AKP ne yapmadı ki?

militan42

New member
arkadaşım demişsin ki mhplilerle konuştuk ellerinde içki falan sen bilmiyormuydun böyle olduklarını ne yazıkki ben bu insanların yannda 3yılımı geçirdim din namaz derler içkileri bırakmazlar(hepsi değil tabiki)vatan millet derler başındaki adam apo asılmasın denen kararnameyi imzalar ne beklersin ki bunlardan

militan42

New member
önceki seçimlerde yani koalisyon hükümeti kurulurken vaatlerinin en başıydı apoyu asamak ama beceremedi beceriksizler eğer assaydılar her seçimde %50nin üzerinde oy alırdı

kou

New member
AK Parti ne yapmadı ki diye sormuşsun..
Mesela önceki hükümetler gibi günü kurtarmak için para basmadı.
Her laf karşısında sırıtıp kıvırmadı, gerektiği zaman cevabını verdi.
IMF'den üç ayda bir borç alıp kendinden sonra gelen hükümet ödesin diye düşünmedi.
Fabrika açtı, yol açtı, hastane açtı.. Temel atmadı..
Halk gibi oldu.. Kendini milleti yönetmek için yeryüzüne gönderilmiş ulu varlıklar olarak görmedi.

lazzuri53

"LazigoL"
Deniz BaykaL için memLeketine hayrı oLmayan adamın vatana ne hayrı oLur demişsin..
çok yanLış bir düşünce,Tayyip Rize için ne yaptı (hiç),Deniz AntaLya için ne yaptı (hiç) ama önemLi oLan bu değiL,sadece kendi hemşehrisine değiL,tüm vatandaşLarına hizmet etmesi..
Ben bugün hiç bir siyasi Liderin bişi yapabiLeceğini düşünmüyorum,çünkü Başbakan sıfatının eLi-koLu bağLı,kim geLse o bağLardan kurtuLamaz.. ;)

kamkars

New member
Sanırım burada ki yazıları okuyunca arkadaşların okumadan., incelemeden yani bir bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduklarını görünce üzüldüm...

Adalet ve Kalkınma partisi nasıl kuruldu. 81 ilde aynı anda teşkilatlanma ve bunun için gerekli olan kapital para 1 ay içinde nereden bulundu.???**
Bunların cevabı... birkaçtane yazılmış olan ve kitapçılardan bulabileceğiniz kitaplarda mevcuttur. Özellikle bu hafta içinde üzülerek tarihini veremiyeceğim ama istiyen olursa tam tarihte verebilirim. VATAn gazetesinde İngiliz ve ABD istibaratları tarafından bu kapitallerin sağlandığını itiraf eden AK parti danışmanlarının da yazıları çıktı...

Ekonomiyi düzlediler diyorsunuz. Neyi düzledikleri hakkında bir fikrim yok...
Kabaca 10 lira borcumuz vardı...Bütün mallarımız satıldı.Türktelekom bile elden gitti. Çok paralar alındığı. Devletin kasasına çok paralar girdigi söylendi..borç oldu 15 lira
Bu kasaba 10 lira borcumuz var buna karşılık evdeki tv yi buzdolabını ocak ve fırını sattık ama kasaba borcumuz 15 liraya çıktı gibi örnekleyebiliriz.Hatta arkadaşım imf den para almadı demiş. O bölümde yüzümde bir tebessüm belirdiki. Arkadaşımın hiçbirşeyden haberi yok. Yazık...
Ben yapılmış bir hastane bir yol ..fabrika görmedim. Dışardan sırf faizle kısa dönemde para kazanmak istiyen sıcak paranın yoğun girişi var... oda bir ülke için çok tehlikeli bir olgudur.
Dışardan gelen bir yatırım yok dışardan gelen yogun argo tabirle yasal tefeci parası var... dışardan aldığımız mal 10 adet , sattığımız.. 3 adet ve bu yüzden dış ticaret açıgı denen bir olguda yakamıza yapışmış ve çok sık olarak ekonomi organizasyonlarıda bizi uyarmıştır ve uyarmamaktadır..

Ayrıca RTE ingiliz ve amerikalıların kontrolündedir. Ergun Poyrazın kitaplarındaki delliller açıktır ve yalanlanmamıştır....
Bu ülkeye cumhurbaşkanı olmaya çalışan abdullah gül.Kayseri değil. Kökeni yahudi olan bir siirt göçmenidir. Refah partisinin 11 trilyon davasından yargılanmış ve mallarında devlet tarafından ipotekli ve karısıda avrupa insan hakları mahkemesinde Türkiyeye dava açmış tek milletvekili eşidir."Ne mutlu Türküm diyene sözünden rahatsız olduğunu söyleyen ve ingiliz istibarahat örgütünün ,yurtdışında istibarat yapacak kişileri seçtiği Exeter üniversitesindeki eğitimini ve localarla ilişkilerini yine musanın gülü adlı kitapta yine yalanlanmamış olarak okuyabilirsiniz.....

Hiç olmayan birşey olmuş ABD akpartiyi desteklediğini söylemiştir. Neden?.. Durup dururken çıkan ılımlı islam ın anlmı nedir? lütfen bunlarıda siz araştırın ve fikir sahibi olun...

Şu anda arkadaşlar durumun iyi olduğunu söylüyor. Fransızların çok güzel bir lafı vardır.. Hayat düşerken bile güzeldir ama an yere çarptığın andır..Evet şu anda konforlu bir otobüste müziğimizi açmış ellerimizi şaplatarak yola gidiyoruz, keyfimizde iyi ama şoför bizi uçuruma biz farketmeden büyük bir rahatlıkla götürüyor. İlerisi uçurumdur.
sevgiler saygılar.

not: Alan uygun olmadığı için kabaca ordan burdan kısa düşüncelerimi söyledim. Şüpeleriniz varsa ayrıntıda konuşabiliriz.

mohac

New member
yazınızın bir kısmını oldudum ve sizden anında nefret ettim AKP ve Sayın Recep Tayyip Bey derken baş harfler büyükte MHP derken neden küçük. 1. cisi kimsenin gücüm MHP yi küçümsemeye yetmez ki bende AKP yi küçümsemem. 2. Her kasada çürük elma olur. DOğrudur ülkücü hareket amacından sapmasada amacı için kullandığı araçlar deforme olmuştur.
3. AKP bedava kitap dağıttı diosunuz. O kitapları hiç alıp inccelediniz mi? Dinden bahseden AKP din kültürü kitabının içine Peygamber Efendimizin resmini koymuş. Elin yabancısı karikatur yapınca ortalık yıkılıyo. Tarih kitaplarında Atatürk ün kötülendiği ve Çanakkale Zaferinin tamamının tek başına top mermisini kaldırdığı anlatılan çavuşa maledildiğini biliyor musunuz? Daha bir çok örnek var. AKP ve Sayın Fethullah GÜLEN önceden gizli gizli ve genelde yurt dışında amerikan ajanı yetiştiriyodu. Şimdi ise göz göre göre devlet imkanlarıyla yetişriyoru
Haaa unutmadan Sayın Tayyip Bey seçim mitinglerine giderken devlete ait uçağı kullanıyor ve unutmayınki kesinleşmiş hapis cezası var. Milletvekili seçilemediği takdirde dğru hak ettiği yere gidicek

bir şey daha geldi aklıma Sayın Tayyip beyiniz bu ülkenin başına demokrasşyle gelmedi :) önce akp kesinleşmiş hapis cezası olanlar için yasayı değiştirdi. sonra siirt seçimleri iptal edilde ( jet fadılın bölgesi) sonra parayla oylar alındı ve Tayyip bey meclise girdi. Daha baştan üç kağıtla geldi .insanlar bunu nasıl atlar

radyocu34

New member
haklısın dostum hepsi değil ama çoğu mhp bence serserileri esrarkeşleri yanına alacagına eğitimli insanlara yönelsin seçimler için şunu drim bu ulkeyi seven biri bence sadece akp der menderesten sonra ulkenin başına adam gibi biri geldi kimse kusura bakmasın akp ye oy vermeyen nankordur aç kalmamak için ecevit zamanına dönmemek için akp

fatalx59

Banned
1. Dokunulmazlıkları kaldırmadılar.
2. Eğitim reformunu yapmadılar.
3. Barzani, Talabani gibi çapulculara cavap bile veremediler.
4. 65 bin ABD askerine topraklarımızı açmak istediler.
5. Fındığı bedavaya getirmeye çalıştılar.
6. PKK probagandası TV kanalları açan ülkelere ses çıkarmadılar.
7. Filistinde katliyam yapan İsraili kınayamadılar bile.
8. Ermeni Soykırım yasalarını meclislerinden bir bir geçiren ülkelere ses çıkaramadılar.

Listeyi uzatmaya gerek yok.

kamkars

New member
Bu ekonomik programı Kemal DERVİŞ dizayn etmiştir. Yoksa Ali babacanın yaptığı birşey yoktur. Sadece çizilen yoldan sapılmaması kontrolunu yapmıştır. Sapamazdıda zaten . kafasında çekiç gibi İMF vardı..
Ekonomik düzen de iyi değildir. Hala imf nin dediklerine bağlıyız. Halkın çoğu açlık ve sıkıntı çekmektedir.

Çok ilginçtir. Zenginlere özellikle yahudi zenginlere OGER gibi devletin heryerini peşkeş çekiyorlar. Yahudilerle anlaşmalar yapıyorlar. Oğluna gemi alacak kadar servete kavuşuyor(dünyada başka bir insan yoktur. başbakanlık yapıp 20 milyar maaşla gemi alan). ve oyu müslüman fakir halkımızdan alıyorlar. Heyhat!!! hayat berbat.. Cahillik ise hayvana bile yakışmayacak kadar yaban....
selamlar saygılar....

kamkars

New member
Ben yazayım kardeşim.... AKP nin yaptığı ve başarı olduğu çalışmaları xciress kardeşim...

1- Recep erdoğan memurluk maaşıyla çocuklarını amerikalarda okuttu ve oğluna gemi aldı.
2-Un akıtan oglu için 3 saatlik mısır ihracatına dayanan bir yasa çıkardı.
3-Unakıtan maliye bakanı olur olmaz. Davası olan vergi kaçırma suçundan dolayı yargılandığı maddedeki cezaları af kapsamına alarak vergi affı yaptı..
4- Yılda 7 lira kazanan türktelekomu yıllık 6 liraya gizli sahibi yahudi olan araplara sattı..
5- ogere haydarpaşa bölgesini bedavaya verdi...
6- Şehitleri kelle yaptı..
7-Askerliğin yangelip yatılmayacak biryer olduğunu söyleyerek. Yangelipyatanlara kızdı..
8-Çifçi anamız ağlıyor deyince. "Ananını da al git dedi
9-Dubai kuleleri yaptırıyorum diye en pahalı araziyi ucuza abim dediklerine verdi.
10-Milli eğitimde dinci kadrolaşma yaratarak200000 imamı mebe alarak istihdam yarattı. Eğitim sistemine büyük darbe vurdu.
11-Ülkemizin şerefini 2 paralık ederek bir dünya rekoru kırdı.
12-Devletten ceza almış. Karısı devleti mahkemeye vermiş . bir adamı kimseye danışmadan kafasına göre cumhurbaşkanı adayı yaptı.
13-Kıbrıs Rum kesimini tanıyacağına dair bir anlaşmaya imza koydu.
14-zina yasası çıkartmaya çalışıp toplumu gerdi.
daha devamı var ama maleef çalışmam gerekiyor..benim kardeşime bilgimdir.

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
AB'ye uyum yasaları adı altına ülkede olamyacak şeyler yaptılar..

sonuç, sıfır! AB bizi bu halde alır sanan varsa çıksın karşıma..

öncelikle haritamızın şeklini beğenmiyorlar, çok bozukmuş, kenarları kırpıp gelin diyorlar ya:)

daha nice dayatmalar.. medyamız sağolsun, bu millete herşeyi tozpembe göstermekte ne kadar başarılılar..

adam kayırma aldı başını gitti.. "dayı"ların yapmadığı iş, yiğenleri getirmediği yer kalmadı..

belediyler borç batağında çırpınıyor.. niyeyse en borçlu belediyeler hep o malum partinin adı altında..

iki üç serseri elinde bira geziyor ona buna laf atıyor diye koca bir ideoloji karalanıyor,

yapmayın gözünüzü seveyim, bari 80 zamanı babalarınızın harcadığı emeğin yüzü suyu hurmetine..

bu kadar çocukça davranmayın..

Asli amacı her daim Atatürk ilkeleri ve Milliyetçilik, yani bu vatanı kayıtsız şartsız sevme

ülküsü olan bir davayı böyle ucuzca çiğnerseniz ayaklarınız altında, ne tarih affeder sizi ne de Yaratan..

Allah'ım diyorum, inşallah bu at gözlükleri çıktığı zaman gözlerimizden,

herşey için çok geç olmaz, gideni geri getirebileceğimiz bir zamanda oluruz..

Sen bu millete yüzyıllardır zeval getirmedin,

şu zor anlarımızda da bizi sağ salim düzlüğe çıkarırsın inşallah..

ugurtn

New member
akp yi seçmenin bedeli

AKP'ye verilicek Her Oy Onu Yeniden İktidara Taşıyıcaktır.Beş sene İçinde Yaşananların , Olanların Hepsi Yeniden Yaşanıcak ve Olucaktır.Belki Daha Kötüleri.....
iste Sebebi.....

• Türkiye haritasını açtığında Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bir kürdistan görmek istiyorsan,

• Şehit kanıyla sulanmış kutsal vatan topraklarında Dünya'nın 2. Ruhban Okulu'nun açılmasına göz yumuyorsan,

• Vatan arazilerini emperyalist güçlere satıp ülkenin kaderinin Filistin'e benzemesine onay veriyorsan,

• Kanımla sekil verdiğim ay-yıldızlı bayrağım yerine hristiyan kulübü AB bayrağını içine sindirebiliyorsan,

• Türban sorununu çözeceğini iddia ederek iktidara gelen hükümetin, Yüce Peygamberimizin (s.a.v.) Sakal- i Şerîfi'ni ayağına getiren zihniyetine "artık yeter" demeyi düşünmüyorsan,

• Bitmeye yüz tutmuş, çapulcu sürüsü terör örgütünün, büyük bir hızla güçlenmesini ve her gün yeni bir vatan evladını toprağa göndermeyi göze alıyorsan,

• Bu hükümetin iktidarına kadar her gün üniversitelerde türban eylemi yapan, görevini bitirip, bir an da ortadan yok olan genç kızların, neden yıllardır süren Akp iktidarında küçük bir eylem dahi yapmadıklarını merak etmiyorsan,

• "Türkiye şaşırma, sabrımızı taşırma-Dağa çıkarız, hesap sorarız."sloganını televizyonda her gün duymayı miden kaldırıyorsa,

• Daha önce kapımızda köpek olan Barzani itinin Akp hükümetinden yüz bulup ülkeme kafa tutması ve tehdit etmesi zoruna gitmiyorsa,

• Vatanımızın güvencesi gördüğümüz ordumuzun, ATATÜRK'ün silüetini Kara Kuvvetleri Komutanlığı' ambleminden kaldırmasının ve sırada istiklâl Marşımızın ve Bayrağımızın ve Ezan'ımizin olduğunu idrak edemiyorsan,

• Kimin başbakanı olduğu belli olmayan şahsın "Türkiye mozaik bir ülkedir."diyerek binlerce yıldır kardeşçe yaşadığımız insanlarımızı birbirine düşürmeye çalıştığını göremiyorsan,

• AKP'ye vereceğin her oyun Dinine, Vatanına, Bayrağına sıkılacak bir kurşun olduğunu damarlarında hissedemiyorsan,

• Torunlarına Ezanın özgürce okunabildiği, Ay-Yıldızımın şerefle dalgalandığı bir Vatan yerine, emperyalist her ülkenin sömürdüğü parçalanmış bir ülke istiyorsan,

• Dünya'daki bir çok ülkeye ve Irak'a sözde demokrasi ! getirmiş ? olan amerikan askerlerinin Namusumuzu çiğnediğini görmeye tahammülün varsa,

• Doğu Anadolu'nun bir kısmında kürdistan, bir kısmında ermenistan görmeyi için kaldırıyorsa,

• Yüce Peygamberimize ( s.a.v. ) yapılan karikatür hakaretinden sonra Dünya'daki tüm Müslümanların tepki vermesine karşılık, AB'ye itaatkâr olmak adına en küçük bir tepki dahi vermeyen bir hükümeti ülkenin başında görmeyi onurun kaldırıyorsa,

• Ülkenin stratejik kaynaklarını haraç mezat satılmasına peşkeş çekilmesine sessiz kalıyor kabul ediyorsan,

• Ekonomide, zenginin daha zengin, fakirin daha fakir olduğu, tamamen vahşi kapitalizmin uygulanmasına izin veriyorsan,

• Tüm devlet kadrolarını, kendi tanıdıkları ve partilileriyle dolduran, işi ehline değil, partilime yakışır düsturunda olan hükümetin devam etmesini istiyorsan,

• ABD ve AB nin tüm söylediklerini isteklerini hiç sorgulamadan harfiyen yerine getiren, uygulamaya çalışan iktidarın devam etmesini istiyorsan,

• Gasp, hırsızlık, kapkaç, rüşvet, yolsuzluk gibi birçok suç oranında iktidara geldiklerinden bu yana gözle görülür sokaklara yansıyan bir artışın devam etmesini istiyor, asayişin kendi başına sürdüğü bir sistemin koruyuculuğunu yapanların iktidarda kalmasını hazmedebiliyorsan,

• Kendilerini öven, seven ve pohpohlayanları bağırlarına basan destekleyen başkalarının doğrularını kabul etmeyen hatta susturan zihniyetin devamından yanaysan, çok seslilik değil tek seslilik olsun diyen iktidardan yana olmayı kabul ediyorsan,

• Devletin kurumlarını vatandaşıyla karşı karşıya getirir politikalar üretmeyi marifet sanan, çok hassas konularda dahil gevşek politikalar üretenlerin varolmasını istiyorsan,

• Ülkemizin yeraltı kaynaklarını sinsi ve kapalı kapılar ardında gayri milli şirketlere satmaya çalışanların daha fazla peşkeş çekmesini istiyorsan,

• Ülke yönetmeyi duble yol yapmak olduğuyla anlayan basiretsizlerin iktidarlarından memnunsan,

• Belediye başkanlıklarını kendilerinin zengin olma yeri sananların iktidarlarını sindirebiliyorsan,

• "Bağımsızlık benim karakterimdir"söyleminin yerini hayır ! "ben amerikan bayraklarının altında da yaşarım, mandacılığı kabul ederim" diyorsan,

• Daha sayılabilecek bir çok gayri milli politikaları uygulamak gayesinde olan AKP nin iktidarda olmasını istiyor."beni dokunmayan yılan bin yaşasın" düşüncesinde yaşamını devam ettirmek istiyorsan,

Seçimlerde AKP ye oy ver....

ARKADAŞIMIN GÖNDERDİĞİ BU MAİLİ AYNEN KOYDUM.

metalic

New member
akp ne yaptıki: abd ve ab yalakalığında en önde yer aldı.
kürt sorununa destek verdi pkk tekrar ghortladı
atatürk ve cumhuriyet kurumlarıyla kavgalı oldu
laikliği tartışmaya açtı.
türban ve imam hatip sömürüsüyle oy topladı, ama çözüme yönelik bir şey yamadı
din sömürüsü yaptı.
hırtumcu yeşil sermayeye sahip çıktı (Yimpaş, ihls....)
sayın öcalanı çok sevdi
leyla zana ve türevlerini ab'nin isteğiyle hemen hapisten tahliye etti
vs..vs...vs...
siz iki tane bedava kitap dağıttı diye vatana faydadan çok zararı olan .rte ve ampulune destek vermeye devam edin...

not: bedava kitap dağıtımının da dnyada örneği yok. gelişmiş ülkeler sene başında bir kez kitabı dağıtır öğrenciye zimmetler sene sonunda geri toplar. ortalama her "5" yılda bir "yeni" kitap dağıtılır. bizdeki gibi her sene yeni kitap dağıtılmaz.

pHrases

New member
yahu arkadaslar ulkeyı soydu sogana cevırdı AKP.. ulke elden gıttı gıdıyo hala ıyı ıslerı yazıyosunuz..adam utanmasa mılletın onunde toprakları abd ye verıcek.. eger vatanını sevseydı abd nın usagı olur muydu? ABD den su anda herkes nefret edıyor.. bız de dahıl olmak uzere.. ama yeryuzundekı sayılı partılerden olan akp gıbı partıler hala abd nın kuyrugunda..hemde bıze hıcbır yarar saglamadan..gonlum bu secımlerde akp nın tekrar secılmemesı.. cunku halkın bu kabusu bı 5 sene daha yasamayı kaldırabılır mı bılmıyorum.. hele hele bunları gecın..atatürke dusmanlık ne demektır ya. . senın zekan ne kı sen ataturke kafa tutuyosun.. getırdıgı yenılıkle devrım devrım..hepsı bırbırınden modern halkımıza kolaylık saglayan yenılıkler.. pekı sıze soruyorum sokkaklarda bası kapalı carsaflı ınsanları mı gormek ısterseınız yoksa modern caga uygun ınsanları mı? akp ye sorsak tabıı kı carasflı cunku demın de dedım ataturk gıbı dusunemıyolar kı..

xciress

New member
arkadaşın herhalde tiyatrocu

dostum bunları kim yazmışsa nie iftira atıolar nereden biliolar onları yapacaklarını işte yalanla dolanla ülkeye sahip çıkmak istiolar böle şeyler yazan kişiler akıllarından böle şeyler geçio demekki onlar iktidara gelince bu yazdığın şeyleri aynen uygulucak sağol qardaş bunları yazdığın için akp den başkasına artık hayatta oy vermem bu iftiralardan sonra

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
xciress' Alıntı:
ve daha 1000 lercesi peki arkadaşım bunları nie ytazmıosun zorunuzamı gidio bunları yazmak ak parti haklı çıkar diemi bunları yazmıosun daha fazla icraatlerini merak ediyosan

http://www.akicraatlar.com/turkce/?gid=20 girde bak akp neler yapmış
senin herhalde bize "kendi" ağzından yazabileceğin cümlelerin yok..

tutmuşsun AKP'nin sitesinden alıntı yapıyorsun=)

sana inanamayacağın kadar çok kaynak gösterebilirim bu partinin başımıza ne işler açtığına dair..

şimdi biz burda sidik mi yarıştıracağız şöyle yaptı şöyle yapamadı diye..?

biraz akıllı davranın, varsa kendi cümlelerini söylersin..

öyle "işinize gelmiyor mu, yemiyor mu" tarzı amiyene laflarda la biryere geleceğini

sanıyorsan aldanırsın hoş olmaz yani..

xciress

New member
pHrases' Alıntı:
yahu arkadaslar ulkeyı soydu sogana cevırdı AKP.. ulke elden gıttı gıdıyo hala ıyı ıslerı yazıyosunuz..adam utanmasa mılletın onunde toprakları abd ye verıcek.. eger vatanını sevseydı abd nın usagı olur muydu? ABD den su anda herkes nefret edıyor.. bız de dahıl olmak uzere.. ama yeryuzundekı sayılı partılerden olan akp gıbı partıler hala abd nın kuyrugunda..hemde bıze hıcbır yarar saglamadan..gonlum bu secımlerde akp nın tekrar secılmemesı.. cunku halkın bu kabusu bı 5 sene daha yasamayı kaldırabılır mı bılmıyorum.. hele hele bunları gecın..atatürke dusmanlık ne demektır ya. . senın zekan ne kı sen ataturke kafa tutuyosun.. getırdıgı yenılıkle devrım devrım..hepsı bırbırınden modern halkımıza kolaylık saglayan yenılıkler.. pekı sıze soruyorum sokkaklarda bası kapalı carsaflı ınsanları mı gormek ısterseınız yoksa modern caga uygun ınsanları mı? akp ye sorsak tabıı kı carasflı cunku demın de dedım ataturk gıbı dusunemıyolar kı..
bi 5 sene daha yaşamayo bizler kaldırabiliriz fakat sen kaldıramassan sevinirim

fatalx59

Banned
Eğitim hizmetlerinde hiçbir gelişme olmadı. Sağlık hizmetlerinde ise şöyle böyle. Büyütmeye gerek yok yani.

aydinsn

Beşiktaşım
Belli bir olgunluğa kültür seviyesine erişmemiş toplumlar her zaman din ve benzere şekilde istismar edilirler, Avrupa orta çağda din ile kandırıldı, biz ise tüm müslüman dünyası malesef şuan din ile kandırılıyor. Akp yi savunan siz değerli arkadaşlarımın kötü niyetli olmadıklarına yürekten inanıyorum ama görmedikleri çok şey var bunları herşey olup bittikten sonra malesef görecekler. Ayrıca ben ekonomi okumuş biriyim ve çok ilgiliyimdir, emin olun Türkiyede ki son dönemlerdeki gelişme Dünya piyasaların dan kaynaklarınıyor... Sizden tek ricam herşeyi enine boyuna derinlemesine düşündükten sonra karar verin, kararınız bundan sonra da Akp ise saygı duyarım..

HTML