Alttakine Çamur At

fare_07

**forum haşeresi**
yok canım nereden çıkardınız .. :) alttaki sen n nalet bi insanmısın ya alttakine camur atacakmısın şimdi :)

мαωι

New member
piss doLandirici asiL naLet sensin:p :D nerden cikardin camur attcaaami gercekLeri söyLicem .. hey aLttaki pc baschinda burnunu karischtirmaaa IIIYYYYYY...:):):p

ruLet

♥StyLe♠
:D:D:):):) hadı canım sende nerden cıkarıyorsunsabah sabah burun mu karışır sende:)

hey aLttaki Sen bir vefasızsın neden o bırakdın o güzelim insanı yüzüsdü yazık sana :(

alee

New member
walla o bıraktı beni :D:D:D

heyy alttaki senin için tuvalet temizliyicisi diolar ne diosun??

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Olur mu hiç gelirmiyim alttaki sen ne ayksın ya karısınn sözünden hiç çıkmaz diolar tühhhh sana

[me|2wi$]

H & M
hadi ordan beeee diyorum...bu lafı diyenleri de kınıyorum = P

alttaki senin için 3 e 5 e geliyo diyolar ne diyosunnnn_?

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Ben tekirdağlı'yım demeleri normal pısırık herif. Hey sen alttaki senin için Mehmet Ali'nin programında takla atamadı diyolar. İkizler bile senden daha iyi takla atıyorlkar. Valla fena madara oldun

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
:D yok daha nelerrr,ne attın yaa

Alttakide aynı donla 3 aydır geziyomuş komşular,duyunn :p

E

elmomaclroy

Guest
yuh beea çamurunda bukadarı oldum walla
şşşşş alttakiiiiiiii

senin için askerlik yapmamak için durmadan kaçıo diolar :D

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
walla yok ama aldatırsa yanlış yapar...yani bn görmiyim öyle diyim...:D:D:D

ama alttaki geceleri arabaların lastiklerini patlatıp evin zillerini basıp kaçıyomuş...yaramaz seni :p:p

hotbird

New member
zilleri çalıp kaçmak öncedendi:) şimdi kapıyı tıklayıp kaçıyorum:p

ama alttaki sen yazları kumsalda arizona kertenkelesi gibi yatıp kızları kesiomuşsun öle mi?:) :)

gangzta

New member
walla yalan billa yalan.hep onlar beni kesiyo sora sen kestın cıkmak zorundasın dıyolar.ayrıca ant'da kac tane plaj var hangı bırınde hangı kızı kescem kes kes bıtmıyo be abıııı :)

(erkler için)şşş alttakı sen benden hoşlanıyomuşsun oğlancımısın lan sen
(baynlar ıcın)pşşt alttakı sen bana eriyip bitiyomuşsun.cıkalım mı :D

ManigatöR

PlaYboY 69
boşver tercümeyi ne anladıysan onu söyle hehe

şşş alttaki sen eve her gece 3kız atıyomuşsun ama her sabah 1kız çıkıyomuş ne iş len senin için öyle böyle diyolar evinin altında harem var diyorlar doğru mu söyle bakiyim

umouth

New member
her an her şey yapabilirm:D
şişşt alttaki seni saman altndan su yürütrken görmüşler dorumu haa

HTML