admin ve moderator arkadaslardan bir rica

harem

New member
selamun aleykum

admin arkadaslarım bu sadece bir sitemdir!!!

su forumda bişileri paylasalım bişiler yapalım insanlar bişiler gorsun ogrensin diye tum caba ve gayretlerimizi bazı kişiler bosa cıkartıyorlar.

su an dusunmeye basladım acaba bu formun bi admini yada moderatoru yokmu??

nedir bu? diyeceksiniz bizler istiyoruz ki insanlar bişi ogrensin.

ama goruyorumki forum pazarlık alanına donmus ;
biri dolandırıcı diyor oburu satıyorum diyor biri iftira diyor vs.vs.vs

su foruma yakısmayan sozler sarfediliyor ve buna kimse engel olmuyor

ve su andan itibaren bi kez daha yazmak istemiyorum inanın bunlara engel olunmaz ise artık bu formada yazı yazmıyacagım.

ha sen kimsin ister yaz ister yazma diyebilirsiniz ama artık yeter paylasımdan cok ring alanına dondu forum.

goruslerime katılan arkadaslara tesekkur ediyorum katılmayanlarada tesekkur ediyorum.

ve biraz birbirimize saygılı olalım diyorum...

saygılar

karantina8

New member
aynen katılıyorum kardeş burda paylaşımdan çok reklam var bende anlamadım yönetici arkadaşlar ilgileneceğini umuyorum.

Solariz

Administration
su foruma yakısmayan sozler sarfediliyor ve buna kimse engel olmuyor

bu kelimelerinden birşey çıkartamadım biraz daha açarmısın konu nedir senin elini kolunu baglayan rahatsız eden kimdir
reklamlar olucaktır reklam olmadan hh nin dahada çok büyümesi imkansız neden dersen 1200 ytl her ay cebinden ödeyebilicek bi babayigit göremiyorum ben 1 sene büyük meblalar ödeyip bu forum için çok çaba sarf ettim öle lafta atıp tutmayla olmaz güzel kardeşim. nedir derdiniz anlatın linkmi veriyorsunuz pm mi atıyorsunuz yapın konuşalım bu yazdıklarınızdan hiç birşey anlamadım bekliyorum.

1sc0rp!tX

Altın Üye
Somut Bir$ey Gösterelim..

dmsyazilim

New member
Harem isimli arkadaş biliyorum yazmış olduğumuz kelimeler hoş kelimeler değil anlarsınızki dolandırmakta hoş değil,bizim görevimiz aramızda böyle dolandırcı insanların (Mudanyall isimli üyenin) bulunmsasını önlemek ve onları topluma teşhir etmektir.

Seni anlıyorum ama aramızda o şerefsizin (Mudanyall isimli üyenin) hiçbirşey yokmuş gibi bulunması beni rahatsız ediyor.

Bu şerefsizi (Mudanyall isimli üyeyi) herkez öğrensin istiyorum.

dmsyazilim

New member
Alın somut bilgi size

14.09.2007 13:53:14 dmsyazilim Emin OKTAY oradamısınız

14.09.2007 13:54:44 Emin OKTAY dmsyazilim mailini aldım

14.09.2007 13:54:44 dmsyazilim Emin OKTAY merhaba

14.09.2007 13:54:51 Emin OKTAY dmsyazilim cuma gunu

14.09.2007 13:55:00 dmsyazilim Emin OKTAY niçin cevap vermiyorsunuz

14.09.2007 13:55:04 Emin OKTAY dmsyazilim ne kadar server yenilencek diye bi mesaj yazmıstım

14.09.2007 13:55:11 dmsyazilim Emin OKTAY 1 haftadan fazladır bakamıyorum

14.09.2007 13:55:19 Emin OKTAY dmsyazilim hee

14.09.2007 13:55:21 Emin OKTAY dmsyazilim bakamıyon

14.09.2007 13:55:23 Emin OKTAY dmsyazilim ozaman baksaydın

14.09.2007 13:55:27 Emin OKTAY dmsyazilim siktir git

14.09.2007 13:55:30 Emin OKTAY dmsyazilim digiturke

14.09.2007 13:55:35 Emin OKTAY dmsyazilim 50 ytlmi çaldı

14.09.2007 13:55:38 Emin OKTAY dmsyazilim adamın biri

14.09.2007 13:55:42 Emin OKTAY dmsyazilim digiturk açtı bana

14.09.2007 13:55:43 Emin OKTAY dmsyazilim de

14.09.2007 13:55:46 Emin OKTAY dmsyazilim hadi bye

14.09.2007 13:56:09 dmsyazilim Emin OKTAY neyse ayarları verecekmisiniz

14.09.2007 13:56:57 Emin OKTAY dmsyazilim adam ol öle bişi iste

Solariz

Administration
anlayanınız varsa lütfen açıklayın neden dolandırıldınız kim size neyi verdide hh i suçluyorsunuz onu anlamıyorum?

mudanyall

New member
dmsyazilim kopyalamıssın ama eksik bilgiler var orda ...
14.09.2007 13:55:11 dmsyazilim Emin OKTAY 1 haftadan fazladır bakamıyorum
diyorsun maile bakmadan bana tehtit mesajı olarak mail atiyorsun ..

mail atıyorum mailine bakmıyorsun .. bana mail atiyorsun diyorsunki digiturke şikayet ettim seni ben herkese mail atiyorum takip ediceksin tehtit etmiceksin anlayıslı olmazsan geregini yaparım .. + sıkıldım bilgileri veriyorum baskalarına veriyorsun izleyemiyom diyorsun . makinadan ip numarandan gozukuyor . yapmadım etmedim yok kimseyi dolandırcak kadar aciz deyilim dolandırsam bile birtek sen uye deyilsin + toplu mail atip kullanıcılara mudanyali söle böle yazmıssın .. neden peki diyer arkadaslar dolandırılmadı ? açıklarmısın burda form kirliliği yapma bilader .. kim sana çare bulacak 2 senedir bu formda duruyorum ben .. dürüst insan ol server bakıma alınıyor diyorum mail atiyorum su olucak bu olucak diyorum mail atiyorum .. sen bana diyorsunki maile bakmadım mailine bakmadan bana nasıl mail atiyorsun seni şikayet ettim sen bölesin sen susun busun diyorsun adam akıllı birşey sorsan yardımcı olurum ... benim sirtimdan rant kazanan cok insan yakalım burda benim gibi yardım eden insanda bu işlerde olmaz sunu bil .. tel numaram herkesde var ararlar bir sorun oldumu .. burda bosuna form kirliği yapma .. istediğin kadar yaz ben burdayım .. yine sana cevap veririm yine veririm sen simdi bana inat aç herkese ver oke madem dürüst insansin .. madem server açabiliyon niye benden bişi aliyon buda merak konusu .. kimse bisi alcak almıcak diye bir kural yok kapım herkese açık ama akıllı delikanlı ol. tehtit ettin beni bişi demedim madem bi iş yapıyorsan arkasinda dur .. senin ve senin gibi kişiler yüzünden diyer arkadaslarimiz serverdan faydalanamıyorlar şimdi ne cevap yazarsan yaz umrumda olmazsın akıllı olur karsıma çıkar konusursun burda insanları rahatsız etmeye hakkın yok . burda ben konu açıyorum yardımda ediyorum bilgide paylaşıyorum . konularıma bak kimseyi rahatsız etmiyorum . dikkatini çeksin

harem

New member
digital dunyasında yaklasık 6 yıldır takılıyorum belirli bi bilgi birikimim var ve bu bilgi birikimi bana cogu kişiyi tanımama sebep oldu ;

bu konunun tam olarak acıklanmadıgını yazmıssınız ben biraz daha ozetmek istiyorum

gecenlerde bi kac kişi ile konustum ve inanınki soledikleri sozler beni incitti
( lodos; bak ben hackhele yazıyorum oraya takıl arkadaslarınıda oraya getir orada yazalım cizelim paylasalım, aytt; hocam iyi guzel soluyorsunuzda hackhellde bu konularda cok dolandırıcı var diye duydum forumda yazılanlarıda azcık okudum yazılanlardan sonra o forumdaki kişilerden alacagım bilgilerden faydalanmak bana aptallık geliyor ben oradan kesinlikle ve kesinlikle (server) bilgisi satan kişilerden almıyorum ve o forumuda arkadaslarıma tavsiye etmiyorum lodos; sende server almazsın bilgi al sadece gel heryerde olur bole seyler , aytt; olede hocam biraz bi konu uzerinde ilgilendinmi hemen PM atıyorlar gel kardes senide aramıza alalım gibi dayanamıyoruz giriyoruz sonucu belli.......)

konusmalar devam edip gidiyor demek istedigim su burada kimseye hic bi şekilde sen susun sen busun gibi bişi solemedim solememde ama insanların akıllarında kalan bumu olmalı sizce ben istiyorum ki biraz daha seviyeli olsa ne alur acaba şimdi caba derken kastımda su dısarıdan suradan buradan tanıdıgımız insanlara diyoruz hackhelle gelin tanısalım goruselim bu sayede sitenin uye sayısıda cok olur ben ole dusunuyorum yani ama burada yazılan bi kac yazıdan dolayı belkide o kadar cok kişi bu siteden uzak duruyorki bilemiyoruz .

admin arkadasım inşallah biraz daha acıklayıcı olmustur.

saygılar

dmsyazilim

New member
Dolandırıcıya ve yalancıya cevap

Dolandırıcı,yalancı ve sahtekar mudanyall böyle yalan konuşma, ben seni dt ye sikayet ettim demedim.Sen bana sikktir git dt ye şikayet et dedin,konuyu saptırarak kendini su üstüne çıkarma,erkeksen mailini açık bulundurursun,diyorsunki benim telefonum herkezde var diyorsun,sana sesleniyorum erkeksen telefonunu banada bildirirsin,böyle yalan konuşmakla bu işler olmaz.

Diyorsunki adres bilgilerini başkalarına veriyorsun ip burda görüyorum diyorsun.Şerefsizlik yapma ve yalanda konuşma ben kimseye bilgilerimi vermedim,ben zaten yayını donmalar ile seyrediyordum,bu konuda sana defalarca mesaj attım ama sen zahmet edipte cevap bile vermedin.Senin hizmet anlayışın bumu be dolandırı,sahtekar ve ayrıca yalancı

Ben sana tehdit mesajı attım ama bu mesaj bütün ipler koptuktan sonra atılan mesajdır.Yalan konuşarak insanları kandırmaya çalışma.

Adam gibi soru sorda söyleyelim diyorsun,ben sana defalarca bilgi almak için mesaj attım sen zahmet edipte mesajlarıma bile cevap vermedin.Sahtakarlık yaparak insanları kandırma.

Ben dolandırcı değilim ve diğer kullanıcıları niçin dolandırmıyorum diyorsun,eğer erkek ve namuslu biriysen benim paramı iade edersin,ama sende bu özellikler ne gezer,eğer böyle yaparsan ben bu sitede senden tüm milletin huzurunda özür dileyeceğim,varmı böyle bir cesaretin,hadi konuşta millet öğrensin bunları.

Ben serveri senin gibi insanlara inat açıyorum.Namussuz ve dolandırcılar insanları dolandırmasın diye.Senden paylaşım aldıysan sana güvendiğim içindir,çünkü kendini o kadar dürüs lanse ediyorsunki insanlar senin dürüst olduğunu sanıyorlar,ama gerçekler böyle değil herkez bunu böyle bilsin.

Akıllı olur karşıma çıkar konuşursun diyorsun diyorsun şerefsiz erkeksen adresini bana verirsin seninle öyle hesaplaşırız.Bu kadar palavra atma,benim işim sen ve senin gibi şerefsizleri toplumdan temizlemektir.

HTML