Ahmedinejad: İstanbullulardan özür dilerim..

SEGMEN

İstiklal Mahkemesi Hakimi
niye yaşamasın arkadaşım

23 tirirlyona köşkü tadilat yaptırıp oturmasın

parasımı yok

petrolumu yok

ne biçim yaşama şekli bu

insan olarak daha fazlasını hak etmiyormu

yoksa vatandaşın vergisini tamirata kullanmıyormu?

Elasis

New member
Buraya kadar her$ey mükemmeL ...
Peki senin gerek yorumLarında gerekse de sert tavırLarında destekLediğin maLum iktidar partisine ne demeLi ?
EmperyaLizme yeri geLdiğinde boyun eğip yeri geLdiğinde ba$mı kaLdırıyorsun ?
Amerikancı bir parti
Sizin için söylemiştim bunları öcü gibi gördüğünüz bir ülke ve lideri emperyalizme karşı çıkıyor. Emperyalizm kominizm bana uzak kavramlar. Bu bağlamda İranı en çok destekleyen savaş teknolojilerini öğreten sizin idol aldıığınız Rusya destekli bir ülke.

erdenalex

New member
işte fark orda o ucube bunu yapmazken bizim yöneticiler yapıyor hemde ellrinde kilolarca yağ ile yazıklar olsun millet sıcakta işine gidemiyor araçlarda perişan oluyor kimin umrumda vali güler hz. millete tşk ediyor ben sana edeceğimi bilirm ama burası olmaz....

arcaaa

New member
Sizin için söylemiştim bunları öcü gibi gördüğünüz bir ülke ve lideri emperyalizme karşı çıkıyor. Emperyalizm kominizm bana uzak kavramlar. Bu bağlamda İranı en çok destekleyen savaş teknolojilerini öğreten sizin idol aldıığınız Rusya destekli bir ülke.
ztn emperyalizme karşı çıkıyor die adami bağrımıza basalım sonra istanbuldaki mükemmel insanlar gibi tekbirle karşılıyalım demi?Saçmalamayın bnce

GebzeLi

Altın Üye
Sen neden bahsediyorsun ?
Ne saçmaLıyorsun ?
Kim Rusya'yı idoL aLıyor ?

Ben Amerikan EmperyaLizmine, KapitaLizme ve Rus revüzyonizmine kar$ı birisiyim.(DENİZ GEZMİŞ)
Ha $unuda kafana sok
MüsLüman oLmak ABD i$birLikçisi oLmakLa oLmaz
Bugün karde$ dediğiniz FiListin'e en büyük darbeyi ABD-İsraiL yapıyor ve senin destekLediğin iktidar partisi geLmi$ geçmi$ en Amerikancı Türk partisi..
Ama beğenmediğiniz SosyaListLerin FiListin KurtuLu$ Cephesi'yLe karde$ oLduğunu görmezden geLirsin..

T

Banned
Ne saçmaLıyorsun ?

Ben Amerikan EmperyaLizmine, KapitaLizme ve Rus revüzyonizmine kar$ı birisiyim.(DENİZ GEZMİŞ)

Deniz gezmiş:hhmanD
Denz Gezmiş gibileri bu ülkede kahraman oldu ya bazılarının gözünde
Herşey boş bu saatten sonra

Elasis

New member
Ne saçmaLıyorsun ?

Ha $unuda kafana sok
MüsLüman oLmak ABD i$birLikçisi oLmakLa oLmaz
Bugün karde$ dediğiniz FiListin'e en büyük darbeyi ABD-İsraiL yapıyor ve senin destekLediğin iktidar partisi geLmi$ geçmi$ en Amerikancı Türk partisi..
Ama beğenmediğiniz SosyaListLerin FiListin KurtuLu$ Cephesi'yLe karde$ oLduğunu görmezden geLirsin..
Al şimdi yine başladık ezbere devam. Amerikanın sisteminde sanal alemini kullanacaksın. Amerikan filmlere müziklere dinleyeceksein Amerikan içeceklerini içeceksin hatta arası rus icadı votkayı Red Bull alıp karıştıracaksın, sonra Coca Cola sıcaklarda serinliyeceksin amerijan müzikleri ile kafa sallayıp en sevdiğin parçanın ismini yazacaksın. Dumanını tütürdüğün Marlboro v.s. bütün sigaraları tercih edip 3-5 kuruşunu her gün onlara vereceksin. Fazla uzatmayalım. Sonra da ben Amerikan emperyalizmine karşıyım diyeceksin. Ben de karşıyım o zaman.

Bir zaman sonra Dursun Karataş ta kahraman olursa hiç şaşma cenazini görmüşsündür.

ztn emperyalizme karşı çıkıyor die adami bağrımıza basalım sonra istanbuldaki mükemmel insanlar gibi tekbirle karşılıyalım demi?Saçmalamayın bnce
İster bas ister basna o bize doğal gazı basmadığı zaman kışın ortasında soğukta kalabilirisin. Adama sevmeye bilirsin fakat doğal kaynaklarına komşu olarak Ticari ilişkilerine ihtiyacımız var.

GebzeLi

Altın Üye

Evet kahraman bencede..Humeyni'den gayri!

Al şimdi yine başladık ezbere devam. Amerikanın sisteminde sanal alemini kullanacaksın. Amerikan filmlere müziklere dinleyeceksein Amerikan içeceklerini içeceksin hatta arası rus icadı votkayı Red Bull alıp karıştıracaksın, sonra Coca Cola sıcaklarda serinliyeceksin amerijan müzikleri ile kafa sallayıp en sevdiğin parçanın ismini yazacaksın. Dumanını tütürdüğün Marlboro v.s. bütün sigaraları tercih edip 3-5 kuruşunu her gün onlara vereceksin. Fazla uzatmayalım. Sonra da ben Amerikan emperyalizmine karşıyım diyeceksin. Ben de karşıyım o zaman.
Evet bak kendini açıkLamı$sın :hhmanD
Ama sadece bir eksi var birde Amerikancı bir partiyi destekLeyeceksin sonra ben EmperyaLizm kar$ıtıyım müsLümanım diyeceksin =)

Bir zaman sonra Dursun Karataş ta kahraman olursa hiç şaşma cenazini görmüşsündür.
Dursun Karata$ nerden çıktı ?
Oda soyu bozuğun teki!
Tanıyamamı$sınız beni haLa =))

Çamur at izi kaLsın yapı$mazsa Lekesi kaLsın
eLais hesabı :hhmanD

Elasis

New member

Evet bak kendini açıkLamı$sın :hhmanD
Ama sadece bir eksi var birde Amerikancı bir partiyi destekLeyeceksin sonra ben EmperyaLizm kar$ıtıyım müsLümanım diyeceksin =)
Dursun Karata$ nerden çıktı ?
Oda soyu bozuğun teki!
Tanıyamamı$sınız beni haLa =))
Çamur at izi kaLsın yapı$mazsa Lekesi kaLsın
eLais hesabı :hhmanD
Evet Ben müslümanım. Ben gerici amerikancı abdci yobaz sılkmabaşcı irancı işbirlikçi şeriatçı eski milli görüşçı partiyi destekliyorum. Benim tercihim.

Dursun Karataş nerden çıktı o da devrimciydi. Devrimci Halk Kurutuluş Partisi Cephesinin lideri tıpkı. Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu kurucusu Deniz Gezmiş gibi T. C. nin içinde ordu kurmuşlar.Cephe kurmuşlar. Kime karşı ne ordusu?

Konuyu daha fazla dağıtmıyalım.Emperyalizmin senden büyük düşmanı İranın Ahmedi Nejat uzatmaya gerek yok. Bak adam bütün füzelerini İsraile çevirmiş bekliyor. Siz de klavye başında karşı olan. Zaten çarşı her şeye karşı.

GebzeLi

Altın Üye
Evet Ben müslümanım. Ben gerici amerikancı abdci yobaz sılkmabaşcı irancı işbirlikçi şeriatçı eski milli görüşçı partiyi destekliyorum. Benim tercihim.
PerdeLerini kaLdırdın tebrikLer...

Elais' Alıntı:
Dursun Karataş nerden çıktı o da devrimciydi. Devrimci Halk Kurutuluş Partisi Cephesinin lideri tıpkı. Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu kurucusu Deniz Gezmiş gibi T. C. nin içinde ordu kurmuşlar.Cephe kurmuşlar. Kime karşı ne ordusu?
Her devrimci sosyaListmidir ? Ahmedinejad'da devrimci ama kar$ı devrim .. $eriatı getirirken oda devrim yaptı.
Atatürk'te devrimciydi.Oda devrim yaptı
Lütfen kavramLara kıstıLama getirme
DHKP-C 90'Lı yıLLarda kuruLmu$tur.Örgütün siyasi çizgisi sosyaLizmLe bağda$mamaktadır.Çünkü bir terör örgütüdür.80 öncesi kuruLan örgütLer ayrıdır onLar üniversite ayakLanmaLadır...Senin bahsettiğin DHKPc ise dağLarda faaLiyet gösteren bir terör örgütüdür.Tıpkı bir PKK gibi..!

Ama sen perdeLerini kaLdırmı$sın zaten ben sana artık"gerici amerikancı abdci yobaz sılkmabaşcı irancı işbirlikçi şeriatçı eski milli görüşçı "
diye hitap edicem..
Umarım hakaret sayıLmaz çünkü kendi ağzınLa söyLedin bunLarı :hhmanD

Konuyu uzatan sensin.:goz:

Elasis

New member

PerdeLerini kaLdırdın tebrikLer...

Her devrimci sosyaListmidir ? Ahmedinejad'da devrimci ama kar$ı devrim .. $eriatı getirirken oda devrim yaptı.
Atatürk'te devrimciydi.Oda devrim yaptı
Lütfen kavramLara kıstıLama getirme
DHKP-C 90'Lı yıLLarda kuruLmu$tur.Örgütün siyasi çizgisi sosyaLizmLe bağda$mamaktadır.Çünkü bir terör örgütüdür.80 öncesi kuruLan örgütLer ayrıdır onLar üniversite ayakLanmaLadır...Senin bahsettiğin DHKPc ise dağLarda faaLiyet gösteren bir terör örgütüdür.Tıpkı bir PKK gibi..!

Ama sen perdeLerini kaLdırmı$sın zaten ben sana artık"gerici amerikancı abdci yobaz sılkmabaşcı irancı işbirlikçi şeriatçı eski milli görüşçı "
diye hitap edicem..
Umarım hakaret sayıLmaz çünkü kendi ağzınLa söyLedin bunLarı :hhmanD

Konuyu uzatan sensin.:goz:
Yukarıda ki söylemler zaten bize siz sıfatlandırdınız. Bizde kabullendik. Ne yapalım gericiyiz bu ülkede birinciyiz. Gerçekler acıdır.

GebzeLi

Altın Üye
Yukarıda ki söylemler zaten bize siz sıfatlandırdınız. Bizde kabullendik. Ne yapalım gericiyiz bu ülkede birinciyiz. Gerçekler acıdır.
Evet gerçekLer acı
Sayın "gerici amerikancı abdci yobaz sılkmabaşcı irancı işbirlikçi şeriatçı eski milli görüşçü"

HTML