2 AKP'li 1 Akıl Hastasına Tecavüz Etti !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tmac14

New member
beyler biraz ağır olun çoğunuz şirke giriyorsunuz yeterince günahkarken bide bu gibi kelimelerden suale cekilmeyelim.. birde körlükten uzaklaşalım hiç birşeyi güzel gördüğümüz yok... kullandığınız kelimeler yanlışş... olaylara bilgilizlikle bakmayalım ... gözünüz açık olsun :)mecaz) ... vs... teşekkürler...

Nathanael

New member
beyler biraz ağır olun çoğunuz şirke giriyorsunuz yeterince günahkarken bide bu gibi kelimelerden suale cekilmeyelim.. birde körlükten uzaklaşalım hiç birşeyi güzel gördüğümüz yok... kullandığınız kelimeler yanlışş... olaylara bilgilizlikle bakmayalım ... gözünüz açık olsun :)mecaz) ... vs... teşekkürler...
ne şirkinden bahsediyorsun sen?

adamlar tecavuz etmiş onları mı korumaya calısıyorsun.

sapık tecavuzcu insanları koruyanların da onlardan farklı olması beklenemez

ozkan370

Software Engineering
chp den de geçen seçimlerde seçim otobüsünde travestilerle yakalanmıştı onları unutmayalım akp dekiler de insan kimin ne mal oldugunu nasıl anlıcan bakınca

Nathanael

New member
chp den de geçen seçimlerde seçim otobüsünde travestilerle yakalanmıştı onları unutmayalım akp dekiler de insan kimin ne mal oldugunu nasıl anlıcan bakınca

zihniyete bak...

birisinde tecavuz olayı var ve sen bunu kapamak icin baska bir olayı ornek veriyorsun, pes dogrusu bu kadar igrenclik gormemistim.

her gün şaşırtmaya devam ediyorsunuz akp yi koruyacam diye.

C€yL!nN

New member
Akpli Chpli Mhpli...yada her ne parti mensubu olursa olsun bu insanlık dışıdır
esefle kınıyorum
lakin bu olaya parti penceresinden bakmak yanlış geliyor
kim bana diyebilirki
istanbul'da yaşayan herkes namussuz ve kötüdür
yada istanbul'da yaşayan herkes namuslu ve iyidir
ne iyinin nede kötünün adresi yok arkadaşlar
her ikiside her yerde
bir imam bu rezilliği yaparsa bu rezillik günahtan çıkıp sevap olmuyor
sigara kansere yol açar diyen doktor sigara içiyorsa bu sigarayı iyi bi hale sokmuyor
kişi kendine bakmalı
her kasada çürük elma vardır
özümüzde bile iyi olduğu kadar kötü huylarımız var...

firatay

>>>> ALESTA
Konu Geyiğe Sardı...Kapalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML