Acil Acil Acil!!!

HKuyucu

New member
arkadaslar az once evin bahcesinde bi martı buldum. sanırım kendini bilmez serefsizler hayvanı perisan etmis. iki kanadı birden kırılmıs. sag kanat diresek ustunden gibi duruyor da sol kanat cok daha kotu, eklem yerinden kırıkmıs gibi duruyor. sabah olunca hemen veterinere goturucem ama bildiginiz ve onerebileceginiz iyi bir veteriner var mı bana soyleyebileceginiz, istanbul avrupa yakasında? yoksa onume gelen ilk veterinere girmek zorunda kalıcam,ilk defa boyle bir olayla karsılastım,bildigim iyi bir veteriner yok.

CMuRDeR

New member
Valla Kardes Cok Acayip Bir Durum Ama Seni Bu Guzel Hayvan Sevginden Dolayı Kutluyorum , Herkez Yapmaz Herhalde Senın Yaptıgını...

sapicbroth

New member
arkadaşım sesin yerinde olamak istemezdim ama o hayvan sabaha kadar acı çekecek lütfen bir taşın üzerine yatır ve bir kerede kafasını gövdesinden ayırabilecek bir bıçakla tek darbede öldür nihayetinde kendini onun yerine koy iki kolun birden kırık iken tam 8 saat bekleyebilirmisin bu sırada kesinlikle kangren olacak ve bir daha uçamayacak 8 saat boşuna bekleyecek anlıyormusun beni 33 yıllık serenefilciyim ve yüzlerce kez başıma geldi günahına ben kefilim ve razıyım anlıyormusun lütfen en kısa zamanda veterinere götüremiyorsan öldür onu sabaha kalırsa birdaha asla uçamaz

infatuate

İstirahatte
kozyatağı carrefour'un karşısında vetland isimli bir weteriner war, biz köpeği oraya götürüoruz iyidir ..

lanet_zebani

New member
arkadaşım sesin yerinde olamak istemezdim ama o hayvan sabaha kadar acı çekecek lütfen bir taşın üzerine yatır ve bir kerede kafasını gövdesinden ayırabilecek bir bıçakla tek darbede öldür nihayetinde kendini onun yerine koy iki kolun birden kırık iken tam 8 saat bekleyebilirmisin bu sırada kesinlikle kangren olacak ve bir daha uçamayacak 8 saat boşuna bekleyecek anlıyormusun beni 33 yıllık serenefilciyim ve yüzlerce kez başıma geldi günahına ben kefilim ve razıyım anlıyormusun lütfen en kısa zamanda veterinere götüremiyorsan öldür onu sabaha kalırsa birdaha asla uçamaz
arkadaşa aynen katılıyorum yazık o hayvan dayanamaz bencede bian önce acısını dindirmelisin. cani falan sanmayın aslında bende hayvanları severim ama böyle bi durumda hayvana eziyetten başka bişi olmaz

HKuyucu

New member
bu dusunceyle cok bogustum kafamda ama tam olarak isi bilmedigim icin veterinerin vericegi cevabı duymadan yapamayacagımı anladım. yanıldıgımı umarak sol kanadın eklemden kırılmamıs olmasını diliyorum kendimce. ben de kahroluyorum hayvan ıslık gıbı bır ses cıkarıyor ama dedigim gibi...umut:(

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit: kusların kemikleri bildigimiz kemik yapısından farklıymıs. bi kere kırıldımı -kırıldıgı an dahi veterine yetistirseniz- bir daha duzelme sansi yokmus. veteriner "uyutucaz" dedi. ben sandım kanadı kesip duzeltmek icin uyusturucaklar. hayır ötenazi dedi. öldürücez yani dedim. maalesef dedi:(

velhasıl siz siz olun benim karsılastıgım gibi kanadı kırılmıs kus gorurseniz hic umut beslemeyin olabilicek en hızlı sekilde acı vermeden oldurun bi sekilde. yoksa benim gibi cahillikten umut besleyerek saatlerce aci cektirmis olursunuz hayvana:(

MeLaNKoLiX

New member
ne kadar hayvan seversin ya tebrik ediyorum önünde saygıyla eğiliyorum.Böyle insanlar kalmadı.Onu o hale getiren de büyük ihtimalle bi insan evladıydı ama insan deildi işte fark.

visi0n

ѕтαη∂.ву &
arkadasım coqu yerde kusLara bakmıyorlar..Benim bi muhabbet kusum var veteriner veteriner gezdim kimse bakmadı...megersem soquk almıs ... sıcak ortama koydum iyilesti bir süre sonra :)

HTML