Alex mi Hagi mi?

Alex mi Hagi mi?

• Alex

Kullanılan: 36 26.5%
  • Hagi

Kullanılan: 100 73.5%

• Kullanılan toplam oy
    136

_akif_

New member
Fenerbahçeli Alex 190 maç oynadı: 90 gol attı

Galatasaraylı Hagi 189 maç oynadı 69 gol attı

G.Saray'ın unutulmaz yıldızı Hagi ile Fenerbahçe'nin sevgilisi Alex'in 20 benzer noktası ve 10 ayrı özellikleri var...

Beşiktaş menajeri Sinan Engin Hürriyet Spor'a konuştu: Bu kadro 100. yıldan çok daha iyi

İşte Fenerbahçe'nin rakibi Dinamo Kiev: En zayıf yanı kalesi ve nefesi

Eski formalarınızı atmayın

İngiltere'deki bir internet sitesi, hemen hemen tüm takımların geçmiş yıllarda giydiği nostaljik formalarını satışa sunuyor. Siteden 18.5 YTL'ye de 1000 YTL'ye de forma almak mümkün. Sitede Türk takımlarının da formaları bulunuyor...

Gaziantepspor TeknikDirektörü Nurullah Sağlam: Bizdeki yürek Fenerbahçe'de yoktu

Arjantin futboluna damgasına Türkler

Güney Amerika'nın en önemli ülkelerinden Arjantin'de, dedeleri Osmanlı İmparatorluğu vatandaşı olan büyük bir Sefarad Yahudisi ve Ermeni topluluğu yaşıyor. Yüzyılın başından itibaren Anadolu'dan buraya göç edenlerin torunları Osmanlı-Türk geleneklerini hala yaşatıyorlar.

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
Fenerbahçeli Alex 190 maç oynadı: 90 gol attı

Galatasaraylı Hagi 189 maç oynadı 69 gol attı

G.Saray'ın unutulmaz yıldızı Hagi ile Fenerbahçe'nin sevgilisi Alex'in 20 benzer noktası ve 10 ayrı özellikleri var...

Beşiktaş menajeri Sinan Engin Hürriyet Spor'a konuştu: Bu kadro 100. yıldan çok daha iyi

İşte Fenerbahçe'nin rakibi Dinamo Kiev: En zayıf yanı kalesi ve nefesi

Eski formalarınızı atmayın

İngiltere'deki bir internet sitesi, hemen hemen tüm takımların geçmiş yıllarda giydiği nostaljik formalarını satışa sunuyor. Siteden 18.5 YTL'ye de 1000 YTL'ye de forma almak mümkün. Sitede Türk takımlarının da formaları bulunuyor...

Gaziantepspor TeknikDirektörü Nurullah Sağlam: Bizdeki yürek Fenerbahçe'de yoktu

Arjantin futboluna damgasına Türkler

Güney Amerika'nın en önemli ülkelerinden Arjantin'de, dedeleri Osmanlı İmparatorluğu vatandaşı olan büyük bir Sefarad Yahudisi ve Ermeni topluluğu yaşıyor. Yüzyılın başından itibaren Anadolu'dan buraya göç edenlerin torunları Osmanlı-Türk geleneklerini hala yaşatıyorlar.
dai ben bu yazıdan bişe annamadım bi karışıkLık oLdu gaLiba bu arada böLe ortamı gercek anketLer acmasak daa ii oLur...
benim ankete cvbım tabiki hagi ama aLex ten hagi den sora 2. sırada bence...

NeCcko

Altın Üye
Ne fenerli ne de gs liyim.

Ama iyi bildiğim birşey varsa alex haginin yanından gecemez bile bence. Haginin oynadıgı senelerde hele ki uefa kupasının alındıgı sene gs maclarını izlemek özellikle hagiyi izlemek o kadar güzeldiki attıgı sürpriz ve estetik goller insana yuh be o top öyle nasıl gider dedirtiyordu.

Yani hagi =)

χ∂αηтє23χ

Schizophrene
2 side Türk futboluna büyük şeyler kattılar

Fenerbahçeliyim onun için ankette alexi işaretledim

ama oyum normalde 2sine de

CounTRy

Gülen Manyak
Ben göztepeliyim. Ama Alex haginin elinin kiri olmaı için 10 fırın ekmek yemesi lazım. Elinin kiri bile olabilmek için..

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
futbolla pek aram yok ama bir galatasarayli olarak bildigim bir sey var hagi bir efsane üstüne tanimam......

cfrkr

eXeLLanC
Hagi kendi zamanında çok iyi futbolcuydu ama şimdi değil.. Şimdide Alex çok iyi bir futbolcu oda daha sonra iyi olmucak...

reaper.aca

New member
ya bu tartışma bence çok saçma. hagi her yönüyle bir markaydı.alex de çok iyi oyuncu belkide şu anda türkiyenin en iyisi ama kariyerleri ve oynadıkları takımları karşılaştırdığımız zaman bile hagi alexten kat kat üstün. kesinlikle hagi
patr10

BuRaK*37

New member
Ya arkadaşlar böyle saçma sapan anketler yapmayın.. Hagi ile Alex karşılaştırmak Sanki Dida ile Bjk kalecisi hakan'ı karşılaştırmak gibi.. Ben lafı uzatmayyaım tabiki Hagi !

zidane21

New member
aynen karşılaştırma yapılamaz bile hagi alexe futbol dersi verir hocalık yapacak kadar iyidir alexten

HTML