AKP ne yapmadı ki?

xciress

New member
TuRK_HaRD' Alıntı:
senin herhalde bize "kendi" ağzından yazabileceğin cümlelerin yok..

tutmuşsun AKP'nin sitesinden alıntı yapıyorsun=)

sana inanamayacağın kadar çok kaynak gösterebilirim bu partinin başımıza ne işler açtığına dair..

şimdi biz burda sidik mi yarıştıracağız şöyle yaptı şöyle yapamadı diye..?

biraz akıllı davranın, varsa kendi cümlelerini söylersin..

öyle "işinize gelmiyor mu, yemiyor mu" tarzı amiyene laflarda la biryere geleceğini

sanıyorsan aldanırsın hoş olmaz yani..
diğer arkadaşlarda bazı yerlerden kopyala yapıştr yapmışlar onlara nie biş demiosunuz önce araştırıpta konuşun tek kaynağımız orası diğerleri faso fiso da ondan ak partinin sitesinden yardım alıyrouz dostum

aydinsn' Alıntı:
Belli bir olgunluğa kültür seviyesine erişmemiş toplumlar her zaman din ve benzere şekilde istismar edilirler, Avrupa orta çağda din ile kandırıldı, biz ise tüm müslüman dünyası malesef şuan din ile kandırılıyor. Akp yi savunan siz değerli arkadaşlarımın kötü niyetli olmadıklarına yürekten inanıyorum ama görmedikleri çok şey var bunları herşey olup bittikten sonra malesef görecekler. Ayrıca ben ekonomi okumuş biriyim ve çok ilgiliyimdir, emin olun Türkiyede ki son dönemlerdeki gelişme Dünya piyasaların dan kaynaklarınıyor... Sizden tek ricam herşeyi enine boyuna derinlemesine düşündükten sonra karar verin, kararınız bundan sonra da Akp ise saygı duyarım..
güzel konuştuğunuz için size çook teşekkür ediyorum en azından diğerleri gibi değilsiniz tekrar teşkr

explorer33

New member
AK Parti ne yapmadı ki...

Ekonomi neden iyi hiç düşündünüz mü?
tekel, telekom, petkim ve benzeri kuruluşları satarsan sıcak para akışı olur.
Ve bunların sayesin de ekonomi şuan iyi seviyede...

özelleştirmesi hadi iyi diyelim, ama yabancıya sattıktan sonra...

ephemerid

New member
TuRK_HaRD' Alıntı:
senin herhalde bize "kendi" ağzından yazabileceğin cümlelerin yok..

tutmuşsun AKP'nin sitesinden alıntı yapıyorsun=)

sana inanamayacağın kadar çok kaynak gösterebilirim bu partinin başımıza ne işler açtığına dair..

şimdi biz burda sidik mi yarıştıracağız şöyle yaptı şöyle yapamadı diye..?

biraz akıllı davranın, varsa kendi cümlelerini söylersin..

öyle "işinize gelmiyor mu, yemiyor mu" tarzı amiyene laflarda la biryere geleceğini

sanıyorsan aldanırsın hoş olmaz yani..
İnsanımızda en çok çileyi bu konuda çekiyor zaten...
İşimize geldiğinde sokaklarda basbas bağırmasını biliyoruz; medya olayları çarptırıyor, insanları yanıltıyor diye... Ancak olay düşünce yada misyon sahibi biri olmaya geldiğinde herhangibir gazetedeki ufak bir paragraf bile yetiyor...
Kaynaklarını merak ettim doğrusu...
Burnunun ucunu göremeyen bazı insanların ortaya attıkları teoriler, sırf rakibini yerin dibine sokmak amacıyla çeşitli şahıslar tarafından desteklenip insanımıza sanki gerçek şeylermiş gibi anlatıldığında bir anda inanıveriyoruz...
Bir kitaptan yada dergiden okuduğumuz herhangibir yazının yazarına bile dikkat etmeden sadece güzel ve kulağa hoş gelen cümleler kullanıldı diye bir anda bizim doğrularımızın temelini oluşturuveriyorlar...
Pkk vahşetini doğuda kıro diye nitelendirilen insanların ağzından dinlemektense, orda burda isim yapmış ve tek amacı kariyeri olan insanlardan dinlemek daha bi hoş oluyor... Kırolar neyi ne kadar bilirler ki değil mi??? Bu vahşeti onlar değil kariyer peşinde koşan vatandaşlarımız yaşıyor nede olsa...! Kime nasıl nekadar inanmalıyız sorusu geldi karşımıza...
Şimdi Türklüğün örfünden ahlağından gelen cenazeye saygı konusunun mhp tarafından nekadar rezil bir hale getirildiğinden, bir şehidimizi toprağa verirken bunun bir anda nasılda oy toplama malzemesi yapıldığından bahsedelim mi... Cenaze töreninde parmaklarıyla şekiller oluşturulmuş insanların "x partisi bunu ortadan kaldıracak işte" diye sloganlarının sefilliğini yeterince izledik gibime geliyor... Doğu halkının dertlerine ortak olup uygarca bir çözüm yolu üretmektense ortadan kaldırmaya daha sıcak bakan bir partimiz daha var mı???
Yada konuşmasını bile beceremeyen milletvekili adaylarından söz açalım... Eminim benim kardeşim bile daha güzel bir türkçe kullanıyordur... Bu tür insanların eğitim durumlarını merak ediyorum bazen... İnsanımıza gerçekleri anlatmaktansa edebiyat parçalamın artık işe yaramayacağını ne zaman farkedecekler orasıda mechul...
Yetkim olsaydı şayet, Türkiyenin geleceği açısından bir kaç kişiyi direk sürerdim bu ülkenden... Çok çektik... Halende çektirmeyi başarabiliyorlar... Örnekmi istiyorsunuz... D. Baykal başlı başına bir felaket Türkiye için... Bknz: Hayal Ürünü Düşünceler Üretme... Sayfa 7667...
Eee Türkiyeyi düşebileceği kadar düşürmeyi başarmış partiyi ve Başbakan olduğu taktirde değerinden yüksek fiyata Türkiyeyi satabilecek partiyi de biliyor olmalısınız...
Geriye tek soru kalıyor??? Bu seçimde şansımızı hangi parti ile densek acaba... Hangisi soframızdan birşeyler çalmayacak...
Bunu bir güzel araştırmak ve öğrenmek lazım...
Yani konu başkasının cümlelerini yada kendi cümlelerimizi kurmak değil, gerçeklere ne kadar yakın olduğumuzdur!!!

umutbaba

Banned
kamkars' Alıntı:
Ben yazayım kardeşim.... AKP nin yaptığı ve başarı olduğu çalışmaları xciress kardeşim...

1- Recep erdoğan memurluk maaşıyla çocuklarını amerikalarda okuttu ve oğluna gemi aldı.
2-Un akıtan oglu için 3 saatlik mısır ihracatına dayanan bir yasa çıkardı.
3-Unakıtan maliye bakanı olur olmaz. Davası olan vergi kaçırma suçundan dolayı yargılandığı maddedeki cezaları af kapsamına alarak vergi affı yaptı..
4- Yılda 7 lira kazanan türktelekomu yıllık 6 liraya gizli sahibi yahudi olan araplara sattı..
5- ogere haydarpaşa bölgesini bedavaya verdi...
6- Şehitleri kelle yaptı..
7-Askerliğin yangelip yatılmayacak biryer olduğunu söyleyerek. Yangelipyatanlara kızdı..
8-Çifçi anamız ağlıyor deyince. "Ananını da al git dedi
9-Dubai kuleleri yaptırıyorum diye en pahalı araziyi ucuza abim dediklerine verdi.
10-Milli eğitimde dinci kadrolaşma yaratarak200000 imamı mebe alarak istihdam yarattı. Eğitim sistemine büyük darbe vurdu.
11-Ülkemizin şerefini 2 paralık ederek bir dünya rekoru kırdı.
12-Devletten ceza almış. Karısı devleti mahkemeye vermiş . bir adamı kimseye danışmadan kafasına göre cumhurbaşkanı adayı yaptı.
13-Kıbrıs Rum kesimini tanıyacağına dair bir anlaşmaya imza koydu.
14-zina yasası çıkartmaya çalışıp toplumu gerdi.
daha devamı var ama maleef çalışmam gerekiyor..benim kardeşime bilgimdir.

evet arkadaş doğru söylüyo bide

23 nisandada bişi yapmıştı akp ama hatırlamıyorum

_eRay_

Banned
antalya için baykal ne yaptı birazcık araştırsan anlardın hem baykal antalya için değil tüm türk halkı için çalışmalarını yapıyo bence senın yaptığın bu yazı tamamen hayal ürünü
BAYKAL araştırın BİdE eRdoganı bakalım hangisi hapse girip çıkmış hangisiNİN Daha çok suçu var akp oy atanlar kesinlikle VATAN HAİNİDİR ATAMIZA saygısı yok demektir TAYYİP NE TÜRKTÜR NEDE ATATÜRKÇÜDÜR O AB ABD BARZANI TALABANI ARAPLARIN ADAMIDIR YAZIK BU VATAN BU KADAR BASİTMİ BU ŞERİATÇILARA KALDI YAZIK BİZE YAZIK

mohac

New member
yine yazıların tamamını okumadım yaf bu akp resmen fetonun amerikan ajanları. yine abd den ithal bi ekonomi bakanı getirmişler acaba ali babacan a ne oldu. çok seviyolardı. sağlı kreformuna gelince arkadaşım ben ssk lıyım ben ayda 19* ytl sağlık sigortası ödüyorum tarım ödeyen biri 30 ytl ödüyor ama yanı haklara sahibiz sence ben kerizmiyim. 190 ytl ye aynı hizmeti almak isteyeyim ya da onun ayrıcalığı ne 30 ytl ye aynı hizmeti alıyo kaldı ki artık kıçı ağrıyan araştırma hastanesine gidicek beni araştırı ndie. sana sölüyorum en faazla 1 yıl sonra devet bu apraları hastanlere çdeyemecek ve sistem çökecek

PauL

New member
mohac yazdıkLarının bir kısmına hak weriorum ama sadece bir kısmına.Herkeste bi fethuLLah güLen furyası aLmış gidio başını.ya şimdiye kadar ne kötüLüğü geLmiş adamın.Türkçeyi dünya diLi yapmak üLkeye faydaLı oLmaya caLışmak sucmu yaa !!! medya istedigi haberi istedigi sekiLde yorumLuyo şimdi diyceksin sen dinci fLn mısın hayır deiLim ama gözLemLedigim kadarıyLa bahsettğin adamında bu üLkeye en ufak bi yanLışınu görmüş deiLim.yıLLardır onu tanıma cabası icindeyim gördükLerim we izLenimLerim bu.We gözLemLedigim bişiy daha aynı zamanda bu üLke insanınında ortak görüsüdür die düsünüorum : AKP iktidarda o:Ldugu sürece gercekten cok iyi iŞLer yaptı.hataLarı oLmadı demiyorum ama şu an onu eLeştiren cogu partinin AKP Nin yaptıkLarının cok küçük bir kısmını biLe başarabiLicegine en ufak bi inancım yok :) tşkLer

Pessi

New member
Ne Yaptıki
Sattı Yattı
Anca Kendi Cocuklarını Amerikada Orda Burda Okutup Yat Aldılar .

En Kutsal Şeyimizi Dinimizi Kullanarak Arkamızdan Hançerlediler . Cezasını Siz vermesenizde Yukarda Hesap vermekden Kaçamıyacaklar.

kamkars

New member
PAUL... Fettullah GÜLEN deşifre olmuş bir abd nin CIA ajanıdır. Sadece biz değil, Rusya bile adamın CIA ajanı olduğunu ispatlamış ve büyük bir coşkuyla kabul ettikleri Fettullah Gülen!nin Türk okulları adı altında açtığı ama CIA e hizmet eden okullarını kapatmıştır.Bu uygulamayı şu anda tam olarak listeleyemeyeceğim türkki cumhuriyetlerde de bazıları takip etmiş okullarını kapatmıştır.
Yıllarca ABD de çok rahat bir şekilde sorusuz , sorgusuz kalması da , rahatının yerinde olmasıda düşündürücüdür.

alicanaydi

New member
mohac' Alıntı:
yazınızın bir kısmını oldudum ve sizden anında nefret ettim AKP ve Sayın Recep Tayyip Bey derken baş harfler büyükte MHP derken neden küçük. 1. cisi kimsenin gücüm MHP yi küçümsemeye yetmez ki bende AKP yi küçümsemem. 2. Her kasada çürük elma olur. DOğrudur ülkücü hareket amacından sapmasada amacı için kullandığı araçlar deforme olmuştur.
3. AKP bedava kitap dağıttı diosunuz. O kitapları hiç alıp inccelediniz mi? Dinden bahseden AKP din kültürü kitabının içine Peygamber Efendimizin resmini koymuş. Elin yabancısı karikatur yapınca ortalık yıkılıyo. Tarih kitaplarında Atatürk ün kötülendiği ve Çanakkale Zaferinin tamamının tek başına top mermisini kaldırdığı anlatılan çavuşa maledildiğini biliyor musunuz? Daha bir çok örnek var. AKP ve Sayın Fethullah GÜLEN önceden gizli gizli ve genelde yurt dışında amerikan ajanı yetiştiriyodu. Şimdi ise göz göre göre devlet imkanlarıyla yetişriyoru
Haaa unutmadan Sayın Tayyip Bey seçim mitinglerine giderken devlete ait uçağı kullanıyor ve unutmayınki kesinleşmiş hapis cezası var. Milletvekili seçilemediği takdirde dğru hak ettiği yere gidicek

bir şey daha geldi aklıma Sayın Tayyip beyiniz bu ülkenin başına demokrasşyle gelmedi :) önce akp kesinleşmiş hapis cezası olanlar için yasayı değiştirdi. sonra siirt seçimleri iptal edilde ( jet fadılın bölgesi) sonra parayla oylar alındı ve Tayyip bey meclise girdi. Daha baştan üç kağıtla geldi .insanlar bunu nasıl atlar

bunnar ne arkadaşım yaa.. komiğime gitti okurken.. :) ama üzüldüm de okurken.. şimdiye kadar her iktidarı denedi mi Türkiye denedi.. her parti kullandı mı hakkını kullandı... CHP MHP vs neyse.. ama Şu an Tayyip Erdoğan ilk kez katıldığı seçimlerde 1. oldu ve Türkiyeyi bence ii yerlere taşıdı.. bazıların zoruna gidebilir.. her kez aynı yemeği sevmeyebilir.. veya her Yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır... bence AKP hükümeti kadar çalışan hükümet görmedim şimdiye kadar.. önümüzdeki seçimlerde de inşallah görürüz hangisi ak hangisi kara diye.. hayırlısı olsun TÜRKİYEmiz için.. bunu demekten başka bişi demiyorum.. herkese görüşü için saygı duyuyorum... rencide edicek laflar konuşmadan konuşsak ii olur kanaatindeyim.. herkese saygılarımı sunuyorum..

Sayın Başbakanımızın bi dikkati hoşuma gitmişti... belki hatırlarsınız belki hatırlamazsınız... belki de hatırlamak istemiyorsunuz.. hatırlatıyım.. AB için fotograf çekilecekti sanırım.. (aklıma geldiğince anlatıyım) herkes yerdeki Ülke bayraklarına basarak dikkat etmeyerek üzerlerinde durdu.. fakat Sayın Başbakanımızın o şeyi atlamaması çok hoşuma gitti... o küçücük de olsa Bayrağımızı simgeleyen Türk bayrağını yerden aldı (ayaklar altına alınmasın diye) sonra da yetkili birine verdi.. bu işte Milliyetçilik duygusudur..Türk değil bu adam diyenlere en ii cevap bu sanırımm...

kamkars' Alıntı:
PAUL... Fettullah GÜLEN deşifre olmuş bir abd nin CIA ajanıdır. Sadece biz değil, Rusya bile adamın CIA ajanı olduğunu ispatlamış ve büyük bir coşkuyla kabul ettikleri Fettullah Gülen!nin Türk okulları adı altında açtığı ama CIA e hizmet eden okullarını kapatmıştır.Bu uygulamayı şu anda tam olarak listeleyemeyeceğim türkki cumhuriyetlerde de bazıları takip etmiş okullarını kapatmıştır.
Yıllarca ABD de çok rahat bir şekilde sorusuz , sorgusuz kalması da , rahatının yerinde olmasıda düşündürücüdür.
bu sayın arkadaşımıza ağzıma geleni söölemek isterdim fakat terbiyem müsade etmiyor.. nerden duydun bööle saçmasapan şeyleri yaa... bilmem ne CIA ajanıymış da.. kaynak ????kaynak göster bana kardeşş... hangi salakça kaynaktır Allah bilir... sen hiç Fethullah Gülen in bi kitabını okudun mu?? ne yazıyo içinde haberin bile yoktur Allah bilir.. veya hiç kasetlerinden dinledin mi veya cd dinledin mi?? adam hep Peygamber efendimizi anlatıyo.. ajanlıkla majanlıkla ne işi olabilir??? sorumu yönelttim arkadaşım bakarsa belki cevap bulursa (saçma salakça) cevap versin bakalım..

bi de şunu sormak isterim.. senin annen ya da baban veya herhangi bi akraban neyse.. hasta olduğu zaman nereye gidersin??? hastaneye de mi veya en ii yapacak olan doktora!!! yanlış mıyım?? burda adama rahat verdiler mi ki burda kalsın??? adam tabii en ii iileştiren doktorlara gidiyor.. sen de olsan sen de gidersin... adama bak yaaa.. atıp tutması kolay...

mohac' Alıntı:
yine yazıların tamamını okumadım yaf bu akp resmen fetonun amerikan ajanları. yine abd den ithal bi ekonomi bakanı getirmişler acaba ali babacan a ne oldu. çok seviyolardı. sağlı kreformuna gelince arkadaşım ben ssk lıyım ben ayda 19* ytl sağlık sigortası ödüyorum tarım ödeyen biri 30 ytl ödüyor ama yanı haklara sahibiz sence ben kerizmiyim. 190 ytl ye aynı hizmeti almak isteyeyim ya da onun ayrıcalığı ne 30 ytl ye aynı hizmeti alıyo kaldı ki artık kıçı ağrıyan araştırma hastanesine gidicek beni araştırı ndie. sana sölüyorum en faazla 1 yıl sonra devet bu apraları hastanlere çdeyemecek ve sistem çökecek

la bu adam mohac denen mahluk kim yaa?? atıp tutmaktan başka lagalugası yok sadece gülüyorum..salakça şeyler yazıyo bu yaa...

sabas

New member
kamkars' Alıntı:
Sanırım burada ki yazıları okuyunca arkadaşların okumadan., incelemeden yani bir bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduklarını görünce üzüldüm...

Adalet ve Kalkınma partisi nasıl kuruldu. 81 ilde aynı anda teşkilatlanma ve bunun için gerekli olan kapital para 1 ay içinde nereden bulundu.???**
Bunların cevabı... birkaçtane yazılmış olan ve kitapçılardan bulabileceğiniz kitaplarda mevcuttur. Özellikle bu hafta içinde üzülerek tarihini veremiyeceğim ama istiyen olursa tam tarihte verebilirim. VATAn gazetesinde İngiliz ve ABD istibaratları tarafından bu kapitallerin sağlandığını itiraf eden AK parti danışmanlarının da yazıları çıktı...

Ekonomiyi düzlediler diyorsunuz. Neyi düzledikleri hakkında bir fikrim yok...
Kabaca 10 lira borcumuz vardı...Bütün mallarımız satıldı.Türktelekom bile elden gitti. Çok paralar alındığı. Devletin kasasına çok paralar girdigi söylendi..borç oldu 15 lira
Bu kasaba 10 lira borcumuz var buna karşılık evdeki tv yi buzdolabını ocak ve fırını sattık ama kasaba borcumuz 15 liraya çıktı gibi örnekleyebiliriz.Hatta arkadaşım imf den para almadı demiş. O bölümde yüzümde bir tebessüm belirdiki. Arkadaşımın hiçbirşeyden haberi yok. Yazık...
Ben yapılmış bir hastane bir yol ..fabrika görmedim. Dışardan sırf faizle kısa dönemde para kazanmak istiyen sıcak paranın yoğun girişi var... oda bir ülke için çok tehlikeli bir olgudur.
Dışardan gelen bir yatırım yok dışardan gelen yogun argo tabirle yasal tefeci parası var... dışardan aldığımız mal 10 adet , sattığımız.. 3 adet ve bu yüzden dış ticaret açıgı denen bir olguda yakamıza yapışmış ve çok sık olarak ekonomi organizasyonlarıda bizi uyarmıştır ve uyarmamaktadır..

Ayrıca RTE ingiliz ve amerikalıların kontrolündedir. Ergun Poyrazın kitaplarındaki delliller açıktır ve yalanlanmamıştır....
Bu ülkeye cumhurbaşkanı olmaya çalışan abdullah gül.Kayseri değil. Kökeni yahudi olan bir siirt göçmenidir. Refah partisinin 11 trilyon davasından yargılanmış ve mallarında devlet tarafından ipotekli ve karısıda avrupa insan hakları mahkemesinde Türkiyeye dava açmış tek milletvekili eşidir."Ne mutlu Türküm diyene sözünden rahatsız olduğunu söyleyen ve ingiliz istibarahat örgütünün ,yurtdışında istibarat yapacak kişileri seçtiği Exeter üniversitesindeki eğitimini ve localarla ilişkilerini yine musanın gülü adlı kitapta yine yalanlanmamış olarak okuyabilirsiniz.....

Hiç olmayan birşey olmuş ABD akpartiyi desteklediğini söylemiştir. Neden?.. Durup dururken çıkan ılımlı islam ın anlmı nedir? lütfen bunlarıda siz araştırın ve fikir sahibi olun...

Şu anda arkadaşlar durumun iyi olduğunu söylüyor. Fransızların çok güzel bir lafı vardır.. Hayat düşerken bile güzeldir ama an yere çarptığın andır..Evet şu anda konforlu bir otobüste müziğimizi açmış ellerimizi şaplatarak yola gidiyoruz, keyfimizde iyi ama şoför bizi uçuruma biz farketmeden büyük bir rahatlıkla götürüyor. İlerisi uçurumdur.
sevgiler saygılar.

not: Alan uygun olmadığı için kabaca ordan burdan kısa düşüncelerimi söyledim. Şüpeleriniz varsa ayrıntıda konuşabiliriz.

SADECE TEK BİR ŞEYE CEVAP VERECEĞİM ABDULLAH GÜL YAHUDİ OLAN BİR SİİRT GÖÇMENİ DEMİŞSİN ,HAHA, ŞAYET ÖYLE OLAYDI ŞU ANDA CUMHURBAŞKANI OLURDU CANIM, ÖYLE OLMADIĞI İÇİN HERKES AYAAĞA KALKTI

bitanem01

Banned
merhaba arkadaslar!!

ben hicbir partiye mensup degilim.hayatimda oy dahi kullanmadim.ama bazi gercekler varki gözardi edilemez.biz elestirmeyi cok iyi bilen milletiz.camur atmayi da severiz.tayyip olsun baykal olsun bunlarin hepsi birer kukladir bana göre.amerikan kuklasi.kim basa gelirse gelsin önce amerikayi ziyaret ediyor.hey gidi osmanli sen buhallere düsecek milletmiydin.biz gavurun pisligini temizleyelim diyemi cumhuriyeti kurdular.burda son sinif insan olduk(avrupada)türkiyede yabanci(almanci).senin partin daha iyi veya kötü desen ne cikar.biz birlesmemiz lazimken.islam yolu en güzel yoldur tefrikaya düsmeyin.allahin selami üzerinize olsun

xciress

New member
_eRay_' Alıntı:
antalya için baykal ne yaptı birazcık araştırsan anlardın hem baykal antalya için değil tüm türk halkı için çalışmalarını yapıyo bence senın yaptığın bu yazı tamamen hayal ürünü
BAYKAL araştırın BİdE eRdoganı bakalım hangisi hapse girip çıkmış hangisiNİN Daha çok suçu var akp oy atanlar kesinlikle VATAN HAİNİDİR ATAMIZA saygısı yok demektir TAYYİP NE TÜRKTÜR NEDE ATATÜRKÇÜDÜR O AB ABD BARZANI TALABANI ARAPLARIN ADAMIDIR YAZIK BU VATAN BU KADAR BASİTMİ BU ŞERİATÇILARA KALDI YAZIK BİZE YAZIK
dstum araştır diosun göstersene yaptığı çalışmaları işinize gelmediğinde araştırın baykalı çook tutuyosan söyle yaptığı çalışmaları ...

arkadaşlar bide tutturmuşsunuz tayyip apo yu asmadı ya bu sanki tayyibin elindeymiş gibi asmaddı asmadı ya arkadaşlar derin devlet die bişi var kusura bakmayın ama aptal insanlar başkasının işine karışır.Söz meclisten dıaşrı özür diliorum ama apo yu asarlarsa pkk daha da kudurucak ve ülke elden gidicek needen böle bişi yapsın ki adam burdan da ülkesini sevdiği belli oluyo işte sizin bunu düşünecek kadar aklınız yok.. biraz ağır konuşyum özür dilerim..

sabas

New member
YA ATATÜRK CUMHURİYETİ KURDUĞUNDA VE TÜRKİYEYİ DÜŞMANDAN TEMİZLEDİĞİNDE O ZAMAN DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN 5 ÜLKESİNDEN BİRİYDİK.. TAKİ 1930 LARIN SONLARINA KADAR, Kİ O ZAMAN İSMET İNÖNÜ BAŞA GELDİ CUMHUR BAŞKANI OLDU ( ve gelir gelmez paradan Atatürkün resmini attı, kendi adına para bastırdı vs. vs) MEMLEKET O ZAMAN BATMAYA BAŞLADI, TAKİ 1950 LERE KADAR O ZAMAN ÇOK PARTİLİ SEÇİM YAPILDI VE RAHMETLİ ADNAN MENDERES CHPDEN AYRILARAK YENİ BİR PARTI KURDU VE TEK BAŞINA İKTİDARA GELDİ. MENDERES CHP NİN İSTEKLERİNİ YERİNE GETİRMEDİĞİ İÇİN İLERİDE ASILDI MEMLEKET İLERİ GİDİYORDU DARBE OLDU.VE HER CHP GELİŞİNDE ÜLKE BİR ORAYA KADAR GERİYE GİTTİ, ONUN İÇİN BU CHPNİN HER GELDİĞİNDE YANİ CHP İLE SINIRLAMAK OLMAZ SOL PARTİLERİN GELDİĞİNDE ÜLKEDE ALENEN VE AÇIKCA SOYGUNLAR OLUYOR ATATÜRKÜN ARKASINA SIĞINIP MEMLEKETİ SOYMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR. ONDAN SONRADA HALKI EZDİMEYECEĞİZ DİYE MEYDANLARA ÇIKIYORLAR
BU SOLCU VE CHPLİ ARKADAŞLARA SESLENİYORUM ALLAH AŞKINA HALA BUNLARI BİLE BİLE VE CUMHURİYET HER ELDEN GİDİYOR DEYİŞLERİNDE BİR BANKANIN HORTUMLANDIĞI BİR DÖNEMDEN SONRA HALA BU PARTİNİN PEŞİNDEN GİDİYORSUNUZ YA HELAL OLSUN SİZE VALLAHİ
MHP Lİ ARKADAŞA GELİNCE SİZ DEĞİLMİYDİNİZ KOALİSYON HÜKÜMETİNE GELMEDEN APOYU ASACAĞIZ DEYİP MİLLETTEN OY TOPLAYAN MİLLETİNDE SİZE OY VERİP MECLİSE GÖNDERMEDİMİ, SİZ NİYE MİLLETE YAMUK YAPTINIZ , BUNU AK PARTİ SÖYLEMEDİ.BİZ ASARIZ DEMEDİ, SİZ SEÇİM BEYannamelerinde siz dediniz asarız diye,
eger ki asaydınız bugün tek bayşınıza iktitardınız, hala anlamış değilsiniz değilmi

yucel525

New member
allah akepe ye oy verenleri bu ulkeden def etsin...

Tanrı Türk’ü gerçekten korusun
Türkiye 3 Kasım 2002’den bu yana çok sarsıntılı dört buçuk yıl yaşadı. Cumhuriyet tarihinin en zor dönemlerinden biriydi gerçekten. Siyasi ve ideolojik olarak geçmişleri, devletin kurumlarıyla ve iç dinamikleriyle bu kadar ters olan başka bir iktidar gelmemişti Türkiye’ye. Öyle ki, Birleşmiş Milletler raporlarında, teröre destek verenler listelerinde başı çeken El Kadılara, uluslararası şeriatçı Hikmetyar’lara kefil olan, Ali Dibo’ları omuzlarında yücelten, buna karşılık kendi öz vatandaşına “ananı da al git” diye hakaret eden, oğlu işsiz olan babaya “ napalım canım senin oğlun da işsiz kalıversin” diyen, şehitlerimize “kelle”, bebek katiline “sayın” diye hitap eden bir başbakan ve onun ideolojik tayfası…
Biz bu gerçekleri yazdığımızda hakkımızda davalar açan bir iktidar...

Ancak, kendileri her zaman kararlı. Örneğin sayın meclis başkanı ne demişti: “Demokrat ve dindar bir cumhurbaşkanı seçeceğiz.” Biz de demiştik ki “dindar olması şart çünkü Çankaya’yı cami, Cumhurbaşkanını da imam olarak görüyorlar.” Cumhurbaşkanlığı seçiminde 367’yi bulamadıklarında sinirlendiler ve hemen din politikasına başladılar: “Eşi türbanlı birinin cumhurbaşkanı olamaması demokrasiye aykırı.” Öyle ya maksat demokrasi olsun. Hadi biraz felsefe yapalım, biz de şunu sorduk: “Peki Tanrı inancı olmayan bir insanın Cumhurbaşkanı olmaya hakkı olabilir mi?” Cevabı sayın meclis başkanının sözünde saklı. Ne demişti: “demokrat ve dindar bir cumhurbaşkanı seçeceğiz.” Yani Cumhurbaşkanlığına dindarlık kriteri koyuyor. Sen bu makama dindarlık kriteri koyacaksın ve sonra demokrasiden bahsedeceksin. Yok öyle dava. Yemezler… Türkiye’de Humeyni rejimi yok.

Türkiye Cumhuriyetini dört buçuk yıl içinde kervan gibi kullandılar. İstediklerine bir sürü ihale, adam kayırma, yolsuzluk… Bunlara adı karışmamış hükümet adamı kalmadı heralde.
Hele Uluslararası siyasette onurunu, namusunu uluslararası dolaşıma ve satışa çıkarmaya varan icraatler... IMF’siz yatmadıkları gece kalmadı. Bush’la müthiş bir şekilde ittifak… Unutmayalım sayın başbakanın kendi ağzından duymuştuk: O, “Büyük Ortadoğu Projesi”nin eşbaşkanıydı.” E normal Bush’la ittifak.
Ve sayın Baykal’ın ortaya çıkardığı, 22 Eylül 2003 tarihinde ABD ile imzalanan 1 milyar dolarlık anlaşma. Anlaşmanın altında Ali Babacan’ın imzası var. Anlaşmanın yani 1 milyar doların karşılığı ne: “Türkiye kuzey Irak’a gir-me-ye-cek!” Yazık…
Ama bizi en çok “yuh artık” dedirten şeylerden birkaç tanesini de yeri gelmişken ekleyelim:
Bizim, “çadır çapulcusu” dediğimiz Barzani ve “siyasi fahişe” dediğimiz Talabani 22 Temmuz seçimleri için “oylar AKP’ye” demez mi… Bir de arkasından bölücü terör örgütü bildiri yayınlayıp “oylar güneydoğuda DTP’nin bağımsız adaylarına verilecek, onun dışındaki oylar AKP’ye” demez mi… Tabi üçlü ittifakta ABD’nin de AKP için kiliselerde ve canlı yayınlarda dua edecek seviyeye gelmesi… AB’nin de ordan havlar gibi açıklamalar yapması cabası…. Dikkat edelim seçimde AKP’yi destekleyen çevrelere: ABD, AB, Talabani, Barzani, PKK…
İşte size BOP kadar korkunç bir “gerçek” süreç…
Halkımızın tüm bu olanlar karşısında ne tepki vereceğini gerçekten çok merak ediyorum. Tabiî ki en net tepki 22 Temmuz’da sandıkta. Tüm bu kara tablo karşısında diyecek bir tek şey kalıyor galiba. Biraz trajikomik ama napalım: “Tanrı Türk’ü gerçekten korusun.”

tugo92

New member
sayın arkadaşım sizin Tayyip Erdoğan anti laikçi biz millet olarak ATATÜRK ün ilkelerine uymak istiyoruz.Tayyip Erdoğan ilkelerine değil.Sizin sayenizde ATAMIZIN kemikleri sızlamayacak.Din yönetime eskisi gibi oyuncak olmasın.Merak etmeyin biz dinimizi sizden iyi biliriz.

HTML