Almanlarda hiza bak ohaa!!

duplicator

New member
bide hızı göreb,lsek görüntü çıkmıyo bende de ona göre hayıflanırdık

sato

New member
valla biz telekomun elinde telef olcaz bu gidişle japonlar oksijen gibi down yapıo bağlantıyla biz babaannemin hızında down yapıoz.. :sopa

BAYXOZAN

New member
Ulan Tam Bİ Adİlİk Abİdesİ
Ulan Zaten 1024 Kphz İle BaĞlaniyoz Neyİne 3 Gbyte
Saftorİk Gİbİ Msn E Gİrİp Çiksak Neyse De
Versİnler BeleŞ 2048İ 5 GÜnde 6 Gbyte İndİremezsem Şerefsİzİm

paşa

New member
Fransızlarda altta kalmıyorlar :

http://www.erenis.fr/

Tercümesi:

60Mega/s (ocak 2007 den itibaren 100Mega/s) + 100 ülkeye bedava telefon + 80 kanal nümerik televizyon = 29.90€ (56YTL)

Ah! Ulan Ah! :vur

plastica

New member
tt sistemde tekel olmasının avantajını kullanıyor, zaten etkin olarak 1024 k yı bile kullanamıyoruz, kalkıp hizmet kalitesini daha da düşürseler bu duruma gelen tepkiler 3-5 cılız ses olarak algılanır gider, ayrıca yurt dışındaki fiyatları ytl ye çevirirken lütfen o adamların satın alma güçlerinin bizimkine göre kat kat fazla olduğunu da unutmayalım, onların 56 ytl ye sağladığı hızlı internet bizimkine göre çok daha ucuza geliyor. ama tt ye çok kızmayalım, şu kotalarımızı açıklayan zavallı site arada bir (ay sonları değil ama) çalışıyor, o kadar da değil.

WARTOX

New member
plastica' Alıntı:
tt sistemde tekel olmasının avantajını kullanıyor, zaten etkin olarak 1024 k yı bile kullanamıyoruz, kalkıp hizmet kalitesini daha da düşürseler bu duruma gelen tepkiler 3-5 cılız ses olarak algılanır gider, ayrıca yurt dışındaki fiyatları ytl ye çevirirken lütfen o adamların satın alma güçlerinin bizimkine göre kat kat fazla olduğunu da unutmayalım, onların 56 ytl ye sağladığı hızlı internet bizimkine göre çok daha ucuza geliyor. ama tt ye çok kızmayalım, şu kotalarımızı açıklayan zavallı site arada bir (ay sonları değil ama) çalışıyor, o kadar da değil.
tt sistemde tekel değil yani sağlayıcı olarak.. SuperADSL ve Smile olarak 2 rakibi var.. Fakat tüm internet ağı yani türkiye içindeki portlar v.s. hepsi onun elinde.. Smile da Superonline ttnet portlarını kullanıyor.. Yurtdışında sistem nasıl işliyor, her şirketin kendi portları fln varmı bilmiyorum fakat Türkiye'de hepsi ttnet'in elinde.. Ayrıca tekel olmak v.b. ticari işlerden ziyade, şuan altyapının yeterli olmadığını düşünüyorum.. Daha ADSL gitmemiş birçok yer var, gitmiş olsada yeni üyeler için port olmayan yerlerde var.. Yani Türkiye'nin daha çok fırın ekmek yemesi gerekir bence.. Türkiye'de şuan ileri hızlar için bir altyapı kurulsa fiyatından dolayı kimsede kullanmaz.. 1mbit bağlantı 56Ytl mi diyordunuz sanırım, bunun en azından 5 veya 10 a çıkarıldığını düşünün, buna paralel fiyatında artıcağınıda hesapa katın.. Ancak büyük şirketler, üniversiteler fln kullanır fakat onlarda zaten ISDN kullanıyor.. ADSL e göre hem hızları olarak hemde diğer bazı ekstra özelliklerinden dolayı bu yoğun kullanılan yerler için daha uygun.. Yani yüksek hızlı ADSL şuan için Türkiye'de hayal gibi birşey.. Şuan yeni abonelik kalktı fakat zamanında keşke yüksek hız isteyen Süperonline ın uydunet ine geçseydi.. Uydu internet yeterli hızı sağlar sanırım..

selbakan

New member
üstadlar hic kablo internetten bahsetmediniz.oda ADSL gibi adami delirtir yani ahh ahhhh icinde olan bilir valla bende üzülüyordum halime ama bu adsl de betermis yahuuu

ŤêΧâŠ

Altın Üye
walla bende üniden baglanıyom ama proxy ve rapid ortaklıgı deli ediyo beni boş bulmak imkansız rapidi:)

virtual-king

New member
rapidde sağlam bi açık bulmak gerekiyor aslında küçük bi java script kodu ile sınırsız download yapabiliyodun ama kapattılar hemen açığı.... kurcaksın abicim uydu bağlantısını cayır cayır indiriceksin sonra telekomdan iş beklemeyin türkiyede internet sağlayıcı şirket kaç tane war ki adamlar arasında pek bi rekabey yoq...

crazyarif

New member
çok uzaklara gitmeye gerek yok gidin itü vadi yurduna sn 20 30 mb ile dosya çekin ben tüm kurtlar vadisi bölümlerini 2 günde indirip dvd'ye kaydetmiştim film mp3 adamlar bir arşiv koymuşlar... ama sadece itü içinden dosya alırken çok hızlı diğer türlü mesela microsoft.com'dan dosya indirirken saniyede 5-6 mb

HTML