Amerika,da FBI Sınav Sorusuymuş..

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
İki genç kız var aynı evde yaşıyorlar kızlardan biri diğerine diyorki:ben bu gece arkadaşlarımla dışarı gidecem,haberin olsun sen keyfine bak.Tamam diyor diğer kız.
Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine bu gece arkadaşımın yatağında yatayım diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor.

derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip KENDİ YATAĞINA yatıyor.Uzanıyor ve öylece yatarken dışardan bir arabanın geçtiğini fark ediyor.Arabanın farları kızın yatağının arkasından,pencereden yansıyarak duvardaki saate yansıyor kız o farların saate yansımasının ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor...........

Burdaki soru şimdi şu.kızın neden öldüğü sorulmuyor.Eve sonradan gelen kız kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihtiyacı hissediyor:eek:

Chevignon

New member
Eğlentiden eve alkollü gelen kız,kendi yatağında yattı diye sinirlenip arkadaşını öldürmüş.En yakın yer yatağın altı diye oraya saklamış.sonrada yatmış.Araba farından uyanınca da acaba rüyamı yoksa gerçekmi olan diye yatağın altına bakmış.Dimi?

Łîøŋкïŋg

hayır dostum malesef bilemedin.....

ipucu kızın neden veya nasıl öldüğü önemli değil neden araba farlarından sonra yatağın altına bakıyor?

Chevignon

New member
Tamam işte;Arabanın Farı Önce Saate Oradanda Kıza Yansıyor ve Kız Uyanıp Kendine Geliyor Önce Bir Düşünüyor Yapılan Bu İş Bir Kabus Muydu Yoksa Gerçek mi Onun İçin Kız Hemen Yatağın Altına Bakıyor.

Chevignon

New member
O zaman kız katille işbirlikçi.Eve gelip yatıyor.Arabanın farıyla uyanıyor ve duvardaki saati farkediyor.Saati bozuk olduğu için yatağının altına koyduğunu hatırlıyor,muhtemelen bu saati oraya kim astı diye düşünüyor.Sonrada aklına bu katil,kızı yatağın altına mı koydu acaba diyor ve bakıyor.

Łîøŋкïŋg

Chevignon' Alıntı:
O zaman kız katille işbirlikçi.Eve gelip yatıyor.Arabanın farıyla uyanıyor ve duvardaki saati farkediyor.Saati bozuk olduğu için yatağının altına koyduğunu hatırlıyor,muhtemelen bu saati oraya kim astı diye düşünüyor.Sonrada aklına bu katil,kızı yatağın altına mı koydu acaba diyor ve bakıyor.
işte bu dostum sonunda çözdün süper

Chevignon

New member
İyide anlamadığım bunu ben bile çözdüm.FBI bu soruyu nasıl sormuş ki
Gerçi birkaç denemeden sonra oldu ama...:)

Łîøŋкïŋg

Chevignon' Alıntı:
İyide anlamadığım bunu ben bile çözdüm.FBI bu soruyu nasıl sormuş ki
Gerçi birkaç denemeden sonra oldu ama...:)
boşver dostum adamlar FBI adayı olmuşlar yinede bu soruya tam net cevap veren az çıkmış yani tek kelimeyle mükenmel yarıştın tebrikler...

vinsanity

New member
o deilsede belki saat 3tür buda cin min geldi mi die yatak altına bakma ihtiyacı duymuştur ööle oluncada cesedi görmüştür:Dolamas mı :D

alish

вυяαq αℓι&#1
GüzeL Soruydu.. PayLaştığın İçin SaoL Lion

soul

New member
Bence kız evin üst katına yatmaya gidiyor.Farlar saatin üstüne düşünce , sarhoş kız ışığın yatağın altından geldiğini sanıp alta bakıyor.

matraxxx

New member
evet bencede bu daha mantıklı.ışıgın yatağın altından geldiğini sanıyor.ve cesedi görüyor....

cirqn_qraL

New member
Mantiksiz bence cevap böyle olmaliydi; Araba farlarinin isigi pencereden saatin asili oldugu duvara yansiyor, ve katil büyük ihtimalle eve cami kirarak girdigi icin camin kirik oldugunu duvara yansiyan pencerenin gölgesinden görüyor. Ve ayni zamanda saate yansiyan arabanin farlarindan dolayi, duvara biraz egimli asilan saat yatagin altini gösteriyor, ve kizda arkadaslarinin ayaklarini görüyor ve yatagin altina bi bakiyo.... Allah rahmet eylesin, Allah topragini bol etsin, el fatiha...

_MAMİ_

ƒσяєωєя &#8
Chevignon' Alıntı:
DOSTUM SENDEN FBI AJANI OLUR GERÇEKTEN DESTEKLİ SALLAMIŞIN BU KADAR SENARYOYU NASI ÜRETTİN ANLAMADIM HELAL OLSUN

HTML