarı çıktım arkadaşlarla kendi aracımla gezdik eğlendik dışarda sağnak yağmur yağdığı için eve erken geldim ve yatağımın altında cesedi gördüm diye bitiriyor fakat komiser nejat kendisi Türk asıllı!!! dışarı çıktıktan kısa bi süre sonra geri geliyor ve bu kızı tutuklayın diyor katil megersem diğer kızmış ama komiser nejat olayı nasıl çözüyor?

HTML