Abdullah ÖCALAN: AKP Benim İstediklerimi Yapıyor!!!

nedensiz35

New member
Senin verdiğin oydan insanlığa ne hayır gelir? Galiba apo ile bağlantıları zoruna gitti. Ne güzel işler iyiydi de mi? :durdurun

AnaToLiaN

MeCCaH
arkadaşlar hiç mi televizyon izlemiyosunuz..Ergenekonun un amacları dogrultusunda AKP yi karalama kampanyası var...ben onu diyorum siz nerelere cekiyosunuz konuları...yada ben mi yanlış anlattım :D

hasreddin

New member
Nasıl olsa ergenekonun pkk ile bağlantıları oldugu açıklandı malum akp de ergenekonun üzerine gidiyor bu açıdan akp yi kapatmaya çalışıp psikolojik yıpratmaya çalışıyorlar aponun bu şekilde açıklama yapmasınıda ergenekonculardan aldıgı bir talimat olarak akp kapatılma sürecine katkısı olsun diye yaptıklarını düşünüyorum.

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Kardeş kardeş geçiniyorlar desene tayyip efendiyle... Yakışır hiç şaşırmam.. İkiside farklı alanlarda

bölücü nede olsa...

OrHUN_BEY

New member
arkadaşlar hiç mi televizyon izlemiyosunuz..Ergenekonun un amacları dogrultusunda AKP yi karalama kampanyası var...ben onu diyorum siz nerelere cekiyosunuz konuları...yada ben mi yanlış anlattım :D
Yok biz almayalım. Malum sansürlü televizyon izlenmiyor. Ötekilerde AKP'nin propagandasından başka bir şey yapmıyor. AKP'nin karalanmaya ihtiyacı yok ki hem. Bir tane açık yeri yok. Kapkara her tarafı...

HTML