adsl de limit aşımı

yilmazgure

New member
Arkadaşlar ben 27GB downloadım var. 4GB kotalıyım. bana 89 YTL fatura yazmışlar daha ödeme zamanı gelmedi. Ne yapmalım itiraz edicem ama nasıl?

eurostar

New member
%25 lik degeri aşamayacagını biliyodum ama en başından beri denemeye korkuyodum.Bundan sonraki mantıgım battı balık yan gider.Bu arada gecen ay 2 tane mp4 film indirdim ikisinin toplamı 650 mb civarı başka bişi indirmedim.Hatta msn de cam bile acmadım cok fazla etkilemedigini bildigim halde en cok yaptıgım sey msn ve hackhell de dolaşmak.Ama bi baktım 4,2 gb yazıyo artık kafam girsincilerden biriyim....

ReddeviL10

New member
Banada bi kere olmuştu.!Adslnin içinde verdiği kota programı 4 gb gösterirken ben 6 gb indirmişim.!!Girdi bana ama sonra ttnetin adsller için yapmış olduğu siteden takip edince gerçeğği gördm...

akrep1991

New member
hiç o kadar limiti aşmadım ama bilgilendirmen için teşekkürler.Demek ki 60 ytl 'ye kadar limiti aştıysak;" boşveeeeer indirmeye devam" diyeceğiz.SAĞOL.

pori

New member

bu ay 2 GB bedava die bi film indirdim ve aralık ayını 5.81 GB olarak tamamladım

Yıl Ay Toplam Upload Toplam Download

2007 Aralık (750,523 MB) (5,81 GB)

Aralık ayı faturası 61 YTL. geldi...

bu nedir yha :mad:

manaqmanaq

New member
valla ben 2 tane dvd oyun indirdim faturam 92 ytl geldi kime inancaz biz şimdi ama belki 2006 da öle bişi yoktur yinede temkinli yaklaşmak lazım derşm ben ama karar size kalmış

uzaylıcan

New member
Ben farklı bir konuya değinecem. Yeni kullanıcı arkadaşlarında haberi olsun. İnterneti ayın 17'sinde bağlattım. On üç gün içinde yaklaşık 3 gb kullandım ve gelen fatura beni ürküttü. Kotayı aşmadığım halde fazla para ödedim. Nedeni 4gb üçe bölüyorlarmış. Yani 10 gün içinde 1 gb aşmayacakmışız.Aylık kullanımda yine aynı ücret indirsende indirmesende fakat yeni bağlantılarda böyleymiş.

alister

New member
bırakın ya böle şeyleri bu bilgi dorudur 61.25 ytl gelir ama bu .... türk telekomu benim 2. ayında olan sınırsız adslimin bütün faturaları ödenmiş haldeyken bu ay ....ları 1 mbps limitsiz kullanırken faturadada yazarken 70 ytl yazdı aradım sordum bana dedilerki "Adsl Kullanım Limitini Aşmıssınız Kota Aşımına Uğramış" Dediler bende dedim bu nası oluo LİMİTSİZKEN nasıl LİMİT AŞIMINA gitti dedim olmuş işte dediler bundan sora anladımki ttnetin werdii kıytırık adsli geri wericem gidecem smile adslden alıcam millet kalite dior ttnet bize paranın babasını faturaya yazıor bizde mecburen ödüoz amerikada bile 1 mbps 5 dolar bile deil bizde 70 ytl ne biçim dünya türk türkü kazıklıor ne biçim milletiz yazık wala dewlete

porcha16

New member
Bunu farklı yorumlayıp takip eden aylarda aştığım kota ücretini ödemem gerektiğini söyleyenler var. İşin garibi telefon açtığımda bir kişi bunu derken diğer kişi, sadece o ay için geçerli diyor. Lütfen bu iş ile karşılaşmış, daha önce böyle bir fatura ödemiş birisi cevap versin. Şimdiden teşekkürler. :vur

HTML