Alex mi Hagi mi?

Alex mi Hagi mi?

• Alex

Kullanılan: 36 26.5%
  • Hagi

Kullanılan: 100 73.5%

• Kullanılan toplam oy
    136

lordhalil

New member
çok saçma bir konu pelenin maçlarını izleyin bir bakın bnce benim gözlemlerime göre rakipler pelenin karşısına bile çıkmıyo! boşa atıyo!!! buda böyle her geçen gün futbol değişiyo hagi zamanında süper bir defans mı vardı ki hagiyi durdursun + hagi zamnında oynayan bütün gslilere bakın(hakan şükür dışında) hepsi futbol oynamıyo yaptıkları tek şey hakemler tartışmak hakemler tartışık karşı kapımın konsattirafyonunu bozup öyle yeniyolardı... bence hagide iyi topcu ama şimdi karşılıklı olsalar alex geçer! !!!BENCE!!!

samco_deu

samcho
çok saçma bir konu pelenin maçlarını izleyin bir bakın bnce benim gözlemlerime göre rakipler pelenin karşısına bile çıkmıyo! boşa atıyo!!! buda böyle her geçen gün futbol değişiyo hagi zamanında süper bir defans mı vardı ki hagiyi durdursun + hagi zamnında oynayan bütün gslilere bakın(hakan şükür dışında) hepsi futbol oynamıyo yaptıkları tek şey hakemler tartışmak hakemler tartışık karşı kapımın konsattirafyonunu bozup öyle yeniyolardı... bence hagide iyi topcu ama şimdi karşılıklı olsalar alex geçer! !!!BENCE!!!
Hagi zamanında Galatasaray sırf Türkiye'de değil Avrupa'da da büyük başarılara imza atmıştır hadi Türkiye'de iyi defans yoktu ya Avrupa? Adamlar komple top oynuyorlardı.Ayrıca Hagi zamanında Galatasaray'ın Avrupa karnesi bellidir.Bence bunda büyük bir pay da Hagi'ye aittir.Hata şunu da iddaa ediyorum Terim Galatasaray'dan sonra fazla başarılı olamamasının nedeni elinde bir Hagi olmamasından dolayıdır.Peki Alex zamanında Fenerbahçe'nin Avrupa karnesi nasıl? Alex ile Hagi kıyaslaması bana biraz Hagi'ye hakaret gibi geldi.Hagi Galatasaray'ı saha içinde yöneten oyunu kuran ve her atakta olan bir kimseydi yenilgiye tahammülü yoktu ve gitti denilen maçı çevirebilen bir oyuncuydu.Ne olursa olsun takımı için çabalayan bir yıldızdı.Sözlerimde şu anlaşılmasın Alex'e kötü demiyorum. Alex de çok iyi oyuncu hatta şu an Türkiye'de top oynayan oyuncular içerinde en iyi oyuncu Alex'dir.Ama Hagi mi Alex mi dersen 100 kere Hagi derim başarılar ortada hem takım bazında hem bireysel bazda.

shinox

New member
bu millet dalga gecıyor galıba tabıkı hagi alex nedırkı bırde ankette ufak bır sacmalık hagının turkıyedekı gs donemıne bakılıyor sadece tabııkı alexinde turkıye donemıne ama kımse yas faktorunu goz onune almıyor hagi turkıyeye geldıgınde kaç yasındaydı da o yası ıle o kadar basarı yapmıs ve hagi alexsin yasındayken hangi takımda neler yapıyordu onu arastırıp anket yapın

bu arada ben ne fb lı ne gslıyım ama ortada bır hagi gercegı var adam uefa kupasını aldırdı gsye kı yınede o yasına ragmen

sinekkkk

New member
HAAACCİİİİ:D....

hagi tabiki de, fenerlilerden bşka kmse oy vermez alex e...bn beşiktaşlıym, ama hagi çok ayrı bi futbolcu..

X System

New member
futboldan anlamayanlarda ankete katılmış ilginçtir alex,i ne diye işaretlemişler dünya hagi,yi kabul etmiş hala alex diyor bizimkiler

qxqx

New member
alex daha göze hoş oyunu liderligi karakteri herşeyi yetenegi ile hagi den iyi siz daha hagi diyin hiç önemli degil alex daha iyi bu böyle biline size hırsızsınız diyen birini bu kadar savunmanızda komik

sabri_gun

New member
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

DaredeviLL

Uşak Gfb
Hagi ile Alex i Nasıl Kıyaslayabiliyorsunuz ki ?
Hagi Şu An Futbol Oynuyor Olsa Tamam
Hagi Benim Gözümde Türkiye ye Gelmiş Geçmiş En İyi 3 Yabancıdan Birisidir.
Hagi yi İzlerken Zevk Alanlardandım Bir Fenerbahçeli Olarak Hagi nin Futbolundan Gerçekten Çok Şey Öğrendik. Hagi Türk Futboluna Çok Değer Katmıştır. Kimse bunun Aksini Söyleyemez. Geçmişinden Futbolu Bıraktıgı Döneme Kadar Her Zaman Aynı Klas ve Özveri ile Futbolunu Oynamış. Boru Değil Adam BARCELONA Formasını Giymiş. Kıyaslanamaz Bence
Şunu da Belirtmeden Geçemeyeceğim. Tek Sevmediğim Huyu O Güzel Futboluna ve Efendiliğine Yakışmayan Hareketleri ( Tükürmek ) Bunun Dışında Tartışılmaz

OrcunA

New member
Bir Beşiktaşlı olarak anket bencede saçma alex le hagi karşılaştırılırmı hiç Tabiki Hagi

HTML