AKP Kapatlısın Çünkü....

klavuz13

Banned
bunu kanal a da izlemiştim...

saçma sapan nedenlerle AKPARTİ nin kapatma nedenlerine BUNLARINDA eklenmesi istemi ile bir nevi mizahi bir dille yaklaşım gösteriyorlar....

barlasahmet

New member
Arkadaşlar bu alıntı genç sivillerin yargıtayı tiye alan açıklamasından alıntıdır.Genç siviller ; "genç subaylar rahatsız" düşüncesine tepki olarak ortaya çıkmıştır.Bir davanın ülkemize bir günlük kaybı 20 milyar dolar.Kapatılsın diyen arkadaşların altları afedersiniz tuzları kuru galiba:)

784232839

New member
arkadaşlar ben sizi anlamıyorum ya adamlar her yöne eşit davranmaya çalışıyor siz halan kapatılsın diyorsunuz adamlar 6 yılda değiştirmedikleri ve düzeltmedikleri şey kalmadı siz halan kapatılsın diyorsunuz chp gelseydi de ülke iyice mi karışsaydı yazıklar olsun

uzman_042

New member
jangofet´isimli üyeden Alinti

- Mamak Milli Eğitim Müdürü, ÖSS sınavına girecek öğrencilere yaptığı konuşmada "Allah hepinize sınavda zihin açıklığı versin" diyerek sadece Allah'ın sevdiği dini bütün öğrencilerin başarılı olmasını istediği, dinle daha limoni bir ilişkisi olan gençlerin ise yerle yeksan olmasını dilediği anlaşıldı.

Alıntıdır...

milli eğitim müdürü sadece allah HEPİNİZE zihin açıklığı versin demiş arkadaşlar gerisi uydurmaca göremeyecek kadar körmüsünüz yani ya sabır

Konuyu gazetede gördüm..hem eğlenceli hem de gündeme uygun o yüzden buraya koydum...

- İnsanları inanan ve inanmayan şeklinde kamplara ayırıyorlar: AKP'li Bakan tarafından atanan Mamak Milli Eğitim Müdürü, ÖSS sınavına girecek öğrencilere yaptığı konuşmada "Allah hepinize sınavda zihin açıklığı versin" diyerek sadece Allah'ın sevdiği dini bütün öğrencilerin başarılı olmasını istediği, dinle daha limoni bir ilişkisi olan gençlerin ise yerle yeksan olmasını dilediği anlaşıldı.
- THY'nin başörtülü-açık ayrımı yaptığı belgelendi : 25 Şubat 2004'te Ankara-Urfa uçağında başı açık bir kadına cam kenarı koltuk kalmadığı söylenmişken, daha sonra gelen türbanlı kadına cam kenarından yer verildiği belgelendi. Yolcuların biniş kartları da ekte delil olarak sunulmuştur.
- İçki yasağında son perde : AKP, içki yasağı politikasını uygulamak için pilot bölge olarak Samsun Devlet Hastanesi'ni seçti. AKP yönetimi tarafından başhekim yapılan imam hatip kökenli, Samsun Devlet Hastanesi Başhekimi Kamil Çoban, siroz hastası 59 yaşındaki B.T. isimli hastasına, içki içmeye devam etmesi halinde tedaviye devam etmesinin bir anlamı kalmayacağını söyleyerek, içki içmemesi konusunda baskı yaptı.
- Odak olma suçu: AKP'de Mustafa çok Tansel az: DONAR araştırma şirketi tarafından yapılan çalışmada; AKP seçmenleri arasında, Mustafa, Ahmet, Ali, Ayşe, Havva gibi İslam kaynaklı isimlerin CHP seçmenlerine göre 3 katı fazla olduğu, buna karşın; Tansel, Çiyse, Berkecan, Sudesu gibi çağdaş isimlerden neredeyse hiç olmadığı tespit edildi.
- AKP belediyelerinin Yeşil Takıntısı : AKP'li belediyelerin geçmiş dönemlere göre iki kat fazla yeşillendirme çalışması yaptığı belgelendi. Şeriatı temsil eden yeşil ile rejim değişikliğine park, bahçe ve refüjlerden başladıkları açıkça görülmektedir.
- Halka okunmuş su içiriliyor : AKP'li İstanbul Belediyesi Terkos ve Ömerli barajları kıyısında her cuma günü 41 imama 41 yasin okutuyor. Okunmuş sular şebekeye veriliyor, bu sayede insanların dini duyguları coşturularak amaçlanan şeriat devleti için taban oluşturuluyor.

Alıntıdır...

:clap tamamen saçmalık hepsi tamamen karalama akıllı bir insan şunları anlayarak okuduğunda hepsinin bir karalama olduğunu rahatca anlayabilir.

Vtnsvr

New member
arkadaşlar ben sizi anlamıyorum ya adamlar her yöne eşit davranmaya çalışıyor siz halan kapatılsın diyorsunuz adamlar 6 yılda değiştirmedikleri ve düzeltmedikleri şey kalmadı siz halan kapatılsın diyorsunuz chp gelseydi de ülke iyice mi karışsaydı yazıklar olsun
Çok haklısın arkadaş vatandaşı olsun devlet olsun düzeltmedigi bişey kalmadı onun için çok seviliyor AKP tıpkı bir atasözümüz var ya onun dedigi gibi istersen onu konumuza uyarlayalım."Deveye diken,İnsanımızı ve devletimizi düzelten yaranır ve sevilirmiş."

dj_gökay

New member
kapatılmasın çünkü birkaç örnek; eski hükümetlerin verdiği onca zarardan sonra ülkeyi çok kısa sürede toparlarladılar. oldukça iyi bir yönetimleri var. insanların özgürlüklerine karışmıyorlar. isteyen istediği gibi giyinsin tezini savunuyorlar. ben tek hatasının star tvyi hakkında söylemediği söz kalmayan doğana vermesi oldğunu düşünüyorum. tek üzücü hadisesi budur.

Sana katılıyor ve bir eklemede ben yapıyorum böyle yazıları yazanlara ihtiyacımız var yavhu adam isimleri dine yakın diye örnek vermiş yok baş örtlüye uçağın cam kenarı ayarlanmışmış ne biliyolar o sorduktan sonra oranın sahibinin arayıp iptal ettirdiğini veya daha önce rezerv yapılmış bir yerdir yarım saat öncesi mi ne gelmeyen müşterinin bileti iptal ediliyor yani başka birşeyler daha yazıp bizi daha fazla güldürmesi dileğiyle :clap

Kür_Şad

Banned
atın şu din düşmanlığını artık zihninizden birinin ağzından Allah kelimesini duyduğunuz anda ve bu kişi bide es kaza AkP li falansa tamam o şahıs yandı adı çıkar Laiklik düşmanına bakın AKP ye bir oy dahi vermedim sempatizanı da değilim ama bu yargılarımızdan kurtulmalıyız artık
şu konuda en isabetli yorum budur :goz:

osmosm

New member
AKP'yi kapatmak yürek ister
Bu iş mümkün değil kimse boşuna avuçlarını ovuşturmasın
Bir sonraki seçimde oy oranı %70

kimse ak partiyi kapatamaz kimse böyle bir beklenti içine girmesin boşuna
%70 bir sonraki seçimdeki oy oranı

cemmaster

New member
Ne saçma sapan bir yazı..gerekçlerle alay ediyorsunuz ama nedense o çok saçma bulduğunuz gerekçelerle YARGI karşısına çıkamıyorsunuz...Madem saçma gerekçeler var bırakın yargı gereğini yapsın...:):)

jangofet

Downloader Team Leader
Bu yazıyı gördüğümde gündemle dalga geçen eğlenceli bi yazı belki buradaki havayı biraz yumuşatır diye buraya almıştım.Ancak bazı arkadaşlar yazıyı ciddiye almışlar Bazıları bunlar iddianamede var zannetmiş bazıları da benim kişisel görüşlerimi yazan ve Akp'nin kapatılmasını isteyen biri olduğumu zannetmiş.
Arkadaşlar bunlar eğlence olsun diye yazılmış şeyler fazla ciddiye almayınız.Siyasi bir fıkra gibi okuyunuz.

jangofet

Downloader Team Leader
Bazı yorumlar yazıdan daha komik ama:D:D:D
Adamlar gerçek zannetmiş.bazıları da bana hakaret etmiş"Hackhell karizman bu aptallar yüzünden ayaklar altında diye" Zeka fışkıran bi cevap doğrusu...

shamur_80

New member
günahım kadar sevmem ak partiyi ama diyelimki ak parti kapatıldı sonra ne olcakk başa kim gelicek varmı bu ülkeyii iyi yönetebilcek birisi chp nin başındaki deniz baykalmı yönetecek yoksa dewlet bahçelimi hiç kimse onu düşünmüyor ak partinin bu kadar yüksek oy alması onun alternatifsiz olması yaa kimse yok oy vericek. bu adamlar öyle yada böyle bazı konularda iyi şeyler yaptılar ama ülkeyide bir yandan saattılarr koskoca türkiyede ak partinin karşısına geçicek alternatif yok

HeaVenSiS

V.I.P
Akp kapatılmaz arkadaşlar bizim insanımızı .....Yaranıyo nedeseniz boş adam gibi biri gelmedi başa

sezoli85

New member
Harbin arkadaşıma katılıyorum.AKP kapatılırsa ne olacak,dahamı iyi olacak hayır daha kötü 2001 krizini unutmayın arkadaşlar.Birde kapatma davasının açıldığı güne gidin,herşey normal hiç birşey zamlanmamış şekilde ilerliyordu ama kararın kabulünden bir sonraki gün ülke milyar doları geçen zarar etti sonuçta o zararı halk ödeyecek ve ödüyorda bence bu hükemetin değil korkak insanların suçu unutmayınki bizim ordumuzun dünyanın en iyi ordularından biri ve o var olduğu sürece bu ülke şeriat rejimene geçirilemez.

Benim düşüncem

HTML