1024/256 ADSL limitsiz 49 YTL

olumlucumle

New member
ya telekom kotalı adsl kullanıcılarını gectim normal faturaları bile yanlıs kesti!Sorun bu işi yapan memurların cogunun bilgisayar kullanmayı bilmemesinden kaynaklanıyo!Hatta bu yuzden telekom genel merkeze 2000 kadar memur alacakmıs kpss puan turlerinden birine gore....

leon306

New member
Walla teyit alın derim ben, 256'ya 27.07.2006 da geçmiştim 01.08.2006 dan değişiklikler başlar dediler uğraştım biraz sistemde 27.07 de 256 ya geçtiğim gözüküyordu, aramadığım mail atmadığım yer kalmadı sonunda; [email protected]'dan mail geldi
Sayın ....
.... nolu ADSL internet hattınızı muracaatınız halinde 01.09.2006 tarihinden itibaren hızını 1024/256 6 gb limitli tarifeye çevirebilirsiniz.Ayrıca 6 ay süresince de kota aşımı ücreti tahakkuk ettirilmeyecektir.
Saygılarımızla.
İrt tel 2888604-2882420 nesim bey

mutlaka yazılı teyit alın derim ben; şu an 80 gb oldu..

cimen58

New member
Evet arkadaslar ben de 1024 e gectim ve 6 ay boyunca limit asim ücreti ödemeyecem.

444 0 375 önce 4 sonra 2 ye basarak ayrintilari dinleyebilirsiniz :)

zercx

New member
bu ay ödemeyide yaptım fatura gelince resminide atarım buraya
resmi olarak 2. ayı dolmak üzere olan adsl 1024 sınırlı 49 ytl ödedik :)
geçen ay 25 up 65 down
bu ay 22 up 36 down

nutty

New member
arkadaslar dogrudurda yarın tekrar ben 256 ya geçmek istiyorum dersen ya o iptal oldu derlerse ben guvenmem arkadas genede siz bilirsiniz :)

Despe®ado

New member
gecdik bakalim hattda 6 ayi da doldurduk bi tel edecem bakalim ne diyecekler o gecdi geri donemezsiniz demezler insallah : ))

Hedgehog!

New member
Arkadaslar bende pazartesi itibari ile eski baglantım olan 256k ya geri döndüm,ekstra bişey yapmanıza gerek yok.

Bir form hazırlamıslar,orada 256k/64k olan baglantıyı işaretliyip,gerekli abone bilgilerini ki telefon numarası ile adınız ve soyadınızı yazmanız ve imza atmanı yeterli.

Sonrasında formu gerekli kişiye verin,bu kadar...

Tabii ben o formu geri verirken neler cektim,oyle alışmıştımki 1024 k baglantıyada :( :(

Özümüze döndük artık,hayırlısı...

Saygılar...

omorfuLis

New member
Dünya..Buna 3.Dünya üLkeLeri fLipinLer maLesya ve hindistan dahiL.. 60 mbit bağLantıya ayLık 10 euro öderken biz 256k ve 50 ytL'den bahsedioruz...ve en az haftada 2 seferde bağLantı ve hız sorunu yasioruz..sattık teLekomu eLin gavuruna şimdi sürünüos böLe..

HTML