2 sevgili ayrıldıktan sonra....

Sizce 2 sevgili ayrıldıktan sonra araları nasıl olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    31

мυℓσ

тяαкуα α&#8
Arada o kadar yaşanmışlık varken 2 insan nasıl birbirine kanlı bıçaklı düşman olabilir ??? Ayrılsalar bile arkadaş olarak kalabilirler. Ama bu arkadaşlık nereye kadar sürer orası da meçhul...

sedat_1

New member
bence bu sıklara hiçbiri diye bir şık daha gusel olurdu.. çünkü kanlı bıcaklı olmaz,arkadaslık ta olmaz,ztn daha cok sewsinler sıkkı hiç olmaz .sewecek olsalar hiç ayrılmazdılar ztn.:

SadistFace

New member
bittiyse biter arkadaş olarak konuşmam ama geri gelirse bende çok seviyosam tekrra birliktelik olur arkadaşlık çok zor

MiKeRiNoS

New member
arkadaslar yaf kızlar cok tuhaf ayrılırken arkadas kalalım diyo. bu nası olabılırkı. sen sevdıgın sevgılım diyip hayatını paylastıgın kısıye arkadasımmı dıyecen.. saçma gelıyo bana.. hmm tmm gördugumde merhabalasırız ama arkadas olunmaz derım ben..oldu olcak gelsın yanıma yenı sevgılısıyle sorunlarını da anlatsın arkadas olursam... bırak açık kapı bırakmayı böle dıyenın yüzüne kapatacan kapıyı.

hircin

New member
bence ayrıldıktan sonra görüşülmemeli.ben bişeyler paylaştığım sevdiğim insanla bi zaman sonra nasıl arkadaş olabilirim ki...:(ona yeni aşkımımı anlatacam :(olmaz böle bişey en azından bana ters....

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
aşk bitse de dostluk kalmalı.neden kırgınlık olsun ki...Belki bu aşk sonra tekrar başlar .neden olmasın ki...:goz:

HTML