AKP yi sevmemek için bir kaç neden!! akpliler buyrun partinizi bide bu yazıdan görün!

herroli

Türkoğlu Türk
Konuyu açan arkadasımız gerçekten güzel bir çalışma yapmış.
Eline emeğine sağlık.

imza

New member
AKP yi sevmek için bir kaç nedenim var ama CHP yi sevmek için hiçbir neden bulamadım

hakikaten bulamadım

lucascy

New member
hamdolsun bize birşey olmaz diyecek kadar ekonomiden uzak bir başbakanın şakşakçılarına sesleniyorum..çıkıp yazsanıza şimdi..hani ekonomi iyiydi,Türkiye kalkınıyordu..Cumhuriyet tarihinde yapılan borcu 5 e katladınız..dolar aldı başını,borsa 58,000 puandan 26,000 puana geldi..angutyolar görmez,göremez at gözlüklerini çıkarmadan..bu ülkede kriz zaten 3 yıldıır var.şakıyın şimdi görelim

iGoogle

New member
hamdolsun bize birşey olmaz diyecek kadar ekonomiden uzak bir başbakanın şakşakçılarına sesleniyorum..çıkıp yazsanıza şimdi..hani ekonomi iyiydi,Türkiye kalkınıyordu..Cumhuriyet tarihinde yapılan borcu 5 e katladınız..dolar aldı başını,borsa 58,000 puandan 26,000 puana geldi..angutyolar görmez,göremez at gözlüklerini çıkarmadan..bu ülkede kriz zaten 3 yıldıır var.şakıyın şimdi görelim
Ekonomist arkadaşım senin dünyadan haberin varmı ?

samdem

New member
2 soruma cevap bekliyorum başka söz yok...mevlevi dergahına sezar cumbaşkanıda gider,baykal hacı bektaşa gider bunalara cevap ver tekkelrden vazgeçtik dergahları sahte Atatürkçüler mesken tutar sen bunları yanıtla ben diğerlerini söz verdim yutacam...söz milletin...laik kalın..esen kalın.

Arkadaşım senin anlama kapasitende bir sorun var anlaşılan.bugün bu kadar kötü bir durumdaysak bunun tek nedeni aslında akp değil sizin gibi inatçı ve gerici zihniyetler...HAMDOLSUN kriz bizi teğet geçti deme??? geçtiyse niye o zaman hergün binlerce kişi işten çıkarılıyor,neden oy veren köylüler azarları yiyip ağlıyor,neden her yer kaos ortamına döndü.madem Hamdolsun neden milyarlarca dolar borcumuz var IMFye...MADEM O KADAR İYİ AKPniz PEKİ ÖYLEYSE ZEVK OLSUN DİYE Mİ SATTILAR ONCA YERİ ONCA MADDİ GELİRİMİZİ ELİN GAVURUNA BU DA GÜNAH DEĞİL Mİ PEKİİİİİİ...HA BU ARADA HÜSEYİN ÜZÜLMEZ DİYE Bİ ŞEREFSİZ İÇİNDE YASA ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORLAR SENCE NEDEN??? BEN SÖLEYİM DEDEM YAŞINDAKİ O ŞEREFSİZ 14 YAŞINDAKİ Bİ KIZA TECAVÜZ ETMİŞ BU YÜZDEN HAPİSTE...YASA DA ŞU: 16 yaş tecavüz sınırını bu şeresiz için 14e indirmek.Böylece bu kokuşmuş adam o kızla evlenirse hapisten çıkacak...SÜPERRR DEME???O YÜZDEN NE DİYORUZ HAYDİ: DURMAK YOK ÜLKEYİ MAHVETMEYE DEVAM!!!:Sopa:Sopa:Sopa

awesq

New member
DEGISMIS OLUM adam oyle dedi ya LUtfen BASbakanımız ABDullah gulumuzu hiçbirşeye degişmem !
Lutfen onlar cok iyi insanlar yukarıda yapılan butun haberler YALAN! Ulkemiz cok iyi bir durumdamdır ve paramız %40 deger kaybetmemeiştir tecavuzculer damat olmayacaklardır:D YASASIN ADALET VE KALKINMA NOT:

ARTIK dayanamıyorum insanların aptallagını ya da paraya olan aclıklarından annelerini bile satmasına ya da kız kardeşlerinin tecavuz sonucu evlendirilmeye calısılmasına.Daha neler var da saymakla bitmez konussak bile 3 gun surer.Anadolu gençlerinin uyanıp ordaki şeyhlere artık sormaları lazım biz neden amerkan muslumanı ve kopegi olduk diye !

devletmemuru

New member
akp ye düşmanlığı veya karşıt olanların yüzde 90 ı kacakcı sınıfı oluşturuyo dikkat ederseniz cünkü akp dinci parti ve dinine uygun haram para kazanmayı yani kacakcılık -eroin kokain-kadın ticaretinin önüne gectiği icin gocunanlarda işsiz kalmış kişilerdir dikkat ederseniz....

:durdurun:durdurun

XyLazyne

Banned
€rd@ls10;3496224' Alıntı:
geçin bu ayakları millet %20 yi iktidar yapmıyor kardeşim
böle giderse bi da ki seçimde adamlar %47 den % 60 çıkacaklar
Yani .....millet kararını vermiş olay sandıkta çözülür..AKP bugün varsa yarın yok her şey demokratik.milletin takdirine kimse bi şey diyemez.hırsızlıkmış,yolsuzlukmuş talanmış laiklik gidiyomuş şeriat geliyomuş .Artık insanlar böle söylemlerle ugraşmıyo.Devletin hakimi var savcısı var kardeşimm.gereğinde adamı suçluysa tıkıverirler kodese Bilmem anlatabildim mi.....
Tabi & 60 alırlar. Ne demişler deveye diken....... neyse anladınız orasını.

fulldot

New member
akp ye düşmanlığı veya karşıt olanların yüzde 90 ı kacakcı sınıfı oluşturuyo dikkat ederseniz cünkü akp dinci parti ve dinine uygun haram para kazanmayı yani kacakcılık -eroin kokain-kadın ticaretinin önüne gectiği icin gocunanlarda işsiz kalmış kişilerdir dikkat ederseniz....

:durdurun:durdurun
kendileri tırlarla eroin satıyor, buyur burdan yak :D

kaçak parayı teşvik eden yasalar çıkarıyor, orda yanmadıysa burdan dene:D

XyLazyne

Banned
bunların hepsi yalan fasa fuso yapmaktan başka bişey değil yazılanların çoğu milliyetci görüş karşıtı yazılar peki size soruyorum bu vatan tayip erdoğan değilde deniz baykalamı emanet edilmeli size böyle bi insan yaranamaz size cem uzanlar lazım ki ülkemizin değerini anlayasınız aslında ben milliyetci ve ülkücü bi insanım ama devlet bahçeli bu devleti yönetecek bi kapasitede olmadığı için akpyi savunuyorum tsk ederim umarım ülkemizin değerini anlarsınız........

akepe iktidarının yaptığı sonu gelmez özelleştirmeler ve dış borçlar ülkemizi ileride uzun vadede çıkmaza sokacaktır.Geç de olsa bir gün anlayacağız millet olarak.

XyLazyne

Banned
11 anayasa mahkemesi yargıcından sadece 1 tanesi (onu da akepe gönderdi oraya) suçsuz buldu.5 tanesi laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğunu ve kapatılması gerektiğini,5 tanesi de laiklik karşıtı eylemlerin odağı haline geldiğini ancak henüz kapatılmaması gerektiğini söyledi.Bu demek oluyor ki sadece 1 tanesi kapatılmasın demiş...Anlarsın artık herhalde

devletmemuru

New member
gülerim size devam edin 3-5 kişiyle ikdidarı cökertirsiniz ha masalah aman dikkat başkansız kalmayalımda..................puhahahahhaahaaahhahhahahaha:biggrin:durdurun:biggrin:durdurun:hhdil

LLEHKCAH

Anarchist
bunlarda bişi yok diyen arkadaşı kınıyorum... sen atana bile çıkmıyosan geldiğin yerden haberin yok demektir... arabistan yolları gözükür...

HTML