Aşk ve sevgiye dair..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Şiddetle başlayan hazlar,şiddetle son bulurlar…ölümleri olur zaferleri…öpüşürken yok olan ateşle barut gibi….

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Hatırlanmaya değer, en mükemmel unutulandın. Şimdi sokak çocuklarının avuçlarındaki üşünmüş gecelerin sızısı yüreğimde ılık bir çorba telaşının aksinde. Aksi ve bitmek bilmeyen bir yalnızlık, göz çukurlarıma gizlenmek zorunda bırakılan gözlerime ne kadar acıyorsa, kağıtlara o kadar acıyorum. Yoruma açık bir elvedayı "yolun açık olsun" diye uğurlamanın üzerime çökerttiği kurşun ağırlıklı bir ölüm kokusu. Balistik bilimine ihtiyaç yok. Acımadığım o kağıtlar ılık bir çorba sızısı ile açıklıyordu durumu. Yoruma açıktı her şey. Yoruma açık, korkak ve göz çukurlarıma gizlenen gözlerimde aynı şey yazıyordu. "Ölü-yorum"

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
Duyqularım karısıyor bazen , toparlayacak sen olmadıqından... Nefes almak peki neden zorlasıyor ki ? Onu damı sen yaptırıordun... Peki ben tek basıma ne yapabılıordum , sen yokken yanlızım...!

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Kim ne derse desin . Dünyanın en güzel ritmi , o'nun benim için çarpan kalbi olacaktır ... ♥

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bakmakla görmek, âşık olmakla sevmek arasındaki fark nedir?
Diye sormuşlar Mevlana'ya.

Cevaplamış;
Senin baktığına herkes bakıyor ama ya görebildiğini herkes görebiliyor mu?...
Herkes âşık olabiliyor ama herkes senin gibi sevebiliyor mu?
Aralarındaki tek fark sensin...

Seni özel kılan görebildiğini ve sevebildiğini bilmektir...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Elim birine değsin,
Isıtayım üşüdüyse.
Boşa gitmesin son sıcaklığım !..

sakura50

New member
Yaram derindir kimseler gelmesin üstüme..
Görmez oldu gözlerim senden başka kimseyide.
Öyle işlemişin ki sen yaralı şu yüregime…
Ben söküp atmak istedikçe baglanıyorum delice…

sakura50

New member
Umudum Olur musun ?Ben, sen gibiyim. Ya sen, ben olur musun?
Ben, durulmak istemeyen bir nehir.
Sen, üzerimdeki virane sal olur musun?
Açsam diyorum, yüregimin
Tüm kapılarını sana.
......Sen, içeri süzülen sevdam olur musun?
Darbe üstüne bir büyügü daha!
Ama ben uslanmadım.
Ben, sen gibi karanlıkta gün’ü yasadım.
Bir dilenci misali soruyorum: Gün’ümdeki
karanlıgı yırtan umudum olur musun????

sakura50

New member
Sevmeye engel degil mesafeler..Görmese de birbrini gözler.aşk varsa yürekte hiisediliyorsa karşılıklı kalpte..aRADAkİ MESAFELER eNgel oLurmu hiç, YÜREKLER Bir olsun AŞKI YAŞAMAK İÇİN her şeye deger..

sakura50

New member
Bazen konuşmaya gerek kalmaz,susarak bile canını yakabılır bİrİleri....O birileri en çok konuşmasını istediğiniz kişi bile olabilir hatta en çok sevdiğindir mesela...

sakura50

New member
Özledim seni bugün sebep yokken. Zaman geçmiş üzerinden ama hala ilk günkü gibi aklımdasın. En güzel cümlenin en güzel öznesisin''SEN'' Cennete düşen manzara gibi Söyleyecek Çok Sözüm vardı, ama hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayatta elimde kaldı. Kırılan Kalbimmiydi, yoksa kirlenmiş ruhummuydu unutmayan. Yinede söyleyecek tek bir sözüm var KENDİNE İYİ BAK..[QUOTE[/QUOTE]

sakura50

New member
madem sevme diyorsun...

-Madem ; 'Sevmesin Beni' diyoSun...
0zaman aC kuLakLarini dinLe beni ! ;
- Girme RüyaLarima, böLme qeceLerimi .
- Her Saniye akLimda oLma .
- Hatta aRtik qüLme, Cünkü Sen qüLdükce daha cok baqLaniyorum ..
...- Bir daha bakma öyLe, zaten o bakisin aSik etmisti beNi Sana ....
KöR eTki beNi ;
Görmeyeyim Seni .
BeLki o zaman ,,
* Sevmem Seni . .

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Sen ol zihnimde yüzen dağınık şarkıları / bir harfin başlattığı yangın ile söndür / beni bir ses sahibi kıl, kefarete hazırım / öyle mahzun ki hüzün ciltlerinde adına rastlanmasın...

longcoming

New member
Kadın:Senden ayrılıyorum...(Trak sesi geliyor aradaki duvarın kapısından çarparak yüzüne erkeğin)

Erkek:Ayrılık da sevdaya dahil biliyorsun değilmi(Hala bi umut zavallıcığım,bekleme gelmez.....Kalp birkaç binkez daha kırılıyor,yine kırılacağını da biliyor)

Kadın:Da ayrı yazılıyor.(Ve beklenen son,kadın son noktayı koyuyur noktalama ve imla klavuzuyla)

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
hep komiğime gitmiştir aşk sözleri ...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Seni seviyorum" dediğin de "gerçekten mi?" diye sorarsa, o kulaklarına inanamadığından değil, sadece bir kez daha duymak istediğindendir...

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Aşk Bir Çocuğu Sevmek Gibi Sevgi ise O çocuğun Gözlerindeki ıŞık Gibi Zaman Değiştiğinde Sana Olan Aşkımda Büyücek Hergün Olduğu Gibi..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Aşkına dalmışım ben, nasihat neye yarar?
Zehir içmişim ben; şeker neye yarar?
Benim için: "ayağına zincir vurunuz!" diyorlar.
Divane olan gönüldür, ayağıma zincir vurmak neye yarar?..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Beklerim seni..Gecelerden sabaha dek..
Senin hasretindir yaşatan bu canı
Her zaman bulunur beklemek için sebep
Beklerim seni sonsuza dek
Gül olup solarak
Yağmurcasına gözlerine dolarak
Yokluğunda varlığını anıp huzur bularak
Beklerim seni sonsuza dek..