ahmet kaya vatan hainimidir sence

ahmet kaya sence vatan hainimidir ...

• evet

Kullanılan: 7 18.9%
  • hayir sanmiyorum

Kullanılan: 7 18.9%
  • kesinlikle evet

Kullanılan: 21 56.8%
  • fikrim yok

Kullanılan: 2 5.4%

• Kullanılan toplam oy
    37

jiuzhaiGOu

New member
bu ülkeyi vatan topraklarının dışındakiler değil bu toprakta yaşayıp ihanet edenlerden biridir bu şahıs. şimdiye kadar hiç bir şekilde şarkılarını dinleme ihtiyacı duymadım duymamda en güzel şarkı olsa bile. pkk bayragı altında ve Türkiye bölücülüğü yapan herkes vatan hainidir. Çerkez Ethem e ne yapıldıysa onada yapılması gerekirdi. ama şuan yaşayan ve sadece öldü adlandırılan kişiliksiz herifin teki. Türkiye mi ne yapmalı mesela vatan haini olmadıgını söyleyen arkadaşa gerçegi anlatmalı yok olmuyor mu anlamıyor mu ölümü yakınında hissetmeli. bu vatanın nice kanlarla alındığını ve Türk insanına nasıl saygı göstermesi gerektiğini bilmeli. bu ülkeden gerekirse sürülmemliler.

Styloww
senin hiç askerlik elbisesi kefeni olan kurşunu çıkarılmamış sırtından vurulmuş al bayrağa sarılı tabutu ailesinin gözyaşları arasında sonsuza kadar elinden alınan bi yakının olmamış demekki sen Türklüğün ne demek oldugunu biliyorsun.. yazık ki ne yazık Türkiyem.

kurtulus23

New member
siz konuşadurun..bence apoyu asmayanlar ve ona hala adam gibi uşaklık edip bakanlar ve bu emri uygulayanlar,baştakiler vatan hainidir

kim üstüne alınırsa alınsın!!

ak_esinti

New member
by_azrail_' Alıntı:
arkadaşlar lütfen ya bunu kürt türk çatışması haline getirmeyin ha kürt ha türk önemli olan insanlık ben ahmet kaya hakkında yorum yok diyorum ama bende bir kürdüm ama türk bayrağı altında yaşıyorum türk bayrağı uğrunada kanımın son damlasına kadar da kimle olsun savaşırım lütfen arkadaşlar buna hiç gerek yok hackhell e yakışmayan şeyler bunlar hepimiz kardeşiz ya aynı vatanın çocuklarıyız aynı bayrağın altında yaşıyor aynı ATANIN evlatlarıyız lütfen ya..!
vatan hayını degıl

iSpiK

Kadim Dost
jiuzhaiGOu' Alıntı:
bu ülkeyi vatan topraklarının dışındakiler değil bu toprakta yaşayıp ihanet edenlerden biridir bu şahıs. şimdiye kadar hiç bir şekilde şarkılarını dinleme ihtiyacı duymadım duymamda en güzel şarkı olsa bile. pkk bayragı altında ve Türkiye bölücülüğü yapan herkes vatan hainidir. Çerkez Ethem e ne yapıldıysa onada yapılması gerekirdi. ama şuan yaşayan ve sadece öldü adlandırılan kişiliksiz herifin teki. Türkiye mi ne yapmalı mesela vatan haini olmadıgını söyleyen arkadaşa gerçegi anlatmalı yok olmuyor mu anlamıyor mu ölümü yakınında hissetmeli. bu vatanın nice kanlarla alındığını ve Türk insanına nasıl saygı göstermesi gerektiğini bilmeli. bu ülkeden gerekirse sürülmemliler.

Styloww
senin hiç askerlik elbisesi kefeni olan kurşunu çıkarılmamış sırtından vurulmuş al bayrağa sarılı tabutu ailesinin gözyaşları arasında sonsuza kadar elinden alınan bi yakının olmamış demekki sen Türklüğün ne demek oldugunu biliyorsun.. yazık ki ne yazık Türkiyem.
bu yorum cok tanıdık gelio ;) we katılıyorum :sigara:

atlantis_4

New member

Styloww
ALTINA İMZAMI ATARIM GERÇEKTEN SENİN GİBİ BİRİNİ TANIDĞIMA GURUR DUYDUM
YANLIZ ARKADAŞLAR TÜRK KÜRT KARDEŞTİR AYRIM YAPAN KALLEŞTİR BUNU DİYELİM KAÇ YAPARKEN GÖZ ÇIKARMAYALIM

HTML