ABD önümüzdeki 15 yıl içinde Türkiye'ye Saldırırmı?

Amerika Türkiyeye Askeri hareket başlatırmı

• Yok nerde onlarda o döt

Kullanılan: 70 68.6%
  • Giricek tabi her yeri .iktiler

Kullanılan: 21 20.6%
  • Onlar deilde biz gireriz

Kullanılan: 9 8.8%
  • ben emperyalistim girsin tabiki:D

Kullanılan: 2 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    102

[KooZ]

New member
İrana Giricek Olan Amerika Sizce Yakın bi zamanda Türkiyeye girermi.
Bütün oynanan oyunların türkiyeye doğru olduğunuda biliniyo amerikalılar bu konuları ne kadarda gizleselerdi bunun olacagını çoğu kişi düşünüyo
Bence büyük ihtimal saldırır çünkü 4 bi tarafımızı sardılar ama girmeyi başaramaz. Sizinde yorumlarınızı bekliyorum

CraitChiK

New member
o biraz sıkar işte.burası Iraq deil girmek var çıkmak yok.

pointır

New member
her savaşın bir bedeli ve birde sonrası vardır ırağa bakarsanız görürsünüz tabi bunu amerikada görüyor girmek istiyorlarsa buyursunlur zaten karpuz kesecektik işin şakası bence bu mümkün gözükmüyor amerika kendi fobilerini yenememiş bir ülke zor ağam zor

RomeoMAD

JusT B€
Bir yazida okumustum Amerika yaklasik 82 Irktan meydana gelen somurgeci bir devlet Türkiye Tek ırk Tek devlet Soyu belli Sapı belli!!!

Amerikan askeri tetige para icin basip,nobeti para icin tutarken;

TURKIYE Mehmetcigi ise merminin onune gogus geren para icin degil vatan icin savasan bir devlet anketteki ilk secenek gibi Nerde Onlarda O Buyuk ....OT

BANGBANG

New member
bence iran a da giremicek girsede iran girdiklerine pişman edicek zaten bizim topraklarımıza girdiği an sonu gelir zaten

crazyquake

.::®crazy™::.
Onlar 50 yıl sonrasını hesaplıyor.
Öyle bir şeye cesaret edeceklerini sanmam. Etselerde ağızlarının payını alırlar. Zaten politikalarında çok açık olan bir şey var. Ekonomik olarak ele geçirmek. Şu an zaten ekonomik olarak ele geçirmenin hesabı içindeler. Belli sektörlerimizide çeşitli özelleştirmeler adı altında aldılar zaten..

osiris_cemo

New member
yemez orası biraz sıkar adamın ümügüne çökeriz biz.

latin

New member
niyetli olduklarını düşünüyorum açıkcası. arapları halledip iyice yerleşdikten sonra sıra bize de gelecektir. ama bu 15 yıl hatta 50 yıl gibi kısa sürede olmaz gibime geliyor.
şu da var. girmeye teşebbüs ederler de kacacak halleri kalır mı bilmiyorum :p

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bizde bu vatan sevgisi olduktan sonra gelişleri olur ama gidisleri donlarını tutarak olur

citkim

New member
Amerika irana saldırabilir evet ama şunu unutmaki iranında gizliden gizliye yıllardır nükleer çalışmaları var iran bunları sonuna kadar kullanacaktır.He Amerika türkiyeye girermi hayır çünkü saten bizim herşeyimiz onların elinde.

[KooZ]

New member
sıkar tabi bizdeki milli düşünce başkalarında yok olomazda bende sizin fikirlenizi almak istedim

Chevignon

New member
Haldur huldur biraz sıkar.Kendileride bunun farkında.Ancak korkulan,içerden çökertmeye çalışmaları ve bunu da bütün güçleriyle hızlı bir şekilde yapmaları.Bizim başımızdakilerde onların kölesi olduğu müddetçe başımız çok ağrır.Gene de arkadaşların dediği gibi;bizim askerimiz vatan sevgisiyle silah tutmakta,onların askerleri ise çoğunluğunun paralı tutulduğu bir ordu.Bence g.tleri yemez.
Bu vatanıda kimseye bırakmayız.

GebzeLi

Altın Üye
Ya ßa$Latmayın amerikaLı PiçLere!!!
$erefsiz emperyaListLer SömürgeciLer.
Ne istiyosunuz Lan Iraktan!!!
Oyumu Vermedim ßu Arada:)

HTML