admin yetkilerini nasıl verebilirim

zorrodx

New member
arkadaşlar benim beldem adına yaptırdığım küçük bi forum sitem var ve bazı şeyleri deneme yanılma yoluyla öğrendim ama bilmediğim çok şey var benden başka bir üyeyi daha admin yapmak istedim ve admin sayfasından yapmaya çalıştım ama bende görülen admin sayfası onda görünmüyo başlıklarım çoğu yok bunu nereden nasıl ayarlayabilirim bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim bu arada 3.7.2 sürümü kullanıyoruz.

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
admincp / üye grubu / admin yetkileri (Administrator Permissions) ordan istediğin admine isteğin yetkiyi verebilirsin.

zorrodx

New member
admincp / üye grubu / admin yetkileri (Administrator Permissions) ordan istediğin admine isteğin yetkiyi verebilirsin.
ilginiz için çok tesekkur ederim...
Administrator Permissions a tıkladığımda bunlar yazıyor acaba ne yapmam gerekir???

Sorry, you are not allowed to edit administrator permissions.

If you think you should have permission to access this page, you will need to edit the $config['SpecialUsers']['superadministrators'] variable in the includes/config.php file.

To allow the administrators to access this page, edit the variable to include the user IDs of those administrators should have access, separating each user ID with a comma, like this:

$config['SpecialUsers']['superadministrators'] = '1,25,57';

To allow only a single administrator to access this page, simply add that user's ID with no commas, like this:

$config['SpecialUsers']['superadministrators'] = '1';