ABD önümüzdeki 15 yıl içinde Türkiye'ye Saldırırmı?

Amerika Türkiyeye Askeri hareket başlatırmı

• Yok nerde onlarda o döt

Kullanılan: 70 68.6%
  • Giricek tabi her yeri .iktiler

Kullanılan: 21 20.6%
  • Onlar deilde biz gireriz

Kullanılan: 9 8.8%
  • ben emperyalistim girsin tabiki:D

Kullanılan: 2 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    102

mawo25

New member
butun yorumları okudum arkadaşım ama asıl olan şu ki turkiye ele gecırıp yıyeceklerı bır lokma degıl bence sıkar aslında bu yorumuda yazmak ıstemezdım cunku cok sacma bır fıkır bence ekonomık olarakta ele gecırseler bıle bu mıllet kurtuluş savaşını kazanırken sılahı bıle yoktu

fatih16

New member
Amerika nın bize girmesi için onlarda biraz

(G)üven

(Ö)zveri

(T)ecrübe olması gerekir.....

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
Alışmış KudurmuşTan Beterdir...

Iraq,İran Derken Sıra Bize Gelecek AmA BaBa Yı Alırlar :D

aqra001

New member
Siz öyle sanın... yahudilerin 5000 yıllık egomanyası nil ve fırat nehirleri arasındaki bütün toprakların kendilerine ait olduğunu belirtir. Bunu başarmak için ne gerekiyorsa bu güne kadar hepsini yaptılar. Filistinli çocuklar dedelerinin mezarlarını yıllar önce yahudilere sattıkları topraklar yüzünden tekmeliyorlar.Hem sonra ne ile savunacaksınız memleketinizi??? İsrail in, Amerikanın elinde bulunan hangi nükleer silah var elinizde? Yakın bir zamanda kısa dönem olarak askerlik yaptım. Eğitimde verdikleri keleş lerlemi kurtaracaksınız bu memleketi ya da her dakika orda olduğu için küfreden askerlerlemi? veya askerine eziyet etmeyi meziyet sanan rütbelilerlemi??? Eskiden topumuz tüfeğimiz yoktu ama sağlam bir iman ve itikadımız vardı. Çanakkale de 250 kg. lık top mermisini kadırıp topun ağzına koyan kuvvett neydi dersiniz?? Bırakın arkadaşlar palavra sıkmayı, Amerika ya da israil Türkiye ye girmek istesin 24 saat bile sürmez, hatta kendileride uğraşmaz bizi birbirimize boğdurur. Bakın Irak a, Kürt- Sünni- Şii çatışmalarında hergün 100 lerce insan ölüyor. Biz beyinsizler de kendimizi kandıryoruz, yok Amerika girerse şöle olur yok böle olur... Çok yakında göreceksiniz haritalar değişecek ve yakın bir tarihte malesef Türkiye de bu kaosun içine sürüklenecek. Ama biz hala oyunda oynaştayız. Bir ermeni öldürüldü diye sokaklara çıkıp HEPİMİZ ERMENİYİZ diye bağıracak kadar kişiliksiz ve karaktersiz olmuşuz.
SON SÖZ: Amerika Türkiye ye girecek ve biz aklımızı başımıza toplamassak hepimizin ebesini .ikecek. DUYRULURR

Leke

Altın Üye
Yok daha neler . Düzenli bir ordusu olmayan Irak'ta bile zortladılar . Türkiye'ye bırak girmeyi yanından bile geçmezler.

+ Biz iyi müttefikiz ( görüntüde )
:D

kartal18

New member
ben emperyalistim girsin tabiki :durdurun :durdurun

girsinde gösterelim anyayı konyayı:vur :vur :vur

emrecan_14

New member
sadece vatan sevgisi yetmiyor birlik beraberlikte amerika yukarda arkadısn dediği gibi ekonomik olark cökertirlerse cok kolay girerler askeri harekat düşünün hangarınızda 400 f-16 var ama atacak bomba koyacak benzin yok bitmiş savas sırasında nasıl alıncak parayla para demek sağlam ekonomi demek sadece ordunun güclü olması yetmiyo ama girmesi asırı sıkar hele su sıralar savunma sanayimimz baya gelişti

reavenn

qяσηι¢ υуυz
Biz Misafirperver Milletiz Ama Ziyaretin En Makbulü Kısa Olandır...baktık çıkmıyolar...kulakların Tutup..popocuklarına Tekmeyi Vururuz...biz Türküz Türk.....

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
turkıya70 mılyonluk orduya sahıp ulke zor

HTML