AKP İsLam Düşmanlığı Resmi EvrakLar!!! !!!

emperyalist ab-d'nin kuklası bir partinin islam dostu olmasını beklemiyoruz zaten...
Eminim ki sizler , ak Parti islam dostu olmadığı için oy vermiyorsunuzdur.:)

Eğer olsaydı kesin ona veririr diniz.

Emperyalitler ile sıkı ilişkiler içinde olan sizlersiniz.

Ülkemizde ki bütün darbeler ABD nin desteği sayesinde olmuştur.

Son olarak ortaya çıkan ve 2004 ve 2005 yıllarında "Sarıkız ve Ay Işığı" isimleri ile planlanan darbe günlüklerinden çok ilginç şeyler yazıyordu

O günlüklerde darbeden neden vaz geçildiğinin sebepleri de yazıyordu.ben bir kaçını yazayımda biraz bilgi saibi olun isterseniz

İşte Günlüklerde darbeden vazgeçilme sebepleri:

1.Medaynın yeterli desteği alınamamıştı

2.Toplumsal destek yoktu

3.ABD darbeyi desteklemiyordu

Şimdi kimler emperyalistlerle işbirliği yapıyor varın siz düşünün

Vtnsvr

New member

Son olarak ortaya çıkan ve 2004 ve 2005 yıllarında "Sarıkız ve Ay Işığı" isimleri ile planlanan darbe günlüklerinden çok ilginç şeyler yazıyordu

O günlüklerde darbeden neden vaz geçildiğinin sebepleri de yazıyordu.ben bir kaçını yazayımda biraz bilgi saibi olun isterseniz

2.Toplumsal destek yoktu

Bu günlük sözde fethullah çetesinin sitesinde yayınlanan uydurma günlüklerden mi alıntı.

RTE

Banned
Bu günlük sözde fethullah çetesinin sitesinde yayınlanan uydurma günlüklerden mi alıntı.

İşinize gelemyince hemende Fetullah çetesi

sen uzayda yaşıyorsun galiba

Burada yaşasaydın o günlükler hakkında mahkmenin "Bu günlükler gerçek" tir kararını ve Bunları ilk defa ortya atan Alper Görmüş hakkında ki beratkararını duyardın

Neyse ben sana başka birşey soracam sen bilirisin uzayda yaşadığın için .

UFO lar gerçekten var mı:)

emrahuner

New member
bildiğim kadarıyla tayyip erdoğan yahudilerin onur ödülüne layık görülmüştü.. ve dediğin diğer ırklar in hepside tayyip e ödül vermiş teşekkür etmişlerdi.. sen konuyu nerden nereye getirdin ama bu söylediklerinin tayyip e akp ye ödül verdiğini teşekkür ettiğini savunucuları seçtiğini unuttun.. saygılarımla
arkadaşım ödülün neden verildiği iyice araştır öyle gel.sağdan soldan duyma haberlerle gelme bana .Türkiyenin en büyük düşmanı yahudi basın .Türkiyeyi istedikleri gibi yönetiyorlar bunların yaptıkları haberlere lütfen inanmayalım araştıralım.ona göre tepki verelim saygılar.

FeaR_LeeS

New member
[Hiç Birinizin Düşünmedigi Birşey Var ki ortada... ÇIKAR Bi düşünün Ne CHP Nede Akp Çıkarı Olmasa ne işi var ordada .. işte birbirlerine Sövüyorlar hırlaşıyorlar .. Yine paraları İndiregandi yapıyorlar Siz hala Din Deyin. Düşmanlık Deyın. Dinsizlik Diyin. Yiyin Birbirinizi ... Her Koyun Kendi bacagından Asılır Sen Kendine düşeni yap gerisini boşver..] Sözlerim hiç degişmeyecek...

MAJESTE

Kadim Dost
bir kişi camii inşaatını durdurdu die bütün chplilere dinsiz dien yüksek zekalı arkadaslarım =)

Türkiyenin %47 dinsiz çıktı iimi =)
chp lilerde çok zekilermiş sandığa gömüle gömüle bıkmayan parasever başkanlarını bırakmıyorlar hala sonra da akp nie kazandı millet şeriatçı diyorlar hala anlamadınız mı alternatif yok kimse kalkıp chp ye oy vermez

emrahuner

New member
Pardon ama ben sana tepki vermedimki?sadece bu kişilerin dinlerine yaptıklarının düşmanlıktan öte bir şey oldugunu belirttim...
sen baya yanlış anlamışsın yazdıgımı...
aslında yalnış anlaşılacak bişeyde yazmadım ama...

İslamın odağı olmak demiyelimde islamı kullanmak diyelim...
Yoksa İslamın odağını bir avuç hain ve şerefsiz yapmak çok yanlış...
Ve madem bu kadar bilgilisin göster bize ne kadar yobaz olduklarını hatta şöyle bi tartışma yapalım sen chpnin yobazlıklarını koy bende sana akpnin hainliklerini yobazlıklarını koyayım tartışalım bakalım terazide hangisi üstün...
İşte bunun karşıtı haberler yapanlarda abd yandaşı ab yandaşı herşeyi islam çatısı altına sokan dini kullanan itlerdir...
Ve biz gerekli en güzel cevabı sonuna kadar AKP ye hayır diyeceğimizi ve bu vatanı sattırmayacağımızı bildirerek veriyoruz sen düşünme bizi...
arkadaşım sana ve senin gibilere cevap yazmaktan bıktım inanki.böyle asılsıl haberlere itibar etmeyin siz diyorum.ama sizin zihniyetinizde bu var nerden bir açık yakalarım nerden saldırırım amacınız bu ülkeyi germekten başka birşey değil..başkanınızın dediği gibi hala 30 yıl öncesinde yaşıyorsunuz.2002 öncesi ülkenin halini hatırlıyosundur herhalde.1938 den sonra bu ülke zihniyetiniz sayesinde yerinde yerinde sayıyor kardeş.kaç tane banka batırdınız.nereleri hortumladınız.iski skandalı cabası.şimdi ne oldu ülke bi düzene girdi çıkarcıların önü kesildi.borçlar ödendi,ve birçok yenilik .ancak eksikler yokmu var mutlaka birlik olmak zamanı tartışarak bir yere gelinmiyor kardeş.ülkenin %99 müslüman deniliyor.kökü yalan .müslüman müslümana zülum edermi kardeş.içimizde ne düşmanlar fitne fesatçılar var.güzel ülkemizin dört bir yanı düşmanlarla sarılı.yarın bir savaş çıksa cephede biz omuz omuza savaşacağız kardeş gerisi yalan yani.
Yahudi basınından alınmış haberlerle kapatılma davası açılıyor.nerde yahudilerin desteği burda sizin toplama haberlerinize göre bi tezat yokmu.var mutlakqa anlayana...

özetle kardeş siz azınlıkların zihniyeti değişmedikçe bu ülke ilerleyemez.%99u müslüman dediğimiz ülkemize Allahın Hukuku gelmedikçe.Kuran-ı Kerimin Hükümleri uygulanmadıkça sizin gibiler daha çok ülkeyi karıştırmaya devam eder.
saygılar...:clap:clap:clap

asas1453

New member
akp şeriat falan getirmez bu size dışardan dayatılmış baskılardır...
bazıları akp şeriat getirecek aman kaçın islam kötü falan dayatmaları altınca kendilerinin bile ne olduğunu bilmediği korkulara giriyorlar.

ANCAK AKP ülke de dini çok güzel şekilde sömürüyor.ülkeyi avrupaya satıyor resmen..yani akp nin amacı şeriat getirmekten çok ÜLKEYİ SATMAK....bunun için şeriat geliyo yok başörtüsü yok billmem ne bunlara takılmamak lazım..zira bunlar birçok kişiyi uyutuyor...AKP bunları kullanarak HALKın desteğini alıyor....

peki nasıl bu AKP den KURTULURUZ...

muhalefetin çok iyi çalışması lazım...
AKP nin ortaya attığı tuzakları değilde AKP nin YAPTIĞI YOLSUZLUKLARI ,HIRSIZLIKLARI, bu vatanı abd ve ab ye NASIL PAZARLAYIP SATTIĞINI halka göstermek lazım..

ülkenin yarısını yabancılar aldı..hala satıyolar bunları görmemiz lazım...

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Ben halkın CHP'ye ne vereceğini burayaz yazarsam yanlış olur :p zaten BAYKAL ve saz ekibinin kaçınılmaz sonu sandığa gömülmek hatta bi dahaki seçimde chp' sandığına ot'atalımda gömülüp kalmış olan inekler aç kalmasın :)

sedapinar

New member

2.Toplumsal destek yoktu

AKP Dayatmacılığına Boyun Eğmeyenler Darbeci mi ? Ya AKP’nin dayatmacılığına boyun eğeceksin ya da “Darbeci” diye suçlanacaksın ..Türkiyede böyle acaip bir demokrasi anlayışı yerleştirilmeye çalışılıyor.Sadece kendilerine liberal ve demokratlar…
Rejimin temellerini sarsacak irticai ve etnik bölücülük konusunda hak istemek normal..
Yargı bağımsızlığı, medya özgürlüğü, işçilerin hakları, üniversite özgürlüğü ve özerkliği kimsenin umurunda bile değil... Birtakım politikacı çocuklarının armatörlük yapmaları, ithalat ihracat yoluyla zengin olmaları, herkesin katılması gereken açık arttırmaların tek katılımcıyla gerçekleştirilmesi, bu yolla satılan arsalar ve medya kuruluşları, bu satışlar için devlet bankalarından verilen krediler hepsi normal hiç rahatsız etmiyor…Ama bütün bunlara hayır dedinmi suçlama hazır..Darbecisin..
AKP’nin dayatmacılığına karşı çıkanları “Darbeci” diye dışardan suçlayanlar ise Avrupa Birliği’nin temsilcileri. Çünkü Türkiye’ye önerdikleri haksız, eşitlikçi olmayan ve adaletsiz özel koşulları, AKP yöneticilerinden başkasına kabul ettiremeyeceklerini biliyorlar.

Bu tezgâha karşı çıkmak, bu oyunu bozmak herkesin,hepimizin tarihsel sorumluluğudur.

ENICMATIC

New member
:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap:clap

şimdi bu forumda seçim zamanıda konuştuk çoğu ak parti diyordu alın size ak parti oldu şimdi kaka parti dimi hey yawrum hey nasılda dansöz gibi kıvırıyor yurdum insanı herşey müstahak bize din de değiştiririz biz daha çok sevap yazılır diye herşeye nasılda kanıyoruz her 4 kişiden 2 kişisi akpye oy verdi be hepinizin sonu bu siyonistler gibi olsun :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

HTML