acil yardım !! pc ye format attık pc acılınca şifre istiyor yardım ???

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
yanılmıorsam pc açılırken F8e bas ardından güvenli modu seç açılır.

helenii

New member
banada boyle bişet oldu microsoftu aradım ingilizce bi güzel muhabbetten sonra bi sayı söyledi 4*9 36 hanelimi ne belki daha fazla sorun halloldu....ama bunla alakası warmı hiç bilmiyom

(yasal xp kullanmanında bi avantazını ilk kez gördüm :) )

rawdead

New member
tamamen eklediğiniz vista temasından kaynaklanan bişey parola girmenize gerek yok tamam a basıp direk girebilirsiniz o ekranın açılışta çıkmasını istemiyorsanız vista temasını kaldırın sorun kalmaz bazı vista temaları böyle sorunlu oluyor problem ondan kaynaklanıyor..

mexbeyn42

New member
ekran kartı bilgileri çıkarken yani ilk başta basman gerekiyor DEL basarsan bios ayarlarına girer sen F8 e basıcaksın....

emre1989

New member
hangi oturumda geliyor?administrator kullanıcısında istiosa işin zor.baştan format atman lazım.windowsu kurarken koyduğun parolayı hatırlaman lazım.güvenli modda bile bu şifreyi isticek.bios piliylede alakalı bşy deil.

curcurnam

New member
Bilgisayarınızı Resetleyiniz Ve Resetledikten Sonra F8 Tusuna Basın Durmadan ( Basılı olarak tutmayın aralıklarla basınız ) Daha Sonra Karsınıza Cıkan Ekran da Güvenli Modu Seciniz. Bilgisayarınız Güvenli Modda Acıldıktan Sonra " C:\WINDOWS\system32" Klasörü İçinde Bulunan " lusrmgr.exe " ' yi çift tıklayarak Acınız . Karsınıza Cıkan Ekranda " Users" Bolumunde Mevcut Kullanıcıları Goruceksınız. Mevcut Kullanıcınıza Sifre Koymak Veya Kaldırmak İçin Kullanıcınızın Üzerine Sağ Tıklayarak " Parola Belirle (Set Password) " Diyerek Mevcut Paroladan Kurtulabilir veya Silebilirsiniz. Bir Diğer Yol İse ERD Commander Dir. Fakat Bu Programı Temin Etmeniz Gerekmektedir ve Programın Kullanımı Her Ne kadar Kolay Olsada Temel Yolları İzlemeniz Daha da Mantıklıdır. Umarım Bilgiler İşinize Yarar. Saygılarımla İyi Çalışmalar...

kahkaha

New member
Dostum erd 2005 diye bi program var. daha dogrusu boot özellikli yapirosun ayri bi LIFE WINDOWS gibi aciliyor orda kolaylik admin sifresini degistiriyorsun.

HTML