2000 Yıl Sonraki İnsan Vücudu

oLdness_07

The Darkness
İnsanLar 1 miLyon yıL önce nasıLsa 2000 yıL sonrada aynı oLacaktır.
Bunu kabuLLenmek SaçmaLıkLara aLet oLmaktan fazLası değiLdir.
Ucu haddini aşan yerLere dokunuyor.

P€aC€

New member
ya problem olmaz o zamana kadar estetik cerrahi nerelere gelir kimbilir ananın karnından hayvan çıkarsın biranda insan oluverirsin şimdilerde bile neler için estetik yapılıyo buna garanti atlarlar

Fak3!

New member
Aman Banane:D biz 200 yıl sonra varolcakmıyız 1 dakika sonra ne olacağını bilmiyoruz boşverin:D

paduk

"Chastise"
bir gün herkez karadenizli olacak demişti laz bi arkdaşım... ahaha..... eşşek doğru demiş demekki o_O

bkz. karadenizlileri severim..yukarıda hoş bi mizah vardır..

proxy

New member
Eeee böyle adamlar şimdi de var. Acaba gelecekten gelmiş olabilirler mi? Ne biiliim hava kötü hava koşulları, azalmış besin ve su sorunlarıyla bu zamana kaçmış olamazlar mı?:durdurun

Yeşil Gözlü

Altın Üye
yaw 2000 yıl sonrası olmicak arkadaşlar kıyamet yakın ama yanlış anlamayın bunu saçma uydurma haberlerden diil kuran da yazılan alametlerden anlıyorum eğer olsaydı doğru olurmuydu derseniz bilmiyorum bana saçma geldi bunca zaman insanlar deişmemiş bundan sonramı deişçek tamam ilk insana göre boy gibi küçük farklılıklar var ama bukadar deişçeni sanmam ayrıca bunu yazan ve araştıranları kınıyorum sanki 2000 yıl sonra dünya hayatı kesinlikle devam edecekmiş gibi yazmış

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
evrim teorisinin uzantisi, ilk insanda simdiki gibiydi son insanda simdiki gibi gözükecek

kalbikadim

New member
kozmetik sanayi iyice gelişecek anlaşılan. baksana şimdi bile cillop gibi hatunlar daha güzel olalım diye boya kutusuna düşüyorlar. burun direklerim intihar doruklarında geziyor bazen. o zman da kadınların bu haline tiksinen biri olarak asla olmak istemem.

1001Design

330i ///M3 Design
fake ötesi
fazla uzay filmi adami carpar arkadas
=)

HTML