Alkolün Korkunç Sonu

cemal28

New member
allah kimsenin basına vermesin.bu sayfayın arada bir verilmesi lazım insanlar ibret alsın diye

alalay_ak

New member
walla cok içim parçalandı

çok yazık olmuş kıza

daha nicelerine neler oluyo neler

şişede durduğu gibi durmuyo kafir.......

.

osman1052

New member
krknç bişi bn acaip oldm:(

of cok korkunc bu ne allah sifa wersin alkollu arac kullananını da sacaksın gorecek gunununu yazık caok yazık halimize sukredelim nerden nereye............

of cok korkunc bu ne allah sifa wersin alkollu arac kullananını da sacaksın gorecek gunununu yazık caok yazık halimize sukredelim nerden nereye............ o surucu kimse :vur :saskin

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

İç ler acısı bi durum

necran83

New member
oha yaa.. kırk operasyondan sonra ancak bu kadar düzelmiş..nassı hayatta kalabilmiş hayret... .çoook acaip..Allah kimsenin başına vermesin..

uLash

Kaleidoscope
Allahım sen koru yarabbım bu nedır ya mutant gıbı Olmus yazık ya offfff=(

dartanyan7

New member
her ürünün yanında o ürünü üretenler tarafından hazırlanmış bi kullanma klavuzu vardır.

Allah insanı yaratmış.bizim herşeyimizi bizden daha iyi biliyor.
ve insanlara kutsal kitaplarla bazı şeyleri yapmayı,
bazılarını da yapmamayı emretmiş.

alkolde haram kılınan bir maddeyse eger (yasaklanma nedeninin en bariz örneklerinden biri...)
ayrıca alkolün zararını görmek için illaki arabayla kaza yapmakta gerekmiyor..

bide bazıları böyle durumlarda genelde;
içmesini bilmiyorsa içmesin,
içkiyle araba kullanmasaymış o da
ben sürüyorum birşey olmuyor

gibi tamamen bilimsel! acıklamalarla insanları aydınlata(kandıra)biliyorlar

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
her ürünün yanında o ürünü üretenler tarafından hazırlanmış bi kullanma klavuzu vardır.
Allah insanı yaratmış.bizim herşeyimizi bizden daha iyi biliyor.ve insanlara kutsal kitaplarla bazı şeyleri yapmayı, bazılarını da yapmamayı emretmiş.
alkolde haram kılınan bir maddeyse eger (yasaklanma nedeninin en bariz örneklerinden biri...)ayrıca alkolün zararını görmek için illaki arabayla kaza yapmakta gerekmiyor..
bide bazıları böyle durumlarda genelde;içmesini bilmiyorsa içmesin,içkiyle araba kullanmasaymış o daben sürüyorum birşey olmuyorgibi tamamen bilimsel! acıklamalarla insanları aydınlata(kandıra)biliyorlar
Yorumuna sağlık...
Hakikatten de bizde bi de böyleleri var değil mi? Alkolün zararlı ve keza tehlikeli olduğu bilimsel bir gerçek iken, bazılarının dolaylı yollardan canı yanmamış olacak ki, böyle haberlere karşı yorumları "içmesini bilmiyorsa içmeseymiş" ya da "tadında bırakıp küp gibi oluncaya kadar içmeseymiş... bak bana, zom oldum mu kesinlikle araba kullanmam" şeklinde oluyor (sanki sarhoş olduklarında sağlıklı düşünebiliyorlarmış gibi). Ne diyelim, yıllardır aynı şeyleri tartışıp duruyoruz. Her şeye bir kılıf uydurduğumuz gibi, alkole de kendimizce fetvalar ürettiğimiz sürece, bu kız gibi daha çok kişinin canı yanmaya devam edecek. İçilmesine karışmıyorsun, ama bari herkesin gezip tozduğu, ailece yürüyüş yaptığı yerlerde çoluk çocuğun önünde içilip reklam malzemesi olmasın diyorsun, bu defa da resimdeki gibi birileri ortaya çıkıp bu yasağı siyasete bulaştırıyorlar. Kelimelerin bittiği yerdeyim. Hiç canı yanmamış insanlar, ellerindeki kadehleri, konu kahramanı kızın babasına küfredercesine havaya kaldırıp gurur fotoğrafı çektiriyorlar…..DAHA NİCE BABALARIN CANLARININ YANMASI DİLEĞİYLE “ŞEREFE ARKADAŞLAR !!!!!!!!!!!!!”

HTML