2 sevgili ayrıldıktan sonra....

Sizce 2 sevgili ayrıldıktan sonra araları nasıl olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    31

G.N.K

New member
işte güzel ibr soru...

sizce, iki sevgili ayrıldıktan sonra araları nasıl olmalı

cvpları bekliyorum pls oy kullanmayı unutmayın...

iSpiK

Kadim Dost
giden gitmiştir gittigi güN bitmiştir ;)

derbeder16

New member
Ben Ayrildiklarimla Bİ Daha Ne Yuzune Bakarim Nede Konusurum Ama Zamanla DegİŞebİlİr Tabİ Bu......

εگмεя

Fuzuli Üye
vaLLa bazıLarı arkadaş falan kaLmaqtan bahsediyorlar ama iki sevgiliden arkadaş oLmas

giden gider kalan sağlar bizimdir oLayı..

nwo45

New member
aşk sevgi günümüzde yalan beyler bütün kızların akla mutlaka hain lik vardır benim kendimden başka dostum yok die yaşamalıdır insan.1 mesaj la satanıda gördüm ertesi gün yüzüme bakmayanıda boş işler Allahlarından bulsunlar ne diim

vetdogan

New member
eğer dostluk varsa yeterince aşk yoktur! Ama yaşanmışa saygılı olunmalı

react

Admin
Süper Moderatör
Giden biten şeyin arkasından konuşulmaz,
o kişiyle de konuşulmaz, düşünülmez,
Yeni yelkenler açılır,
Dünya'nın en güzel limanını bulana kadar devam eder yolculuk,
O limanda sizi bekliyen Dünya'nın en güzel varlıgı vardır,
Kimine göre Leyla'dır kimine göre Aslı,
Bende Esra'mı buldum,
Allah Sizi de sevdiğinizle buluştursun..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kanlı bıçaklı deil ama bence konuşmamaları lazım yani tadında kalsın bu şııkında eklenmesini istiorum yani illa konuşmamak için düşman olmak gerekmez. . .

Mephisto

R€B€L
sewerek ayrıldılarasa daha cok sewmeli
öle diiilse
hic bi türlü görüşmemelidirler
önlereindeki maclara bakmalılar:D

[me|2wi$]

H & M
kanlı bıçaqlı degil de görüşmemeq en iisi galiba..çünkü eğer gerçeqten sewdiysen bişiler mutlaka eskiyi hatırlatır..bu da acıdan bashka bişi wermez insana..ama eger ztn olmaması gereqen bi ilişkiydi birbirimize sewgili olaraq uygun olmadıımızı düşünüyoruz dersen arkadaş kalınabilir ;)

SAYGILAR + SEWGİLER..!! : )))))))))

serselcuk

New member
Zamanında canımı paylaştığım biriyle ayrıldıktan sonra arkadaş kalamam.
Bir daha yüzünü görmek istemem çünkü acı veriyor görmek
Giden gitsin ama temelli gitsin

googles

New member
walla ayrılma sebebine göre . olayda aldatma veya baska bişi varsa yüzüne bakmam ama ilişki yürümedigi için ayrıldıysam arkadas kalırım

QapriS

New member
eski sewgiliden dost olmas yaa aslaa olmas açık kapıyada gerek yok giden saten gitmiştir geri döneceğini beklemek anlamsıs bence............

rastignac_

New member
şahsen...bende şimdiki sevgilimle 3 sene önce çıkmaya başlamıştım....ayrıldık...iki sene değil konuşmak,,birbirizin yüzüe bakmadık...görmemezlikten geldik hep....sonra gene başladı bi şekilde...

...bence oluruna bırakılmalı...zaman belirliyo herşeyi ya...

BASAR06

New member
dün senin için ölürüm deip bugün başkasıyla olan biriyle arkadaş kalabilirmisiniz???...

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
2 sevgili ayrıldıktan sonra normal arkdaşmış, dostmuş gibi görüşmesi kadar saçma bişi yok bnce.. çünkü görüşünce nolcak? aaa bak biz burda oturmuştuk, aa bak biz burdan geçmiştik fln.. sonra erkeğin yada kızın yeni sevgilisi arıyacak... fln fln... :Sopa :mad:
bu kanayan yarayı deşmeye benzer.. :eek:ut:

HTML