'AKP polisle ordu kuruyor'

xfles78

New member
hişt polise laf söylemeyin kızarlar sonra, herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorda, acayip bi demokrasimiz olduğu için kimse ses çıkartamıyor.

aslan oguz

New member
polis uluslar arası hiç bir işe çoğunlukla karışmaz istihbarat hariç.
polis ülke iç güvenliğini sağlar.
bazı yavşak polisler var evet kabuşl ediyorum ama 10 yavşak varsa 1000 yiğit var yoksa başını yastığa rahat nasıl koyarsın.

XaKe

New member
hakikaten cok komik bir yazı olmus bu.
polis askere karsı alternatif. peki sorarım size hangi polis askerinin karsısına gecip ona silah dogrultabilir?
dogrulttugunu varsayalım..eee ne olacak? ekipmanı ne kadar guclu olursa olsun suanki durumuyla askerin karşısında bir guc olabilirmi ki? yapmayın arkadaslar..
askerimizi fazla küçümsemeyelim bence..
polisi güçlendirme işine ilk rahmetli Özal kalkışmıştı..buradaki yazıya gore o belki boyle birsey dusunerek bunu yapmıs olabilir ancak o da emeline ulasamadan rahmetli oldu..
kompleks dusunmek iyi fakat dusunurken realist olalım biraz daha..

gkatlav

New member
Akpnin polisten bir ordu yaratma pesinde oldugunu bende dusunuyorum...

Ergenekon adı altında bircok yolsuzlugun ortaya cıktıgı iddia ediliyor ama ben bir tane polisin tutuklandıgını gormedim...

Demek ki butun polisler durustce işlerini yapıyormuş...(ama nedense sadece benim bildigim 20 rusvetci polis var)

Ama bu gercekler de elbet bir gun ortaya cıkacak ve eminim ki polislerin 3/4 ü tutuklanacak...
Abicim askeriye aç değil ama polisler aç para da onları doyuruyor akp ancak para ile satın alıyor dürüstlük yok zaten

HTML