50 TL Üzerindeki Fatma aliye kimdir bilin bakalım ?

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Yaşım küçük olabilirde ben 20 yıldır hiç fatih sultan mehmetin resmini göremedim.

Ayrıca admin modlar bizim yanımızda olsalardı günlerdir ban yemezdim

Belki bu hafızanı yerine getirir ...1986-1992 yılları arasında kullanıyordu...

perbacco

New member
Bence Sultan Abdülhamid Han'ın resmi olsaydı daha iyi olurdu.Hele şu son zamanlardaki yahudi mezaliminde tam cuk diye otururdu.

Ama Cennetmekan Sultan koyulmaz.Çünkü es kaza(!) millet Cennetmekan Sultanın yolunu tutarsa başlar yahudilere kafa tutmaya.Bu da Cennetmekan Sultan la öbür Selaniklileri ayırt edemeyen halkın bilinçlenmesine sebep olur.

Yahudiden çok yahudi olan bazı arkadaşalr ve yahudiler de tabii olarak bunu istemez.
o avatarındaki kim yobaz arap kırması şu vatanı ingilizlere satan şerefsizmi omu avatarındaki ama ben sizin kininizi anladım m kemale siz ananızın bir ingiliz veya fransız tarafından becerilmesini isterdiniz gazi bunu engelledi ondan kininiz ama üzülme benim bi fransız arkadaşım var ev adresini yaz a.q arap kırması seni sen TÜRK değilsin bunu aklına sok piç

Memleketi M.Kemal e tapuladığınız yetmedi bir de Selanik i de mi ona tapuladınız?

Bir tek Selanikli olan M.Kemal mi var şu dünyada arkadaşım?

Tartışma adabı demişsin.Sen kaç kere soysuz,gerici gibi laflarla itham edildin?Kaçına tepki duydun.Şu kibarlık işlerini bırakalım ha ne dersin.Dürüst olalım mert olalım.Adab istiyorsan herkes için olsun.Seninle hemfikir olan için de iste,karşıt fikirli olan için de.

Ben sözümün arkasındayım.Birileri yok paranın arkasına devrim karşıtının resmi kondu derse ben de derim ki o zaman Abdülhamid Hanın resmini koy da millet bir hatırlasın o rahmetliyi.

Millet bir sorsun kim bu adam?Ne yapmış?Almanı İngilizle çarpıştırıp bu memleketi nasıl 33 sene ayakta tutmuş?Peygamber(s.a.v) e hakaret içeren bir piyesi nasıl kaldırtmış?

Millet bunları öğrensin ki haini hain,kahramanı kahraman bilsin.Yoksa şimdiki skolastik düşünce olursa,hainler kahraman;kahramanlar da hain olur.

arkadaşlar doğru yazmış sen soysuzsun arap kırması bir yezidisin sen türk bile değilsin

ATATÜRKÇÜ OLUNMAZ ATATÜRKÇÜ DOĞULUR ATATÜRKÇÜ OLMAYANLAR SAĞLAM 7 GİBİ OROSPU ÇOCUĞUDUR

HTML