3D Çalışmalarınız Buraya

Blacksymbian

New member
Arkadaşlar 3d sahne çalışmalarınızın sonuçlarını buraya koyabilirsiniz

İlk Ben Başlıyim
Çok kısa Sürede Yaptım
Modeller Hazırdı ateş efektini gizmo ekleyip sarı kırmızı renkleriyle elde ettim dumanıda box gizmo koydum ateş efektini bu sefer siyah beyaz yaptım fakat aceleden füze gölgesini koymayı unutmuşum kusura bakmayın
Render:Default

{Üstat}

New member
siz ne beceriklisiniz öyle o helikopter düşüyormu sonra :)

Smart_Boy

New member
hell sende bu işleri aşma durumları hiissediyyorum abi çalışmalar gerçekten çok iyi olmus baya bişeler örenicez işalah senden :D

savaskayaa

New member
basit bi baltamı desem artık neyse eski savaş araçları işte

vray la alımış render

metal rayla alınmış render

tffincan

New member
okuldaki tasarım projem.....Bisikletlet 3 tekerlekli olup 14 vites ile çalışamaktadır..95 parçadan oluşup(jantaki telleri hepsi farklı farklı montajlanmıştır ancak tek parça olarak sayıldı) pedal ile ile arka tekerlek arasındaki hareket smilasyonu ve ön tekerlek fren smilasyonu yapılmıştır.. ölçüleri 1:1 dir

resimlerin tam boylarını tıklayarak görebilirsiniz...

http://rapidshare.com/files/11940923/montaj2.rar -----> edrawings exe yaptım isteyen inceleyebilir

http://www.youtube.com/watch?v=XDrIYgQjyfQ buda videosu

Not: solidworks 2007 photoworkste yaptım

dalgic

New member
3D Studio Maxte yapmam gereken bir animasyon var, ayni zamanda projemide yaptigim icin biraz SIKISTIRIYOR ve en kisa zamanda karakter iceren muzikle dans eden bi animasyon yapmam lazim. boyle bir bilgiye ulasabilecegim veya elinde boyle bir anismayon olan varmi?

bana yardim ederseniz sevinirim. saygilar

adres63

New member
malzemeler hazır vrayde alınmıştır bundan sonrakı aldığım renderlerıda buradan sızlerle paylaşıcam

adres63

New member
Buda ikinci renderım :=) yine vrayde ve malzemeler hazır...

adres63

New member
Aşağıdaki animasyonda maxde hazırlanmıştır...

[VIDEO]eU7Pt3YhnIA[/VIDEO]

adres63

New member
ilgin ve alakan için teşekkur ederım :=)

freecellop

New member
buda benim çalışmalarım arkadaşlar görüş ve eleştrilerinizi bekliyorum.Vray de yaptığım çalışmalar vardı ama ilk defa uzerinde uğraştığım proje bu tasarım ve geri kalan herşey bana ait ..bu max de yukardaki resimlerin birinde camdan manzara resmi gözüküyor bakıldığında onun nasil yapıldığını bilmiyorum hdri ile mi yoksa environmente mi koyuluyor resim onu tam bilmiyorum...
Birde max 9 için simian bulamdım bulan arkadaş varsa linkini söyleyebilirmi acaba zahmet olmazsa..

adres63

New member
freecellop' Alıntı:
buda benim çalışmalarım arkadaşlar görüş ve eleştrilerinizi bekliyorum.Vray de yaptığım çalışmalar vardı ama ilk defa uzerinde uğraştığım proje bu tasarım ve geri kalan herşey bana ait ..bu max de yukardaki resimlerin birinde camdan manzara resmi gözüküyor bakıldığında onun nasil yapıldığını bilmiyorum hdri ile mi yoksa environmente mi koyuluyor resim onu tam bilmiyorum...
Birde max 9 için simian bulamdım bulan arkadaş varsa linkini söyleyebilirmi acaba zahmet olmazsa..
Sanırım benım resimlerdeki manzaraları sormuşun onlar arkaya yapılan yarım daire şeklındekı kütleye resim atma ile oldu yani envormınt diyemeyız envormıntı kendı bakış açıma göre ayarlamak biraz zor oluyo sana tavsiyemde bu bahsettiğim şekılde yapman...Senin renderlarda çok güzel olmuşlar gel beraber bölümü biraz canlandıralım?

freecellop

New member
evet biraz haraketsiz kalmış pek kimseden ses yok bu aralarda benim boş zamanım bizim işte sezon kapandı artık bu tarz çalışmalar yapabilirim vakit buldukça ..şu yarım daire işin bir deneyeceğim umarım başabilirm