5 yaşında Westhighland Terrier

teenager16

New member
5 yaşında Westhighland Terrier+(Fotoraf)

İLAN GÜNCELDİR

20 günlükken aldığım ve bugüne kadar hep evin içinde beslediğim 5 yaşını Şubat 2010`da dolduracak olan 0 numara Terrier cinsi erkek köpeğimi ücretsiz olarak vermek istiyorum.
Tekirdağ`da ikamet ediyorum, almayı düşünen kişinin en iyi şartlarda beslemesi ve bana bunu ispat etmesi gerekmektedir. (Besleyeceği yerin fotoğrafları vb) Bugüne kadar en iyi şekilde baktım, aşılarını günü gününe yaptırdım. Sağlık karnesinde zaten hepsini göreceksiniz.

Sadece kuru mama ile besliyorum (Royal Canin, Hills), sağlık durumu gayet iyidir. Her türlü insanla çok rahat anlaşır, oyuncudur. Tuvalet eğitimi vardır. (Genelde gazete üzerine yapıyor ama köpek bezlerinden de alabilirsiniz.) Yılda 1 kere tüylerini kestiriyorum, yazları genelde balkonda yatıyor. Sizin evinizin balkonunda da rahatlıkla yaşayabilir.

Almayı düşünen kişinin beni cep telefonumdan da araması mümkündür. Küçük yaşta çocukları olan bir aileye vermeyi kesinlikle düşünmüyorum. Çocuklarla her ne kadar iyi anlaşsa da küçük çocukların oyuncağı haline gelmesini istemem.
Neden verdiğime gelince; yeni işim sebeiyle sürekli seyahat etmeye başladım ve köpeğimle ilgilenemiyorum. Eşim de yoğun tempolu bir işte çalıştığı için gece eve geç geliyor ve onun da ilgilenme fırsatı olmuyor.
Bu arada Pamuk daha önce hiç çiftleşmedi.Umarım iyi bakacak birilerini bulurum.

tio_gold

New member
samsun da ikamet ediyorum pamuğa talibim... 1 numara 2 yaşında erkek terrierim var. evde bakacağım. sadece eşim ve ben varız. çocuğumuz yok.. ilgilenirsen mesaj atabilirmisin..

teenager16

New member
samsun da ikamet ediyorum pamuğa talibim... 1 numara 2 yaşında erkek terrierim var. evde bakacağım. sadece eşim ve ben varız. çocuğumuz yok.. ilgilenirsen mesaj atabilirmisin..
köpek konusunda mesaj atmışsınız bayağı olmuş siz yazalı ama eşim vazgeçmişti çok üzülüp ama şimdi tekrar ciddi ciddi verme kararı aldı ilgileniyorsanız hala telefonunuzu bekliyorum.

eğer almayı hala düşünürseniz köpeği samsuna nasıl götüreceğiniz konusunda bilgilendirirsenizde sevinirim.