7 maçta 166 gol!

niyat2

New member
statyum ma yaksamlar konumuz konya maci
hakem kardesimizin verdi karar fifa en buyuk cezayi verir bir hakem kararin ustune gelmez ben bir hakem olarak bu goruntu ve solentilerden utandim artik sibikerlerde civitti ama olsun bole raportajlar artik mac deiyil reytik oluyo NIYAT ZENGIN FRANSA

hakem kardesimizin verdi karar fifa en buyuk cezayi verir bir hakem kararin ustune gelmez ben bir hakem olarak bu goruntu ve solentilerden utandim artik sibikerlerde civitti ama olsun bole raportajlar artik mac deiyil reytik oluyo NIYAT ZENGIN FRANSA

megacity

New member
Yazık olmuş inşallah kısa sürede toparlanırlar aksi takdirde daha 1000 tane gol yerler sezon bitimine kadar.

Nathanael

New member
"Bu arada kulüp başkanı da Express'e yaptığı açıklamada son iki maçta ilk gol atmaya çok yaklaştıklarını ifade ederek, "Îlk gol atıldığında ilk galibiyetimizi almış gibi kutlayacağız" şeklinde konuştu."

cok güldüm bu lafa

weletto

New member
Bende futbol oynuyorum. Yildiz takımdayken grubumuzda galatasaray wardı . Bizi 19 -0 yenmislerdi floryada o geldi simdi aklima :D ..

HTML